Keresés

Részletes keresés

tomkay Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3478

Szia.

 

Nagyon szépen köszönöm megjött a mail.

El kezdtem letölteni.

 

Üdv.

Előzmény: rhava (3472)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3477

Kösz   és kösz a 4 lejött

Előzmény: rhava (3476)
rhava Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3476

4et tudtam feltölteni mert csak500 megát lehetett. Ha valaki nem kapta meg az emailem jelezze majd.

BRYO Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3475

szia varom a konyveket:).

a programot megkerlek kuld el aztan nekem e-mailben!

 

Előzmény: rhava (3472)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3474

Tarts kutyát.Én speciel nem jósolnék hosszu és nyugodt békés éveket ha az én galambjaimra járna rá.

Előzmény: Lujza71 (3471)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3473

okéé várom, küldd a linket he lehet töltikézni

ja a programmal el vagyok , de nem túl felhasználóbarát, több idő kell mig azt csináljam vele amit én szeretnék,

üdv

mz5

Előzmény: rhava (3472)
rhava Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3472

Üdv mindenkinek!

Elkezdtem felölteni 6könyvet mivel nemgyors a netem 2óra kb még feltöltö. 1giga az adatkorlát ugyhogy most csak ez a 6lesz fenn majd csinálok egy másikat is ahova feltöltöm a másik 5öt igy mindenki azt tölti le amelyiket akarja.

Persze ha mindent jólcsináltam mert nem használtam még ilyen tárhelyet.

Lujza71 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3471

Ezért kérdeztem

 

Fogalmam sincs , macskám van akit azért tartok hogy ne legyen egér , ami a galambok miatt több is mint az átlag ,  ha napi 100x elmondom neki hogy ne menjen a szomszédba azzal nem érek semmit .

 

Azért tettem fel a kérdés hátha tudtok valami megoldás , mivel tényleg a békés együttélés pártján vagyok a szomszéddal .

Előzmény: Magyar Galamb és.... (3470)
Magyar Galamb és.... Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3470

Az a gond hogy mifelénk a galamb kelti fel az érdeklődését.

Megforditom a kérdést .

Van egy macskád és jön egy másik állat és folyamatosan vegzálja a macskádat, néha megeszi . Te mit lépnél?????????????????????????????????????????????????????????

Előzmény: Lujza71 (3469)
Lujza71 Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3469

Sziasztok Galambászok

 

Szeretném megkérdezni ti hogyan védekeztek a macskatámadások ellen?

 

Kicsit a partvonalról azaz a szomszédból érdekelne a kérdés. Tegnap a cicám nyávogására ébredtem , kiderült hogy a szomszéd galambássz kapta el a kertjében a galamboktól jó 10 méterre lévő patkánycsapdával,  amiben fincsi husika volt ami persze felkeltette az érdeklődését . Szerencsére visszakaptam ,  semmi baja nem lett de kérdés mennyire tud összeférni egy macskás szomszéd és galambásszal ?

 

 

 

Belgaóriás Creative Commons License 2011.02.24 0 0 3468

Helló!

 

Küld már el az e-mail címed ide:  zoltan_kalmar@freemail.hu

 

http://americangianthomer.hupont.hu

Előzmény: rhava (3465)
joci92 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3467

Üdv! Nekem is kéne ez a könyv.(A galamb és tenyésztése).

De minden féle galmbokkal foglalkozó könyv érdekel.Úghyogy ha van más,akkor azt is elküldheted. :)

Megköszönném!

ha nem lenne publikus,akkor:kjoci92@citromail.hu

Előzmény: rhava (3438)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3466

küldd el a progit,megoldom.

Tárhely , nem próbáltam csak fényképre  a google nem jó?

Előzmény: rhava (3465)
rhava Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3465

A programot is elküldöm majd de ahogy olvastam nem egyszerű a telepítése kiprobálom hogy mi  a helyzet vele. Ha van köztetek aki feltalálja magát ilyen téren akkor elküldöm és lehet vele próbálkozni.

