Keresés

Részletes keresés

lacc74 Creative Commons License 2013.03.17 0 0 5009

Majd ha lesz vmi írd meg,ha lehet képpel.

Szia.

Előzmény: T.Márió (5008)
T.Márió Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5008

Üdv lacc71!

Remélem lesz valami belöle!

kiváncsi vagyok a színre!

Előzmény: lacc74 (5007)
lacc74 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5007

Lehet hogy lesz de nem sok esély van,a gerle 14 napra kel a galamb meg 18ra én még nem láttam.Lehet hogy a hím nem fogadja el  a számára idő előtt kikelt kicsit.

Legyen szerencsétek vele.

üdv.

Előzmény: T.Márió (5006)
T.Márió Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5006

Üdv lacc74!

igen a vadgalamb gerle!

a seregi meg keverék galamb(mi felénk igy hívják)!

Több galamb keveréke!

Előzmény: lacc74 (5005)
lacc74 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5005

A vadgalamb az gerle? Mi az a seregi hím?

Előzmény: T.Márió (5003)
T.Márió Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5004

sorry be fészkeltek!

Előzmény: T.Márió (5003)
T.Márió Creative Commons License 2013.03.16 0 0 5003

Üdv mindenkinek! Ma mentem mamám hoz és egy seregi galamb him és egy vadgalamb tojó be fésukeltek a galambok közé 1 tojás van lehet belölük valami?

fehérposta Creative Commons License 2013.03.13 0 0 5002

https://docs.google.com/forms/d/1iClnCAXzFNAfGOCzjGG9O9ThV0rwB5B6-eVzYberrI0/viewform
Sziasztok, íme a kérdőív, amit rebesgettem, remélem szántok rá 1-2 percet :)

fehérposta Creative Commons License 2013.03.11 0 0 5001

sziasztok
Szabolcs megyében nincs valakinek fölösleges posta tojója? fehér előnyben, 11 db-os hiányom van :( 

japipapa Creative Commons License 2013.03.08 0 0 5000

kadettes

Köszönöm válaszod.

 

Előzmény: kadettes (4999)
kadettes Creative Commons License 2013.03.08 0 0 4999

ez a fajta galamb ami a képen látható az kékszives monori keringő himnek nézem igy a képről

Előzmény: japipapa (4996)
japipapa Creative Commons License 2013.03.08 0 0 4998

Szia!

Köszönöm a választ. Az igazság az, hogy több fajta kaját ismerek, ettem, de még soha nem neveltem. Lila gőzön sincs, hogy mit kell csinálni. Gondoltam egy árbocra pakolt dúcra (persze, macska akadállyal spékelve). Várom még fürj999 ajánlásait, Ő nagy galambász, kaposvári tigris fajtával elhozta tavaly az első díjat.

 

Előzmény: uvj (4997)
uvj Creative Commons License 2013.03.08 0 0 4997

Szia! Ez valamilyen pergő vagy bukó galam! Ha turbékol akkor feltéttelezhetően hím. Vegyél hozzá egy tojó! :-). A galamb leves nagyon finom!!!Nem muszály ugyan ilyen fajtát mással is össze áll párba!!

Előzmény: japipapa (4996)
japipapa Creative Commons License 2013.03.07 0 0 4996

Szia, juhosttt Úr! :-)))))

Ide keveredtem én is, mert akadt egy galamb problémám. A múlt héten fogtam egy csodaszép galambot, az összes szárnyasom dühödten verte, űzte, szerencsére éppen kinn jártam és megmentettem tőlük. Beraktam egy üres fürj ketrecembe, megnyugodott, eszik, iszik és fergetesen turbékol. Nincs rajta semmi gyűrű, fiatalnak tűnik. Mit gondolsz? Ha a szárnya alá tennék egy pici papírt és megírnám a történetet, nevemmel, telefonszámommal, haza találna? Nem jutalmat akarok, hanem szeretném biztonságban tudni, hogy haza ért. Azt sem tudom fiú, vagy lány, én nem szeretnék egy szem galambot tartani, rabságban semmiképpen nem tartanám. Mi a véleményed? Itt vannak a képek, csodaszép. Milyen fajta lehet?

