Keresés

Részletes keresés

szikiy Creative Commons License 2011.03.22 0 0 3538

Szia!

 

 Kóburgikról tudnál még képeket feltenni?

Előzmény: solo632 (3536)
solo632 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 3536

Üdv Mindenkinek!

 

Lengyel Hiuz és Koburgi Pacsirta fiatalok előjegyezhetők.

rhava Creative Commons License 2011.03.21 0 0 3535

Üdv!

Feltöltöttem még 3könyvet. Akinek kell küldjön emailt az rhava@freemail.hu ra.

Belgaóriás Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3533

Köszi a helyesbítést, tényleg elírtam.

Előzmény: capricorn18 (3532)
capricorn18 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3532

szia

nem inkább koszorús nyakú texán hímet?

Előzmény: Belgaóriás (3531)
Belgaóriás Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3531

Sziasztok!

 

Mondén hímeket, King tojókat és egy szalagos texán hímet keresek!

zoltan_kalmar@freemail.hu

+36/70/3100205

http://americangianthomer.hupont.hu

Tommy81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3530

Ez csúcs nagyon köszönöm biztos sokat tanulok belőle

Kösziiiiiiiiiiiiii

rhava Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3529
navara1 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3528

Szia

nekem is elküldhetnéd honnan tudom letölteni

 

Előzmény: rhava (3525)
Tommy81 Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3527

Sziasztoook!

Kezdő galambtartó vagyok egyenlőre ismerkedem a dologgal és 6 pár postagalambal kezdtem egyenlőre két pár tojt le de a többiek is már a fészekrakási stádiumba vannak.Sokat keresgélek a neten és találok is sok sok érdekességet de ha volna nektek egy átfogó digikönyv ami főleg a postákról szól és elküldenétek nagyon megköszönném egy részletes átfogó írást ami egy kezdőnek jó alap.

Előre is köszi ha tudtok segíteni

rhava Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3525

Üdv!

Mindenki letöltötte a könyveket akinek kellett? Ma törlöm őket h feltegyem ami még maradt.

Gerrii Creative Commons License 2011.03.18 0 0 3524

Aham rendben..

És lehetne egy olyan kérésem hogy:

páronként felírnátok hogy mikor tojik le, és mennyi kel ki, és majd a szezon végén elküldenétek nekem az e-mail címemre

azt megköszönném :)

Belgaóriás Creative Commons License 2011.03.17 0 0 3523

Heló!

 

Én is tartok!

Előzmény: Gerrii (3521)
capricorn18 Creative Commons License 2011.03.17 0 0 3522

szia

én igen.

Előzmény: Gerrii (3521)
Gerrii Creative Commons License 2011.03.17 0 0 3521

Valaki tart mondain galambokat?

Martin61 Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3520

Helló!

 

Miután kényszerűségből felhagytam a galambászkodással, elterveztem, hogy galambász témakörű szaklapokat, magazinokat és elektronikusan letölthető könyveket fogok gyűjteni. Még nagyon az elején vagyok, de letöltésre fel tudok ajánlani (cserébe) egy régi, 1906-ban írt angol nyelvű postagalambos könyvet. Nagyon megnyerte a tetszésemet a bejegyzésed, majd apránként (mindig csere útján) szeretném az összes könyvedet megkapni.

 

Üdv.: Martin61

Email: lama0530@citromail.hu

 

A könyv borítójának képét itt csatolom:

Előzmény: rhava (3457)
Belgaóriás Creative Commons License 2011.03.15 0 0 3519

Heló!

 

King tojót keresek Miskolc közelében.

zoltan_kalmar@freemail.hu 

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.13 0 0 3518

Fogalmam sincs,h elég-e valamilyen kodek,nem vok informatikus.Én ebben a programkörnyezetben dolgoztam ki:http://hu.openoffice.org/about-downloads.html

 

talán ha ez van telepítve,akkor megjelenik

Előzmény: Belgaóriás (3517)
Belgaóriás Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3517

Megnyílik és le is lehet tölteni, csak milyen kodek kell hozzá, hogy megjelenítse?

 

http://americangianthomer.hupont.hu

Előzmény: Törölt nick (3516)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3516

Miért?

Nem nyílik meg a 3505-ös hozzászólás második linkje?

Előzmény: MZ5 (3515)
MZ5 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3515

Akkor ha volnál szíves PDF-ben elküldeni nekem a jót ,felrakom.

Előzmény: Törölt nick (3514)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3514

Kétféleképpen raktam ide fel.Ez amit feltettél,az első.

Előzmény: MZ5 (3513)
MZ5 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3513

oké és melyik a másik ?

