Keresés

Részletes keresés

kis pimasz Creative Commons License 2002.11.17 0 0 20
Kenderes!
Nem tudom, ott voltál -e a tavaszi választás előtt rendezett lakossági fórumon (Marczibányi tér).
Nos, a hírek szerint ott egyedül Balsainak, a győztes MDF-képviselőnek nem volt fingja semmiről, ami a kerületben történik, és végig igen arrogáns (brezsnyevi) módon viselkedett. Lehet, hogy Számodra ez elképzelhetetlen, de bizony HCS volt a legfelkészültebb, legtájékozottabb a kerület ügyeiben.
Más kérdés, hogy a jobboldalon követelmény a mások "lehengerlése", így a szó megragadása, és mások szóhoz-nem-engedése. HCS-be valószínűleg belenevelték, hogy kivárja, amíg a másik befejezi a mondanivalóját, sőt, urmabocsá: másokat is hagyjon megszólalni.
Balsaival a kerület ugyanakkor igen nagyot szívott. Az előző országgyűlés utolsó (előtti?) ülését véletlenül láttam a TV-ben. Hát ott Balsai kizárólag Fidesz-érdeből fröcsögött az addig 100%-ban ignorált akkori ellenzékkel szemben - nem a kerület ügyeivel kapcsolatban.
Balsai most kegyvesztett lett az MDF-ben, mert Fidesz-kémnek tartják. Nem egy észkombájn, de nyalni tud, ha kell, és néha ilyen emberekre is szükség van.
Előzmény: Kenderes (11)
big-lesz Creative Commons License 2002.11.01 0 0 19
Lehet, ha a választások elötti utolsó Budai Polgár mellékleteként nem jelenik meg egy színes (impresszum nélküli) kiadvány a kerület 4 évéről, sok-sok képpel, Gyurika itt - Gyurika ott - Gyurika mindenütt...
A kevesebb, még ha zselés is, több!
:o)))
Előzmény: Photo Shop (17)
misimacko Creative Commons License 2002.11.01 0 0 18
16-20 év mulva ujra lehet esélyetek
Előzmény: Photo Shop (17)
Photo Shop Creative Commons License 2002.11.01 0 0 17
Gyurika nem zselés fogpasztaként kezdte. Jellemző, hogy 23e ember a kerületből erre szavaz. Pedig végre a Gábor Áronon is lehet menni.
misimacko Creative Commons License 2002.11.01 0 0 16
Probálkozzatok utcai megmozdulásokkal.
Meglátja polgártárs menni fog.
Előzmény: Photo Shop (12)
big-lesz Creative Commons License 2002.11.01 0 0 15
Mongyuk Gyurika sem polgármesterként kezdte...
:o)))
Előzmény: Photo Shop (12)
misimacko Creative Commons License 2002.11.01 0 0 14
Te vetted ott fel a telefont ?
Előzmény: Photo Shop (10)
Kenderes Creative Commons License 2002.11.01 0 0 13
máskor ne legyen annyira finnyás az expolgármester, és akkor nem lesz gond
Előzmény: Photo Shop (12)
Photo Shop Creative Commons License 2002.11.01 0 0 12
Hogy fogjuk ezt a zselés fogpasztát visszaküldeni a pártközpontba és felszabadítani a kerületet??
Kenderes Creative Commons License 2002.11.01 0 0 11
lehet hogy már beírtam egy hasonló témájú topicba, de ez a Csaba gyerek kiállította magáról a bizonyítványt, amikor a tavaszi választáskor a Nap tv-be behívták a kerület országgyűlési képviselő-jelöltjeit, tehát őt is, hogy vitázzanak a kerület problémáiról. erre egymásnak feszültek a különböző jelöltek a helyi ügyeket illetően, a Csaba-srácnak nem nagyon jutott szussz, aztán amikor megkapta a szót így szólt: és hány kilométer autópálya épült az elmúlt 4 évben?
más "helyi" ügyhöz nem sok lővése volt
Photo Shop Creative Commons License 2002.11.01 0 0 10
Csaba ott kezdte, hogy azt se tudja mit csináljon, állandóan a pártközpontba telefonálgat
wizes Creative Commons License 2002.11.01 0 0 9
Ki lépik?

wizes.

Előzmény: big-lesz (8)
big-lesz Creative Commons License 2002.11.01 0 0 8
Felhozom, mert érdekel;
Csaba lemond a parlamenti mandátumáról, hogy csak polgármester lehessen?
:o)))
kábelbúvár Creative Commons License 2002.10.30 0 0 7
Én már gyököt is vontam a hölgy "információjából". :))
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (5)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.10.30 0 0 6
Látod, ilyenek ezek a pletykás nők!
Meg ugye a szomszéd villája mindig zöldebb...

De ezt én mondjam neked?! ;-)

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (3)
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.10.30 0 0 5
Pletykaszintről még annyit, hogy Pesthidegkúton építetett eladásra egy házat.

(Pesthidegkút =/= Rózsadomb)

Előzmény: kábelbúvár (2)
big-lesz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4
Kedves kis pimasz!

Nem vagyok a magam ellensége, tehát: hajrá Csaba!
De:
mivel nem (akar) mond le a parlamenti mandátumáról - jól tudom?! - asszem teljes bedobással nem tudhatja energiáit a kerületnek szentelni! :o(
Nem vagyok nyugtalan, mert ott van Gyula is, ami megnyugtató!

Hajrá Gyula!
:o)))
big

Előzmény: kis pimasz (-)
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.10.30 0 0 3
egy nullát vegyél le a számból :)
Előzmény: kábelbúvár (2)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.10.30 0 0 2
Télleg 800 millás villát épít a rózsadombon?

Csak pletykaszinten hallottam...

Előzmény: hiszterizált_tömeg (1)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1
Én egyszer kétszer láttam ezt az embert a tévében (1. Fásy ádám féle "Emberközelben", 2. Aktuálisban a Rogánnal vitatkozni).
Nekem egyáltalán nem nyerte el a szimpátiámat. Nagyon tájékozatlan volt, csak a pártja által használt demagóg szlogeneket ismételgette oda-vissza.
Előzmény: kis pimasz (-)
Gedeon bá a nők bálványa Creative Commons License 2002.10.30 0 0 0
úgy legyen!
Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.10.30 0 0 topiknyitó
Horváth Csaba "mellbedobásos" győzelmével a rendszerváltás lehetősége született meg Budapest II. kerületében.
Amellett, hogy itt az indexen is sokan biztatgattuk már tavasszal is, jó lenne, ha véleményünkkel, kéretlen tanácsainkkal esetleg polgármesterként is támogatni tudnánk.
Mivel elődje (Bencze B. György) e posztot a nagypolitika felé vezető ugródeszkának használta, pártkatonaként olyan nagypolitikai kérdésekben exponálta magát közvetlenül, amivel azonnal szembeállította magával a kerület lakosainak mintegy felét (pl. Nemzeti-botrány).
Csaba biztosan lojalitással tartozik az MSZPnek a támogatásért cserébe, ugyanakkor segítsük abban, hogy ne váljon pártkatonává, és a pártpolitika diplomatikus elismerése mellett elsősorban a kerület érdekeivel foglalkozhasson.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!