Keresés

Részletes keresés

Trin Dorg Creative Commons License 2002.11.04 0 0 55
Mi az, hogy magyar arc, hogyan állapítod meg ezt? Talán kínaiak vannak a tévében? Vagy kis szürke ufók?
Előzmény: Árvizi hajós (54)
Árvizi hajós Creative Commons License 2002.11.04 0 0 54
Az a szomorú, hogy eltüntek a magyar arcok az MTV-ből IS!
Már teljesen mindegy, hogy RTL-t,TV2-őt, vagy az MTV-ét nézem, teljesen az a benyomásom, hogy nem Magyarországon élek!

Árvizi hajós

ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 53
jó hagyjuk. Én soha életemben nem mondtam ilyen alapon véleményt. Igaz soha életemben nem fasisztáztak le. Miután ez megtörtént többször, elgondolkodtam.
Nekem is van önérzetem.
Előzmény: Rózsa Béla (52)
Rózsa Béla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 52
Hagyjuk már abba a zsidózást + a fasisztázást. Különben, zsidóból is lehet fasiszta. Halljad, akarom mondani, lásd Izrael!
Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 51
talán a kevés dolgok egyike, amiben egyetértünk, hogy ne alanyi jogon válhasson valaki magyar állampolgárrá aki újonnan jött Magyarországra. De ez nem azt jelenti, hogy név és származás alapján kelljen etekintetben dönteni. Erre jó példa Svájc: az állampolgárság megszerzése nagyon nehéz de nagyon tárgyilagos: mit tudsz, mit teszel(figyelnek ám), és mit fogsz tenni a jövendő hazádért.
Előzmény: Ogham Script (47)
ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 50
mi a szélsőjobb?
szerinted.
Előzmény: Törölt nick (49)
Ogham Script Creative Commons License 2002.11.04 0 0 47
Nekem pedig NEM mindegy, hogy mióta vannak itt a zsidók, meg az arabok meg a kínaiak meg a többi jöttment, ha emellett még mocskolják is a befogadó országot. Mehetnek, ha nem tetszik nekik.
Előzmény: Szolmizátor (46)
Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 46
- hát nem mindegy neked mióta vannak itt a zsidók ?
inkább azon légy, hogy megbékélj a körülötted lévő zsidókkal(cigányokkal, szlovákokkal, románokkal) és örvendj, ha értékeket teremtenek a magyarságnak és a saját nemzetüknek. Örvendj annak, ha egy zsidó (magyar, cigány, román, ....) embertársad vállalkozása sikeres és nem szociális segélyen él hanem az arravalót termeli meg.
Egyáltalán: békülj meg önagaddal és embertársaiddal. Ha vallásos vagy, akár bibliai idézetet is mondhatok neked idevonatkozóan.
Előzmény: Ogham Script (45)
Ogham Script Creative Commons License 2002.11.04 0 0 45
Hogy a zsidó Fenyvesi tévedne, aki szerint a 30-as évekbeli vidéki magyar zsidóság nagy része első generációs galiciai betelepült lett volna? És ezt maga a nagy Szolmizátor mondja, nulla bizonyítékkal? Hudeütős.
Előzmény: Szolmizátor (35)
ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 44
ápolja az értékeket?

Elment a gagyitévék felé.

Ez értékápolás?

Betettek egy kereskedelmi (!) tvt egy az egyben a közszolgálatiba.

Ez mi?

Előzmény: Szolmizátor (38)
ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 43
Hát nem tudom az én kedélyem már párszor a plafonon volt, szóval kinyílt a bicska zsebemben amikor látszódott az új magyar m1-en az adott téma "megmagyarázása" illetve belemagyarázása a fejekbe. Meg néha egy kis egyoldalúság és a többi és a többi. A hírek "megfelelő" összeválogatása.

Szóval engem nem nyugtatott meg.

Előzmény: Szolmizátor (38)
ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 42
nem.

Ezt táplálják akiknek ez az érdekük.

Még a miép sem szélsőjobb párt.

Na persze balról nézve...

Előzmény: Demim úr (30)
ideiglenes magyarpolgár Creative Commons License 2002.11.04 0 0 41
én nem zsidóztam.

Mi az a zsidózás?

Előzmény: Törölt nick (27)
netizen Creative Commons License 2002.11.04 0 0 40
Szemetek, mar megin' megoltetek Kenny-t :D
Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 38
amúgy, nem gondolom, hogy bármelyik náció jobb lenne a másiknál itt e világon és főleg a Kárpát Medencében. Visszatérve a témához,a közszogálati televíziónak az a feladata, hogy pártatlanúl tájékoztasson (amit most jobban teljesít mint az előző ciklusban), nyugtassa a kedélyeket és ápolja a hagyományos értékeket. 5-ből három és fél, de a javulás jegyei tapasztalatók !!
Előzmény: Szolmizátor (35)
macmester Creative Commons License 2002.11.04 0 0 37
Pontósítok...
Megpróbáltam nézni, de nem ment kb 3-5 percig bírtam, a hírtől és tálalástól függően(az elmúlt 4 évben erkölcsi, szakmai, mínőség és valóság tartalom igencsak sarkított volt és akkor finoman fogalmaztam)
Nem tetszett, de jobb mint elődje, viszont egyenlőre nagyon vérszegény (a fent felsorolt szempontok alapján), de lehet, hogy jobb lesz, majd kiderül...
:)
(((MN és MH is olvasok és szeretek saját magam vélaményt formálni)))
Előzmény: BaSand (19)
szabmari Creative Commons License 2002.11.04 0 0 36
"Korrekt, kiegyensúlyozott, független szakembereket sikerült a tévének leszerződtetnie..."
Hahahaha, bruhahaha ésatöbbi.
Előzmény: Trin Dorg (3)
Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 35
Mert nem érdemes érvelni ilyen felvetésekkel szemben. De csak kérdezz és én válaszolok.
Előzmény: Ogham Script (33)
ipari tusko Creative Commons License 2002.11.04 0 0 34
Persze...a Pálfy, mint korrekt kiegyensúlyozott:DD
Úgy látszik, te átaludtad az elmúlt négy évet, mert akkor neked is feltűnt volna, hogy a Pálfy által szerkesztett hírműsorok mindig is az mszpszdsz kampány integratív részét képezték.