 

Nekem most lenne egy kis német tanulni valóm ugyhogy ma már nem csinálom. De légysz akinek kellenek a köyvek azok az email címemre irjanak már egy üzit hogy ne kelljen itt visszaolvasgatnom. Lehet nézek majd vmi ingyenes tárhelyet ahova feltudom tölteni őket, esetleg van valakinek tippje hogy hova lehetne?

MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3464

Nagy király vagy , az első megjött

 

Előzmény: MZ5 (3461)
tomkay Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3463

Szia

huuuu de király vagy

ez nagyon jó könyv gyűjtemény

 

Dr.Meleg István a galamb és tenyésztése az megvan mind a 2.kötet rendes könyvben

de a többit kérhetem ?

de mondjuk másik cimet irnék meg mert ez biztosabb:

tomkay@indamail.hu

 

 

köszönöm szépen

Előzmény: rhava (3457)
BRYO Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3462

Megvan ez a programod? juu:D

ezt nem kuldod el? 

Előzmény: rhava (3460)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3461

Küldök Neked érte egy pár galambot )) jöhetne az is ....

Előzmény: rhava (3460)
rhava Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3460

http://szoftverbox.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=86&Itemid=80%E2%8C%A9=hu

 

 

Ezt ismeri valaki? Ilyenem is van :D

Bezzeg galambot nem is tartok. :D

MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3459

Ha ezt mind megoldod meg is kapod a szívességet , amiben tudok segítek.

Előzmény: MZ5 (3458)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3458

mz5@torzsasztal.hu

,de azóta már nyilv.

 

Köszi

Előzmény: rhava (3457)
rhava Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3457

Neked speciel nem nyílvános az email címed ugyhogy légyszi add meg.

 

 

 

Batta László - Galamb fajtaleíró könyv.pdf

Dr.Meleg István - A Galamb És Tenyésztése 2.pdf

Bangó Ferenc - A Galambtenyésztésről.pdf

Dr.Péterfi István - A Házigalamb és Tenyésztése 1970.pdf

Dr.Szűcs Lajos - Galambok a ház körül.pdf

Dr.Szűcs,Dr.Szécsényi - Galambtenyésztés.pdf

Dr.Horn Péter - Galambtenyésztők kézikönyve.pdf

Winkler János - Galambtenyésztés.pdf

Heinrich Mackrott - Galambtenyésztés.pdf

Dr.J.W.E.Stam - Postagalambsport ma és holnap.pdf

 

Szép kis gyűjtemény mi? :D ... Na de ezeket még lekell szedni és a feltöltés még gázabb mert ez több mint egy giga anyag. nyilvános az email címem akinek kellenek a könyvek írja meg, majd ha lesz időm feltöltögetem. Majd jösztök egy szivességgel :D:D

Előzmény: MZ5 (3456)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3456

az super lenne,

Előzmény: rhava (3455)
rhava Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3455

Hehe.....találtam még vagy 5-6 könyvet :D mármint galambosat.

Majd elküldöm azokat is ha kell de időbetelik még feltöltögetem őket.

 

tomkay Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3454

Szia.
én is kérném ha lehet és előre is köszönöm szépen.

Előzmény: rhava (3451)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3453

mind a kettő,légyszi

Előzmény: MZ5 (3452)
MZ5 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3452

kellene nekem is.

 

Előzmény: rhava (3451)
rhava Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3451

Üdv

Küldtem a galambos könyvet. ha kell még valakinek most szóljon ne kelljen megint feltöltenem. :)

A tyúkosat törpetyúkosat feltöltöm megint azt is tudom küldeni ha még kell valakinek.

 

 

Agalamb Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3450

csak érdeklődtem

de köszi

Előzmény: Magyar Galamb és.... (3447)
Agalamb Creative Commons License 2011.02.23 0 0 3449

max postán tudom küldeni

Előzmény: BRYO (3446)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!