Keresés

Részletes keresés

jegorka Creative Commons License 2002.11.16 0 0 155

az idők zsúfolt régiségboltjában
sötéten izzanak a szemek
a rubinköves fülbevalómban

hihetetlenül csillámlanak

függenek őrjöngenek
ezüstbe mártózott halott rubinkövek

mintha valami izzana bennük
mélyről
keserves éjből
magvaszkadt halott
cicomás kéjből

Előzmény: myofibrillum (153)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 154
Nem, nem tudom...

Nem kell magyarázkodni. Tényeket kell közölni. Olyan, mint altatás nélkül kiszedni a veseköveket, de tiszta, és hatékony.

myo

Előzmény: deadcrow (151)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 153
Á, mindennapiság? Én divatteremtő vagyok. Láttad azokat a vacakokat? Minden csaj ilyet hord. Gusztustalan.

Az a baj, hogy a valódi szépségek az ékszeresdobozomban lapulnak, várva a megfelelő alkalmat..
Emlékszem, diáklány koromban betávedtem egyszer egy régiség boltba. Kicsike volt, és nagyon zsúfolt. Teljesen elvarázsolódtam a szagoktól, a régi formáktól, az anyagok egyszerű természetességétől. A fiókokból előkerültek ékszerek is. Volt közöttük egy igazi ezüst rubinköves fülönfüggő. Az ezüst teljesen be volt feketedve, de a rubinkövek abban a kevés beszűrődő napfényben is hihetetlenül csillámlottak. Volt valami mélyről jövő izzás bennük...
Nem volt pénzem megvenni..

A sötétben izzó szemek a rubinkövek a fülbevalómban.

myo

Előzmény: Fantaz Magória (150)
Fantaz Magória Creative Commons License 2002.11.16 0 0 152
Jó, ha mindig átléptek rajtam, akkor engem sose láttok, elmegyek örökre. Mert a deady elvárja, hogy mindenki hozzászóljon az ő topikjához, és máséhoz nem szól hozzá, mert hiú. :((((

Állandóan méricskéli a barométerével, hogy mennyi hectopascal áramlik az ő topikjaiba. Mindig üvegcentiméterrel jár, kishitü minizseni, amilyen Kárpáthy Zoltán a Jókai regényben.

deadcrow Creative Commons License 2002.11.16 0 0 151
csak topikkonform akartam lenni.. (a magyarázkodás még a hazugságnál is rosszabb)

nem tudhatod, hogy állok..

Előzmény: myofibrillum (149)
Fantaz Magória Creative Commons License 2002.11.16 0 0 150
Te meowizálódsz. A mindennapi, préselt nőkép felé törsz. Megkérnélek benneteket, hogy ne akarjátok túlszárnyalni a lichthofban ülő magatokat, az óvodás kiscsajokból ne legyetek péniszekkel szanszétkövezett, lelketekben puncis sárkányok.

Nem szeretem a leoltott lámpánál világító piros szmeket.

Előzmény: myofibrillum (148)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 149
Egy hazugság is hazugság. Ez kb. olyan, mint mikor kitakarítom a lakást, minden csillivilli, főzök vacsorát, bekészítem az uram kedvenc söréét, filmjét, felveszem neki a sportközvetítéseket, de mire hazajön, a szeretőmmel összeondolálom a kispárnáját..

Pénzügyileg tényleg pocsékul állsz, bár még mindig jobban nálam. Ha elkerülhetetlen, és nem találok gazdagabb apsast, akinek kezelhetem a pénzét, akkor talán mégis hozzád fogok menni. Ha http kerít nekem egy szép gyűrűt, talán hozzá. Bár ő még semmit nem tett le az asztalra arra vonatkozóan, hogy kellő hülye volna hozzám. De a keze tetszik.
myo

Előzmény: deadcrow (147)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 148
Pfúj, mi ez a gusztsutalansághalmaz itt? Ilyennel akarsz előállni egy modern felfogású nő elé?
A kezed még csak-csak..De ezek förmedvények! tessék nekem összekotorni valami szépséges csecsebecsét. Különben nem kérlek meg. Még egy tisztességes gyűrűt sem tudsz adni nekem...
myo
Előzmény: -http- (146)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.16 0 0 147
de csak egyetlen dologban hazudtam ;)

tisztában vagyok vele, hogy előbb-utóbb úgyis meg kell tennem a lépést, hogy feleségül vegyelek, tudod, az istenek rendelése meg miegymás.. még azt is tudom, hogy nagyon remek párocska lennénk, és a halogatással csak értékes éveket pazarlunk el mindketten.. viszont nem vagyok százszázalékig biztos, hogy _csak_ a pénzemért szeretnél, és így nehéz megalapozni bármiféle biztonságos jövőt..