Nincsenek illúzióim azzal kapcsolatban, hogy ez változni fog.
A vicc az, hogy tényleg nem maradt olyan hírműsor, amely megengedi magának a jelenlegi kormány legenyhébb kritikáját is. Az is biztos, hogy megritkulnak a politikusok "büdös" dolgait részletesen folyamatábrával bemutatotó riportok:D

Hiába, az eltartókat tovább kell szolgálni...

Előzmény: Trin Dorg (3)
Ogham Script Creative Commons License 2002.11.04 0 0 33
... ahelyett, hogy érvelnél...
Előzmény: Szolmizátor (32)
Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 32
... még a végén téged is letököskémezlek .....
Előzmény: Ogham Script (28)
Demim úr Creative Commons License 2002.11.04 0 0 31
ahelyett, hogy egy 60-as évek beli műanyag lambéria előtt Krudinák Alajos magyarázná Arafat tetteiet... ;-)))
Előzmény: braunn (24)
Demim úr Creative Commons License 2002.11.04 0 0 30
Meg támad a szélsőjobb métely
miért? nem támad?

Meg a fidesz összeér a miéppel
miép? bocs: miért? :) nem ér össze?

Előzmény: ideiglenes magyarpolgár (18)
Trin Dorg Creative Commons License 2002.11.04 0 0 29
Savanyú a szőlő, rókakoma? :))))
Előzmény: braunn (24)
Ogham Script Creative Commons License 2002.11.04 0 0 28
"Ettől már csak egy lépés az, hogy a zsidót behelyettesítsd erdélyi magyarral az antiszemita magyart pedig antiszemita románnal"

Egyben méltóztatol tévedni. Mégpedig abban, hogy a magyarországi zsidóság túlnyomó része 80-100 évvel ezelőtt még valahol Galiciában húzta meg magát (mielőtt Tormay Cecil szerint Miskolcnál a vasutállomáson levetette volna a kaftánját és levágta volna a pajeszát), míg az erdélyi és más "kisebbségi" magyarok elődei évszázadokkal ezelőtt is a mai lakhelyükön éltek.

Előzmény: Szolmizátor (22)
Thierry Creative Commons License 2002.11.04 0 0 25
Szerintem a rozsdabarna-krémszínű összeállítás nagyon kellemes, külön szép volt, hogy D. Tóth Kriszta ruhája ment hozzá. Szegény tényleg sokat bakizott, na bumm, legalább nem hülyeségeket beszélt.
Egyelőre csak külsőségekben nagy a változás, de még nem lefutott a dolog.
Előzmény: braunn (24)
braunn Creative Commons License 2002.11.04 0 0 24
Csak nehogy egy külföldi bele nézzen mert a snittek alapján felsikolt " Úr isten feltámadt a Szovjetunió"

Hogy nem tört le a keze annak a szerencsétlen designernek aki egy ezer éves képet összeollózott két téglalappal és a képernyő 50%-át fehéren hagyta, ami megvakítja az ember szemét .

Sajnos ebben médiában nem a szakértelem hanem a leg gátlástalanabb leg agresszívebb egyének érvényesülnek !élükön Pálffy Pistával

Szolmizátor Creative Commons License 2002.11.04 0 0 22
TÖKÖSKÉM!!

csak azért formálok jogot ara hogy felhívjam a figyelmedet a tévedéseidre, mert
Ad 1: anyukám örök életében mamagyarúl tanította a magyarokat nem magyar környezetben, tehát ne bántsd a térde kalácsát.
Ad 2: tudom mit érezhet az a kissebbségi akit te azzal azzal vádolsz, kogy jogtalan előnyökhöz kíván jutni a többségi nemzettel szemben (ugyanezt modták/mondják a magyarokra Erdélyben). Ettől már csak egy lépés az, hogy a zsidót behelyettesítsd erdélyi magyarral az antiszemita magyart pedig antiszemita románnal, aki attól reteg hogy egy pár százalékos nép ellopja az országát és jogtalan előnyökre tesz szert. Ezek fóbiák TÖKÖSKÉM!!!

Ha nagyon szeretnéd, a miértek részletesebb megbeszélésébe is belemegyek békésebb hangemben. Bocs de egy hangyányit felhúztál.

Előzmény: ideiglenes magyarpolgár (18)
Ogham Script Creative Commons License 2002.11.04 0 0 20
"hogy zsidónak születsz"

Tehát NEM vallás.

Előzmény: Szolmizátor (15)
BaSand Creative Commons License 2002.11.04 0 0 19
Legalább azt írtad volna, hogy néha nézted a hiradót, és ahhoz képest jobb....
Persze mindegy. A lényeg hogy neked tetszik. Legalábbis azt írod.
Előzmény: macmester (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!