 

Előzmény: juhosttt (4995)
juhosttt Creative Commons License 2013.03.02 0 0 4995

Sziasztok!

 

2013. március 3-án Sz.Sz.B megyében, Nyírbátorban kisállatbörze lesz a SPAR parkolójában!

Georgi156 Creative Commons License 2013.02.28 0 0 4994

Szia!

 

Ha megvannak még Neked a könyvek elküldenéd nekem is?

georgi156@freemail.hu

 

Előre is köszönöm!

 

Üdv: Gy

Előzmény: rhava (3457)
capricorn18 Creative Commons License 2013.02.24 0 0 4993

2012-es fekete és kék szalagos texán tojók eladók.
Levendula anyától és indigó apától
Érdeklődni lehet a tollasfarm@citromail.hu e-mail címen


runner151 Creative Commons License 2013.02.19 0 0 4992

Üdv

Ma 2. napja hogy a galamb furcsán viselkedett a metronidazol mérgezés miatt.Nem figyeltem rá 10 percet és eltűnt de nem jött haza este.Van rá esély hogy viszajön?Vagy már leszédült egy tetőről és megfogta valami?

Előzmény: Bobo772 (4991)
Bobo772 Creative Commons License 2013.02.19 0 0 4991

Nekem is már egy költést le is válsztottam :-) Szép kis posták lettek..

Előzmény: uvj (4989)
tom30 Creative Commons License 2013.02.19 0 0 4990

Sziasztok!

Tudna esetleg valaki segíteni?

Marcaliban egy Tislér Zsolt nevű galambtenyésztőt keresek, vagyis valami elérhetőségét.

Köszi!

uvj Creative Commons License 2013.02.17 0 0 4989

Már 16 pár galambom tojt le és kezdték meg a költést!

lacc74 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 4988

A postáknál még csapatonként 24000ft meg 500fta galambok benevezése db.És ha nem órával blokolsz hanem chippel csinálod sokkal drágább.

Előzmény: birminghami perg (4953)
capricorn18 Creative Commons License 2013.02.14 0 0 4987

Szia
nekem 60x60 cm apterületű és 50 cm magas egy fakk a dúcban. Mondain is texán is és king is ezeket használja

Előzmény: tp329 (4982)
uvj Creative Commons License 2013.02.14 0 0 4986

Sziasztok Mondain tojót keresek! Érd és környékéről vagy Miskolc és környékéről!

somogyibetyár Creative Commons License 2013.02.13 0 0 4985

Üdv. mindenkinek!

 

Budapesti tollaslábú gólyás galambok vannak eladók. Fiatal tojóból 5 plusz van, ha valakit érdekel.

Sz. József Creative Commons License 2013.02.12 0 0 4984

Szia,ő egy hím galamb.

Előzmény: capricorn18 (4978)
uvj Creative Commons License 2013.02.11 0 0 4983

Már megy a költés és a fészkelés csak eljönn a Tavasz!!

 

tp329 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 4982

Sziasztok!

 

Mondain és texán fajtáknak mekkora lehet a fészekszekrény magassága minimálisan (gyakorlati tapasztalat érdekelne)?

 

Köszönöm!

 

 

runner151 Creative Commons License 2013.02.10 0 0 4981

Ragadozó madár a bűnös.Ma úgy néztük mintha tudott volna enni.Hiába adunk neki 4-5 félét ő csak a kukoricát eszi.

Előzmény: ghoezeke mate (4979)
ghoezeke mate Creative Commons License 2013.02.10 0 0 4980

A csomók egyébként kitapinthatók, nézd meg, érzel-e. És aprószemet adj neki, mig el nem oszlik a csomó a gyógyszertől. Ez pár nap alatt lezajlik.

Előzmény: ghoezeke mate (4979)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!