Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

takkI Creative Commons License 2002.10.30 0 0 4
A felvonulási téren van egy srác.Már javíttattam vele kisebb kavicshelyeket....szerintem korrekt.
Nézz ki arrafelé,egy Omegával(asszem) van kint és egy nagy lepedő van a kocsin,hogyKŐFELVERŐDÉS javítás stb.
Előzmény: walcon (3)
walcon Creative Commons License 2002.10.28 0 0 3
Ok ! Köszi szépen...
Előzmény: Leon_ (2)
Leon_ Creative Commons License 2002.10.28 0 0 2
walcon!

Ha ez csak egy sima wax, akkor inkább arra való, hoyg az apróbb hosszanti karcolásokat eltüntesse az üvegről, illetve, hogy a zsíros dzsuvát lehozza róla, és szép csillógóvá tegye. Ha érdekel az üvegtörés, kőfelverődés javítása, akkor írdd be bármelyik keresőbe, van egy ezzel foglalkozó oldal, biztos kidobja.
Egyébként vmi roppant bonyolult neve van
www.kofelverodes.hu vagy hasonló :-) Ott árak is voltak a javításra...

Előzmény: walcon (-)
kopiteki Creative Commons License 2002.10.27 0 0 1
Megvan!
Nemrég voltam a fóti úti Metró áruházban,( Újpest-Újpalota) majd a Praktikerben. Na ott a praktiker parkolójában állt egy srác, az autója felett meg ki volt rakva egy tábla, hogy szélvédő gravírozás- javítás. Ha arra jársz kérdezd meg Tőle, biztosan többet ért hozzá mint én!
üdv:
kopiteki
Előzmény: kopiteki (0)
kopiteki Creative Commons License 2002.10.27 0 0 0
Nem sokat tudnék hozzászólni, leginkább 0-át!
Azon gondolkodom hol láttam ablak javítót!
Előzmény: walcon (-)
walcon Creative Commons License 2002.10.27 0 0 topiknyitó
Hi All !

Olvastam nemrégiben egy cikket a www.totalcar.hu -n, melyben kavicsfelverődésekről volt szó.
Érdekes információkat tudtam meg, de lenne pár kérdésem a témában.
A járgányom szélvédőjén kb. 3-4 apró felverődés nyom van, melyek közül egyik sem komoly (szabad szemmel 1 kivételével alig látni)Aki nem foglalkozik az autójával észre sem venné...
Na mármost olvastam egy bizonyos TURTLEWAX termékekkel foglalkozó oldalon, hogy talán létezik egy szer ami segít (?) Neve: Turtle Wax Clear Vue Glass polish.
Tudja valaki, hogy érdemes-e kipróbálni? (Nem a pénz miatt kérdezem) Ha igen akkor sk. lehet csinálni vagy szakemberrel? Vagy inkább egyenesen forduljak üvegeshez? Ha igen, akkor tud valaki jó címet Budapesten ??? (XIV. ker. előnyben).
Válaszotokat előre is köszönöm,
Bye

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!