(a házasság gazdasági intézmény.. semmi több..)

Előzmény: myofibrillum (145)
-http- Creative Commons License 2002.11.16 0 0 146

ok! húzzál rá az illendő ujjpercre egy gyűrűt, és hordd a necessaireedben, ezekből kotorássz, csak-csak akad valami csicsás darab, és kérlek, ha le akarsz kopntatni egy pasit, ne hazudjál, hanem vedd elő, mutasd (csögresd) meg, és mondd meg, hogy már megkérted a kezem.
Előzmény: myofibrillum (143)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 145
Egy hazug dög vagy, deadcrow!;oP

myo

Előzmény: deadcrow (144)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.16 0 0 144
tegnap este igent mondtam volna.. az egyik lány a vállaimat masszírozta (sajnos összeittam mindenfélét és a tudatom dobott két hátast (pontosabban, a gyomortartalmam kétszer az intellektusom vizei felett lebegett), emiatt meg kellett kérnem, hogy hagyja abba).. a másik az ölemben ült, egy harmadikat odahúztam az oldalamhoz és kedveseket súgtam neki, a negyediknek már csak a kezét tudtam lazán megfogni és én, mindeközben terád gondoltam.. de sajna, csak egyszer volt budán kutyabaszó buli..
Előzmény: myofibrillum (141)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 143
Tetszik. Nekem adod? De a boldogságtól kiráz a hideg.
myo
Előzmény: -http- (142)
-http- Creative Commons License 2002.11.16 0 0 142


Miért nem az enyémet kéred meg? Azonnal vihetnéd, és hidd el, elég jó (lehet, hogy boldog)párkapcsolatban élhetnénk.

Előzmény: myofibrillum (141)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.16 0 0 141
Csak egy liliomillatnyival volnál nyughatatlanabb nálam, már megkérném a kezedet, olyan hülye vagy...
myo
Előzmény: deadcrow (140)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.16 0 0 140
kisebb etimyológiai négyesfogat szaladt el velem, amikor felvetődött bennem a 'dugipénz' és a 'dugópénz' lehetséges kapcsolata.. ekkor kiszólt freud vékonyka hangja, hogy 'dugipénisz', de lecsaptam, mert a poénszándékai mostanság egyre gyatrábbak (a tegnap esti kutyabaszó bulin 'buját' mondatott velem egy alkalmatlan pillanatban és újabb nemkívánatos frontvonalat nyitott a csajzsonglőrködés közepette.. amitől természetesen leestek a lányéraim.. elmesélném szivesen, de úgyse olvasnátok végig).. következik az általad említett 'pénzverde', ami asszonyi értelmezésben 'pénz-elverde', amitől még a legfatökübb tervezőbizottság (ezek az emberek szuboptimális gomblyukméretezéssel foglalkoznak) is azonnal az 'asszonyverde' ötletét döngöli az asztalra.. ha ebből nem értettél semmit, az nem baj.. nekem kissé szétrázódott a gyomrom az éjjel és most úgyis csak fosom a szót..

a tegnapi kedvenc szavam a 'vitacészatír'.. gondoltad volna, hogy vannak olyan lányok, akiknél egy nyavalyás vitacé-cukorkáért be lehet fizetni egy menetre a relatíve előnytelen külsejű haverodat? (aki ezáltal nem a te nyomodban kóslat a hülye szövegeivel egymásnak feszülő izzadt férfitestek vonatkozásában, tehát nyugodtan tudod legyezni a többi nő hülyeségét, anélkül, hogy egy ötkilós vastálcával kellene védened a hátadat..)

