Keresés

Részletes keresés

BarabásHelga Creative Commons License 2020.06.18 0 0 3

A Bz Pressnél nagyon szép nyomdai termékeket készítettem. Roll-up-ot és molinót. Szerintem jó árban is dolgoznak.

zenox Creative Commons License 2002.10.31 0 0 2
A digitcam.hu oldalon voltak tesztképek.
Igaz hogy a panasonic DMC -nél volt 1 hely ahol a fekete fehér irásnál volt egy kis lila elszinez?dés, de összességébben -nekem- sokkal jobban tetszetek a szinei, és az élesség is jobbnak t?nt. Tudom nagyon sokan dicsérik a Cannon A40-et, de az a néhány kép amit láttam, nem gy?zött meg. Persze lehet, hogy nem jó képeket láttam, és tévedek.
Ja igen a f? téma a nyomtatás volt. A4-es lap esetén mekkora a min felbontás, hogy a kép élvezhet? legyen?
Hapic Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1
Nem voltak elég élesek?????? Hát ez igen meglepő. Úgy látszik teljesen eltérő szemünk van :) Én elsősorban a képek alapján választottam az A40-et és szerintem nagyon éles rajzolatú képeket csinál, a színei pedig gyönyörűek. Hol vannak azok a képek ami alapján kijelentetted, hogy nem elég élesek. Ide a címmel!
Előzmény: zenox (-)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2002.10.30 0 0 0
Hát persze, hogy lehet nyomtatni pl. A/4-es lap, közepén egy 10X15-ös képpel.:-))
De a viccet félretéve, ez a felbontás tényleg kevés A/4-es képekhez.
Azért a helyedben nem kapkodnék azzal Panasonic-kal. Én spec. nem igen láttam vele készült "normális" képet. A Canon A40-es viszont kategóriája, egyik (talán) legjobbja. Ár-értek arányban verhetettlen.

Üdv: Speibl

Amúgy az ilyen kérdésekért, kár új topicot nyítni, létezik itt egy "digitális fényképezés" című, ott elég gyorsan választ kapsz a kérdéseidre.

Előzmény: zenox (-)
zenox Creative Commons License 2002.10.30 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Most szándékozom, egy Panasonic DMC LC20-as gépet vásárolni. (Cannon A40-es képei valahogy nem nem tetszetek, nem voltak elég élesek)
Kérdésem az lenne, hogy 1600x1200-as képet ki lehet e fotómin?ségben nyomtatni, A4-es lapra, hogy a digitális kép pixelei ne látszodjanak.
Tehát elég e a fotominoséghez az 1600x1200?

El?re is köszönöm a segítségeteket!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!