Keresés

Részletes keresés

Nils Holgersson Creative Commons License 2002.11.02 0 0 9
Én azért bízom benne hogy MP. nem fog 7 végeken felönteni a garatra és utána kezüket lábukat meg jánosikat törni hogy kimagyarázzák a balgaságait.
Előzmény: HJM (7)
Nils Holgersson Creative Commons License 2002.11.02 0 0 8
Szerintem is átvitte volna a lécet, de viszont a jobboldal nem kapott volna ennyi helyet egyéniben. Torgyán féle csukamájolaj még mindig ott van a jobboldal torkán, a döglött 84 visszaléptetett képviselő és 4 évi "uralkodás" nincs aránypárban. Túl drága volt ez a jobboldalnak, igaz TJ örökre eltűnt a Tállya utcában, már mondtam egyszer jobban járt volna az ország ha TJ. kapott volna 1 milliárd Ft. meg amit akar csak tünt volna el a közéletből. Mindenki jól járt volna.
Előzmény: Törölt nick (4)
HJM Creative Commons License 2002.11.02 0 0 7
Ne aggóggy...
ahogy látom a mostani kojjalíccijjó is mindent elkövet, hogy megismételje a 98-as eredményét...
:-((
Előzmény: Törölt nick (0)
wizes Creative Commons License 2002.11.02 0 0 6
Balodalnak addig lyó amíg ilyen balfarkok vannak előtérben. DT.-t nem tuggyák elzavarni mert túl sokat tud a sötét dolgokról!
Visszatérve KK-ra. azé a múltkori lufija pillanatok alatt kilyukatt!
wizes.
Előzmény: Inspector E. Morse (5)
Inspector E. Morse Creative Commons License 2002.11.02 0 0 5
A jelenlegi MDF nem igazán alkalmas arra, hogy komoly tényező legyen. A "mi szebbek vagyunk, mint Orbán" sztori csak addig eladható, amíg nem veszélyezteti érdemben a jelenlegi koalíció hatalmát. Utána kapnak majd ők is az arcukba, ahogy kell.

Láttál te valahol érdemi MDF-es gazdaságpolitikai téziseket? Egészségügyi elképzeléseket? Médiakoncepciót? Bármit? És láttad az ezek elkészítésére alkalmas szakértőket? Mert én nem. ezek nélkül pedig csak egy kis kupac megélhetési politikus ügyeskedéseiről van szó.

A topicra visszatérve Deutsch frakcióvezetői jelölése a Fidesz-vezérkar politikai vakságának újabb jele.

Előzmény: Törölt nick (4)
Nils Holgersson Creative Commons License 2002.11.02 0 0 3
Nem volt előre látó mint Torgyán doktor aki mindenféle kötelezvényeket aláíratott a jelöltjeivel.

Szerintem jól tett KK. hogy nem hagyta magát zsarolni, majd meglátjuk a későbbiekben hogy dolgozik.

Előzmény: wizes (2)
wizes Creative Commons License 2002.11.02 0 0 2
Ja!
DTompika még ki is jelentette, hogy Katona nem válaszhattyya az MDF-et. Kis pojáca! Katona meg csakazértis! ;-)
wizes.
Előzmény: Nils Holgersson (-)
Nils Holgersson Creative Commons License 2002.11.02 0 0 1
Szerintem meg Főnix-Mdf madár feltámad hamvaiból.

2006-ban keserű pirula lesz még az EU. csatlakozás, újabb oylan sokk éri majd a magyar lakosságot mint a rendszerváltás avgy a Bokros csomag. 2004-ben EUforiás győzelem még elképzelhető. SZDSZ kiugrik a kormányból hátha életre kel és akkor jöhetnek a meglepetések.

Előzmény: Törölt nick (0)
Nils Holgersson Creative Commons License 2002.11.02 0 0 topiknyitó
Katona Kálmán az MDF-et választotta a Fidesz frakciója helyett a fővárosi közgyűlésben. Érdekes.

Ellenzéki feszültségek Katona Kálmán miatt

november 2. 13:47
[Népszabadság]

Politikai feszültséget okoz a Fidesz és az MDF között, hogy az önkormányzati választások után a polgári összefogás budapesti listavezetője, Katona Kálmán úgy döntött: nem a Fidesz, hanem az MDF frakciójában foglal helyet a Fővárosi Közgyűlésben. Katona Kálmán már a múlt héten úgy nyilatkozott a Népszabadságnak: meglepte, hogy a polgári erők nem közös fővárosi frakciót alakítanak, az pedig váratlanul érte, hogy Deutsch Tamást ajánlotta a Fidesz "fő döntéshozója" frakcióvezetőnek. Deutsch Tamást viszont az lepte meg, hogy a volt közlekedési miniszter a demokrata fórum képviselőcsoportját választotta. A Fidesz budapesti elnöke szerint ez sérti a polgári frakciók közötti megállapodást. Kiszivárgott hírek szerint a Fidesz elnöksége is megütközéssel fogadta Katona döntését. Az MDF vezető politikusai viszont úgy gondolják, hogy a politikus nem követett el hibát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!