Keresés

Részletes keresés

version9 Creative Commons License 2002.12.15 0 0 13
a masolat masolatanak masolata

tudod

myofibrillum Creative Commons License 2002.12.14 0 0 12
Ezzel nem mondtál semmi lényegeset, és újat sem.

van egyáltalán olyan elem a fejedben, amit nem másoktól tanultál, lestél, vagy loptál el? Méga gondolataidat sem tudod teljesn függetleníteni mások gondolataitól...
Utánzás?! Hol van itt eredeti egyáltalán?

myo

Előzmény: elbaG (11)
elbaG Creative Commons License 2002.12.14 0 0 11
Aki utanozza csak a mintakat, az semmit sem ertett meg beloluk...
Előzmény: myofibrillum (10)
myofibrillum Creative Commons License 2002.12.13 0 0 10
Nah ja...

Azt mondják, szüljek, neveljek. Vannak nálam tehetségesebbek is, mégsem jött össze nekik. Minek utánozzak, mikor az eredeti sem nagy szám?
myo

Előzmény: mentális vámpir (9)
mentális vámpir Creative Commons License 2002.12.13 0 0 9
mikor olcsóbb másolni illetve mikor olcsóbb lemásolni a másológép előállítását?
loncbabér Creative Commons License 2002.12.13 0 0 8
Tovább közelítve, az utánzat nélkül nem létezik originális. Nincs miben megmutatkoznia.
Előzmény: myofibrillum (6)
elbaG Creative Commons License 2002.12.13 0 0 7
az, hogy miert van rajuk szukseg egyertelmu, az meg hogy miert kell az utanzata, ennek hianyabol fakad...
Előzmény: myofibrillum (6)
myofibrillum Creative Commons License 2002.11.05 0 0 6
Utánzatok...

Mi érdekel jobban? Hogy miért kell az utánzata (látszata) valaminek, vagy hogy miért van szüksége információra, élethelyzetre, és párbeszédre?
A válasz alapján kezdek neki.

myo

Előzmény: mentális vámpir (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.04 0 0 5
Franc tudja, a hétvégét végigfórumoztam, kilómétereket irtam (nem az indexbe), aztán éjjel fél kettőkor (szellemileg legalábbis) kielégülten feküdtem be az ágyba, mert úgy éreztem, hogy K.O.-al kiütöttem néhány vitapartnert. Hogy ez miért jó, nem tudom. De jó!!!
Előzmény: mentális vámpir (3)
mentális vámpir Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4
(pl egy újság azért információutánzat, mert nagyon kevés, adott helyzetben ténylegesen alkazmazható infót tartalmaz számodra)
Előzmény: mentális vámpir (3)
mentális vámpir Creative Commons License 2002.11.04 0 0 3
minden, ami feleslegesen elvonja a figyelmet.. fórum, net, tv, napilap, stb.. és leginkább az, hogy mi miatt tűnik úgy, hogy megéri időt szánni ezekre, azaz, minek az utánzatai (afféle szex, kielégülés nélkül)..

pl napilap: információutánzat.. szappanopera: élethelyzetutánzat.. topik: párbeszédutánzat..

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.04 0 0 2
(Mondjuk nem tartozik szorosan a témához, de hallottam egy esetről amikor a kissé nimfomániás leányzót hátulról kúrta a pasija, miközben ő az ablakon kihajolva csevegett egy másik sráccal. Szóval ennyit a nedves likak őrzéséről...)
Amúgy jól értettem, hogy a Fórum időtrabó hozzászólásai/olvasása foglalkoztatott a téma inditásánál?
Előzmény: mentális vámpir (1)
mentális vámpir Creative Commons License 2002.11.04 0 0 1
minden nedves csatornát képtelenség őrizni.. ha pedig mégis, akkor ott vannak azok, akiket ezért nem kaparint meg, mert a hülyéje az asszonyt őrzi..
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.02 0 0 0
He-he, úgy látom mindenki eloltotta a gépét és elment nőstényt őrizni, nehogy mig válaszol neked Te meghetyepetyéld úgy csett-ileg az asszont...
Előzmény: mentális vámpir (-)
mentális vámpir Creative Commons License 2002.11.02 0 0 topiknyitó
miért akarjuk megszerezni embertársaink figyelmét? az egyik lehetséges ok, hogy megszerezzük mások idejét.. az idő természetes erőforrás, ami átforgatható utódokra vagy járulékos célokra (amelyeknek esetleg már semmi közük az utódokhoz, csak a természet leegyszerűsítései, ami számunkra kibúvót jelent az evolúciós kényszer alól), tehát esetenként megéri a saját erőforrásainkból (idő, nemi aktus, kaja, védelem, trükkök, stb) áldozni, hogy elvegyük másokét..

amíg a gyerek rosszalkodik, addig nem a tesvéreivel foglalkozol.. amíg a nő kacérkodik (hiteget az aktussal), addig nem más embernőstények után kajtatsz.. amíg a bandavezér szónokol, addig nem a feleségeit tapizod.. illetve nem jársz külön zsákmányszerző utakon..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!