 

Előzmény: Törölt nick (3512)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.12 0 0 3512

Szia!

 

Azt hiszem,jobb lett volna a másik tábláztot feltölteni,mert abban minden sor és szöveg végigolvasható,itt meg ugye csak annyi,amennyire széthúztam a  sorokat.:((

A leharapott szövegek miatt a táblázat alig használható.:(

 

Előzmény: MZ5 (3510)
MZ5 Creative Commons License 2011.03.11 0 0 3510
Előzmény: Törölt nick (3509)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.11 0 0 3509

Rendben van,elküldöm.:)

Előzmény: BRYO (3508)
BRYO Creative Commons License 2011.03.11 0 0 3508

Szia

 

Megkerlek ha nekem elkuldened az e-mail cimemre a tablazatot mert nem megy valami jol a nettem es nem akarja megnyitni az oldalt amit megadtal...

 

BRYOSNT@yahoo.com a cimem...

 

Elore is koszi!

 

 

Előzmény: Törölt nick (3505)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3507

Örülök,ha tetszik.

Jártam már a Te oldaladon is,kutakodásaim közepette.:)

Örülnék neki,ha közzétennéd,és ösztönöznéd ezzel a galambászokat,hogy most galambásszanak ilyen elméleti síkokon is.:)))

Előzmény: MZ5 (3506)
MZ5 Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3506

super , gratulálok , lehet majd engedélyt kérek ea közzétételre

 

pigeonmagazine.eu

Előzmény: Törölt nick (3505)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.10 0 0 3505

Sziasztok!

 

Készítek egy házigalambfajtákat összefoglaló táblázatot immáron több mint fél éve.Szeretném ezt most megosztani az itteni fórumozókkal.Több mint 800 fajta jött össze sok forrás felhasználásával.A fajtákat 10 főcsoportra osztottam,melyek még tovább osztódnak alcsoportokra is.Egy vázlatszerű összefoglalást rögtönzök belőle ide is:

 

1.Tyúkgalambok...............................................11 fajta

2.Alakgalambok,a.,Óriásgalambok...................49 fajta

                          b.,Klasszikus alakgalambok...34 fajta

                          c.,Postagalambok..................28 fajta

                          d.,Toroklebenyes galambok.....9 fajta

                          e.,Vitorlázó galabok...............19 fajta

3.Színes galambok...........................................99 fajta

4.Orrdudoros galambok...................................23 fajta

5.Dobos galambok...........................................16 fajta

6.Begyes galambok..........................................65 fajta

7.Struktúragalambok........................................24 fajta

8.Sirálykagalambok..........................................35 fajta

9.Körcsattogó galambok....................................6 fajta

10.Keringőgalambok.......................................380 fajta

 

Az alakgalambokon kívül majdnem mindegyik kategória is tartalmaz alkategóriákat,de mivel kisebb jelentőségűek,ezért itt nem részletezem,a táblázatban benne vannak.Kivételt képez a keringők kiterjedt csapata,ahol a csőrhossz szerint lehettett volna alkategóriákat létrehozni,de akkor minden egyes fajtáról kéne ez az információ,ami hónapok kemény munkáját igényelné.Egyszerűbb és talán áttekinthetőbb is,ha az egyes országok fajtáit állítom egymás mellé,mégha kevésbé informatívabb is.Felhívnám a galambászok figyelmét a rengeteg magyar fajtára(nekem kb.45 fajta jött össze),és mikor beleszámoltam a határok miatt immáron külhonban jegyzett,de magyar területeken létrejött fajtákat is,egész elképesztő(több mint 60 fajta)eredmény jött ki.Ezzel a németek mögött,akiknek van vagy 150 fajtájuk,a második-harmadik legtöbb fajtával bíró nemzet a magyar!!!

https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AsmnUBF6MPYydDRvSGc1LVExNWtDR05FS1pfbVFpNnc&hl=en&authkey=CIOkzYgB#gid=0

 

 

https://docs.google.com/leaf?id=0B8mnUBF6MPYyMGU2MWY5YzYtN2Y5ZS00MWE0LTg0YmItMmUwZDI1NDkzMmZk&hl=en&authkey=CMaRteAE

 

akinek nem nyílik ki valamelyik,az szóljon,remélem valamelyi nyitható.Tartalmilag megeggyeznek!

Aki kedvet érez,az segíthetne szerkeszteni is,cél az 1000 fajtát felsoroló táblázat!!!!!Ilyen sehol sincs!!!......még.:)))

Akit érdekel megcsináltam ugyanezt a tyúkfajtákkal is,azt a táblázatot a dísztyúkos és a viadoros topikban lehet letölteni,nézegetni,olvasgatni.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!