Előzmény: myofibrillum (139)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.15 0 0 139

Sokkal izgalmasabb, hogy honnan vettem!;oD

Látod, ez a lehető legrosszabb kérdés volt. Mindjárt kifejtem, miért, csak előtte felsorolom az alternatív lehetőségeket. Kérdezhetted volna azt, hogy "Honnan vetted a pénzt, hogy szaga van?"; vagy "És jó szaga van?"; vagy "Van pénzed? Örülök."; esetleg "Új design-nal jöttek elő a pénzverdében?". Ezek mind sokkal megfelelőbb kérdések lettek volna.
Mert ezzel azt feltételezted, hogy _én_ okoztam a pénz szagát. Vagyis _miattam_ van az egész. Azt fel sem tételezted rólam - jóindulatúan -, hogy a pénz szagáról nem én tehetek. Mi több! Csak elszenvedője vagyok a dolognak. Az is lehetséges, hogy ez egy rendkívüli tényező, hogy nálam szagos a pénz. Nem, te azonnal megvádoltál, hogy szagosító helyekre dugdosom a pénzt.
Ez a gond a hazugságokkal is. Pont ugyanezzel a logikával születnek;oPPP

myo

Előzmény: deadcrow (138)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.14 0 0 138
hova teszed te azt a pénzt, hogy szaga van?
Előzmény: myofibrillum (137)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.14 0 0 137
Éreztem, hogy nem hamarkodhatom el a dolgot. Ismerlek már, mint a szagos pénzt!
myo
Előzmény: deadcrow (136)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.14 0 0 136
hehe, átvertelek.. lehet ugyanaz és lehet egészen más is.. minden szó jelentése plasztikus, amit a mentális boxmeccs pillanatnyi eredménye határoz meg..
Előzmény: myofibrillum (133)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.14 0 0 135
Ismered a "végzet" nevezetű szót. Akárhogyan is döntesz, mindig bele kell futnod. Ha nem előbb, akkor utóbb. Nem lehetsz biztos benne, hogy mikor jobb. Később lehet, hogy tapasztaltabb vagy, de ezerszer több a gondod, vagy éppen le vagy gyengülve. Hamarabb lehet, hogy tudatlan vagy, de erősebb, bizakodóbb. Ha pofon vágnak, az mindig váratlan. Ha nagyon pofon vágnak, az a padlóra is küldhet. Kaptam én már a faltól a másikat...
Ha a démonok úgy döntenek, engem akarnak. Meg fognak szerezni. Nem ismerem őket. Nincs fegyverem ellenük. Ők egy magasabb dimenzió.. De talán bátran halok bele;o)
myo
Előzmény: closer (134)
closer Creative Commons License 2002.11.14 0 0 134
úgyse változtatna ezen a dombormű, és védetté se teheti
Előzmény: deadcrow (131)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.14 0 0 133
Hmm...
Talán.
Gondolkodnom kell a paraleleken.
myo
Előzmény: deadcrow (132)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.14 0 0 132
a véletlen, a vélt ellentéteként az, ami kívül esik a számításainkon.. a szerencse pedig az egóba képezhetetlen hendikep.. ez ugyanaz?
Előzmény: myofibrillum (129)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.14 0 0 131
azt csak úgy mondja.. én tudom, hogy démonilag szűz..
Előzmény: closer (130)
closer Creative Commons License 2002.11.14 0 0 130
azt mondta, hált már démonnal. minek neki akkor dombormű
Előzmény: deadcrow (116)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.13 0 0 129
Ugyanaz. Csak épen valami jó felé viszi a szerencséje. de a szerencse is csak utólag igazolja magát. Egy értékelési folyamat része. Egy változás, ami kedvezőre fordítja a sorsod menetét. De a kedvezőt nem mindig látod meg azonnal. Idő érleli be...
myo
Előzmény: deadcrow (128)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.13 0 0 128
én szerencséről beszéltem, nem véletlenről..
Előzmény: myofibrillum (127)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.13 0 0 127
Tudod, hogy nem hiszek a véletlenekben, bár vannak, ki nem számítható fordulatok. Azt hiszem, amit kell, az be kell kajolni egyszerűen. Szeretet és fájdalom nélkül nincs fejlődés. Mindkettő szükséges hozzá. Ahogyan a drágakövek is magas hőmérsékleten, nagy nyomás alatt kristályosodnak ki, úgy a lelket is tüzelni kell, és terhelni...
myo
Előzmény: deadcrow (126)
deadcrow Creative Commons License 2002.11.13 0 0 126
meg nem árt egy kevés szerencse se.. sok hazugság arra épül, hogy te egy bizonyos pontról szemléled a dolgot és önmagadtól eszed ágában nincs arrébb állni, viszont egy 'baleset' következtében a nemkívánatosnak látszó helyzetből lesz megfelelő megfigyelőállás..
Előzmény: myofibrillum (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!