Keresés

Részletes keresés

emcsé Creative Commons License 2003.01.13 0 0 5
Helló, sziasztok! Honnan lehetne a Daggerfall teljes verzióját megszerezni. Ahol letölthető volt, már vagy le is szedték, vagy befuccsolt az oldal. Cserébe az Arénát tudnám adni.:)
Blade W Creative Commons License 2002.11.01 0 0 4
Igen az irdatlan nagy az jo kifejezes, de sajnos ennek ara volt, a kuldetesek kb kimerulnek abban hogy menj be a dunga-ba, keresd meg a monsta-t old le, adunk 100 aranyat. (najo van meg ezenkivul 4 fele kuldetes, deaz igyis keves).

a fovonalon is eleg keves kuldetes van, (azok sem tul valtozatosak sajna), de akkoriban valoban jo jatek volt.

DonnieBrasco Creative Commons License 2002.10.31 0 0 3
Na, az edonkeyval leszedtem már belőle 44 megát (összesen 52 az egész) de ott megállt és egyszerűen képtelen vagyok befejezni. Pedig ISO :)))

Amint meglesz, felteszem valahova !

DB

Előzmény: count_zero (1)
count_zero Creative Commons License 2002.10.31 0 0 2
Illetve csak toltenem, mert az underdogsrol nincs link :) Hopp... Pedig nekem regen megvolt valahonnan...
Előzmény: count_zero (1)
count_zero Creative Commons License 2002.10.31 0 0 1
Nahat, ha mar sorozat, miert nem kezdjuk az elejen? :) Elder Scrolls: Arena. Most toltom lefele.... :)
Shaenis Creative Commons License 2002.10.30 0 0 0
Már nem, de sokat játszottam. Tényleg nagy, de nem annyira kidolgozott emlékeim szerint, mint a Morrowind. Azért hagytam abba annak idején, mert elegem lett a bugokból, pl. folyton kiestem a dungeonokból. Azért a játék szabadsága nagyon tetszett, ezért is vártam a Morrowindet nagyon.
Előzmény: DonnieBrasco (-)
DonnieBrasco Creative Commons License 2002.10.30 0 0 topiknyitó
Na kedves Morrowind rajongók ha azt hittétek, hogy (méltán) kedvenc RPG-tek nagyméretű, akkor tekintsétek meg az elődjét.
Nem nagyon találni rá szavakat. Talán az "irdatlan" megközelíti, de csak félig :))

Játszik vele valaki ?

DB

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!