Keresés

Részletes keresés

belohin Creative Commons License 2002.11.04 0 0 3
Továbbra is ez a véleményem. ;)

Volt erről már szó bőven.

Demim úr Creative Commons License 2002.11.04 0 0 2
van már ilyen topic, vazze!
Előzmény: Attilio (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.11.04 0 0 1
Az, hogy be vagy szűkülve, de rendesen.
Előzmény: Attilio (-)
JajjdeJo Creative Commons License 2002.11.04 0 0 0
Eftaska!
az nem Medgyessi, hanem Medgyessy.

Most akkor hogy is nezne ki az legujabb cimer?

Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2002.11.04 0 0 topiknyitó
A jobboldal, közelebbről az MDF egyesíteni akarja a magyar címert a jelengleg hivatalos háromsávos címertelen magyar zászlóval. Az így kapott zászló lenne Magyarpország új hivatalos zászlaja. (mellékesen Medgyessi is erre a zászlóra tette esküjét, holott nem is Magyarország hivatalos zászlaja). Demagóg politikai fogás/kommunista zászló eltávolítása. Mi a véleményetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!