Keresés

Részletes keresés

takkI Creative Commons License 2002.11.18 0 0 16
VonBraun,
Neked mondták is,hogy azért törölték le az oldalt,mert Statcenteres számláló van rajta?
Néha pedig egész jól működik.....
Ja,és szerintem a legszínesebb a statisztikája (ország,kereső,keresőszavak stb.)
Előzmény: VonBraun (11)
takkI Creative Commons License 2002.11.18 0 0 15
Ugye nem csak ennél a két ingyenes szolgáltatónál vannak ilyenek és pont azt a kettőt sikerült kifognom? Nyugtassatok meg :)
takkI Creative Commons License 2002.11.18 0 0 14
De hát ha én most akarom megnézni?????????? :(((
Előzmény: takkI (13)
takkI Creative Commons License 2002.11.18 0 0 13
MOst "mondta" az x3.hu:

Jelenleg a rendszer teljes kapacitasa foglalt, ezert a kert oldal nem jelenitheto meg.
Kerlek, probald meg egy kicsit kesobb!

takkI Creative Commons License 2002.11.09 0 0 12
köszi, ki fogom prószálni :)
Előzmény: VonBraun (11)
VonBraun Creative Commons License 2002.11.09 0 0 11
High.

Tedd fel a reset.hu -ét, amilyen gyors, olyan cuki. Bár mondjuk minden egyes letöltést számol, azaz ha az indexoldaladról megnézel még két aloldaladat, akkor az már három találat, de gyors, ez a fontos.
Ja, nekem is volt két olyan oldalam, hogy a népek nem győzték kivárni, amíg letöltődik (benne a StatCenteres számláló, de ezt ők nem tudták), asszonták "le van törölve" az oldal...
Ennyire nem fontos a StatCenter toplistája...

takkI Creative Commons License 2002.11.07 0 0 10
Má' megin'
takkI Creative Commons License 2002.10.31 0 0 9
Te legalább tudsz,de én nem.
Plusz azért nem rossz ha a toplistákban is benne vagy:)
Előzmény: áááááávadász (8)
áááááávadász Creative Commons License 2002.10.31 0 0 8
Én akkor dühöngtem, mikor az új oldal, amit csináltam nagyon lassú lett. Elkezdtem kiíratni, hogy mennyi idő alatt készül el az oldal, villámgyors volt. Ekkor a letöltési sebességre akartam fogtam, de az intraneten lévő szerverről is ugyanolyan lassan jött le, mint a kinti webszerverről. Kicsit nyomoztam, és rájöttem, hogy a statcenter dob hozzá egy 20-25 mp-et a letöltődéshez. Kivettem, és ment, mint a kisangyal. Utána csak a kapott kód noscript-es részét tettem be, így türhető lett.
Igazából írni kéne egy saját látogatottságmérőt, csak lusta vagyok hozzá.
Előzmény: takkI (7)
takkI Creative Commons License 2002.10.31 0 0 7
Amúgy erről beszélek:
(szóról-szóra)

Mindenki böngészik!

A StatCenter által mért többezer oldalon most annyian böngésznek, hogy rendszerünket teljesen lefoglalja a statisztikai adatok gyűjtése. Emiatt a kért oldal sajnos nem jeleníthető meg.
Gyere vissza pár perc múlva!

Köszönjük megértésed és türelmed!

Hát nem aranyos????? :(

takkI Creative Commons License 2002.10.31 0 0 6
Gyorsabb voltál.
KÖSZÖNÖM
Visszaadtad az önbizalmam :))
Előzmény: áááááávadász (4)
takkI Creative Commons License 2002.10.31 0 0 5
SZÓVAL:
Amikor megpróbálom az acc.-ot megnézni a Statcenteren,akkor elég soxor kiírja,hogy
Mindenki böngészik!
próbáld újra stb.
Ez egy kicsit felhúz néha,amikor pl. csak kevés időm van a gép előtt és kíváncsi lennék a napi látogatottságra. Mivel senki nem volt a közelemben,akinek ezt elmondtam volna,ezért úgy döntöttem,hogy nyitok egy Statcenter dühöngőt.
(lehet,hogy már van, de ezt csak úgy magamnak akartam,ha felhúznak a dumájukkal,akkor beírom)
Álmomban sem gondoltam,hogy senki sem érti.
De mindegy.
Üdv:-)
Előzmény: rali (3)
áááááávadász Creative Commons License 2002.10.31 0 0 4
arról, hogy a statcenter kódja egy fos, a szerver állandóan haldoklik, nem tudsz semmi statisztikát lekérdezni az oldaladról, mert nem tud téged kiaszolgálni a rendszer, ráadásul, ha a scriptes látogatottságmérőt teszed az oldaladra, akkor az mint egy 20-25 másodpercel lassabban jön le miatta.
Előzmény: rali (3)
rali Creative Commons License 2002.10.31 0 0 3
Egészen egyszerűen érthetetlen,amit írtál.Miről is van szó tkp.?
Előzmény: takkI (2)
takkI Creative Commons License 2002.10.31 0 0 2
Hali PETYUS,
a duma: lásd cím
amúgy meg nekem szokásos,mivel próbálom használni s szolgáltatásaikat,de nem mindig sikerül,mert le vannak terhelve szegénykék.
Üdv
Előzmény: PETYUS (1)
PETYUS Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1
Mi az a Statcenter duma és kinek szokásos?
Előzmény: takkI (-)
Infomaker Creative Commons License 2002.10.30 0 0 0
What the 0?
Előzmény: takkI (-)
takkI Creative Commons License 2002.10.30 0 0 topiknyitó
Szóval kezd az agyamra menni ez a szokásos Statcenter duma......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!