Keresés

Részletes keresés

MindP Creative Commons License 2015.01.17 0 0 61

Helló!

 

Köszi de nem vagyok ügynök pláne nem új  :) csak szimplán időm nincs az OTP akcióival foglalkozni, egyébként szerintem mindig az akciózik akinek a terméke gyenge és valahogy eladhatóvá kell tennie. De köszi, hogy átküldted a linket sokat segítettél.

 

Ne haragudj ha nyers voltam nem neked szól, szimplán az OTP-vel nem szimpatizálok érthető okok miatt.

 

És igazad van egy pénzügyi szakembernek tájékozottnak kell lennie. Remélem az is vagyok de az OTP nekem mindig is mumus volt.

 

 

Üdv

 

MindP

Előzmény: bankvilági idegenvezető (60)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.01.16 0 0 60

Kiderül a honlapról is de egy hitelközvetítő vagy evvel foglalkozó ember nem honlapról szokott tájékozódni,hanem elolvassa a hírlevelet vagy a minden banktól kapott frissített belső levelezést,amiben hétről hétre felhívják egy tanácsadó figyelmét az aktuális akciókról.

 

Honlapon itt találod:

https://www.otpbank.hu/static/lakastakarek/sw/download/LTP_akcios_H_folyamatos_20141001.pdf

 

 

Friss funda ügynök vagy igaz? :)

Előzmény: MindP (59)
MindP Creative Commons License 2015.01.16 0 0 59

Üdvözöllek!

 

Teljesen igazad van, nem néztem a hozzászólás dátumát, ezért elnézést kérek.

Igen az ügyfél dönti el hol és mit köt. De ennek a fórumnak szerintem az az értelme hogy aki nem igazán jártas ezekben az ügyekben annak segítsünk. Én nem mondtam olyat hogy akár nálam kössön mert az neki jó! Én tanácsot adtam. Lehet vannak az OTP-nél 0%-os számlanyitási akciók, de ez a honlapjukon nem derül ki ha egyáltalán van is. 

De máshol ahol nincs akció, ahogy lentebb is említettem a nagyobb betéti kamattal bőven jobban jár mint a 0%-os akció. Arról viszont már nem is beszélek hogy az OTP 5,5% hitelkamat is nagyon magas szemben pl.: Fundamenta ahol ez a kamat fix forint 3,9%.

 

Még egyszer elnézést a nem időbeni hozzászólásért, de úgy érzem a szakmai részét illetően nem írtam hülyeséget.

 

Tisztelettel

 

MindP

 

Előzmény: bankvilági idegenvezető (58)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2015.01.16 0 0 58

Légy nyugodt,teljesen jól mondta nem

csak majdnem.

 

De azért érdemes a hozzászólás dátumait is ellenőrizni,mert ezt több hónappal ezelőtt írtam.

 

Szerintem nyugodtan tájékozódj az OTP-nél és nézd meg,mert továbbra is vannak 0% azaz szerződéskötési díj nélküli termékek,igen a Hitel Plussz családban.

 

Annak eldöntése pedig,hogy ki mit szeretne az a megtakarítást elindító emberé. Azaz az ügyfélé.

 

Aki szeretné hozzá igényelni több hitelt pl annak más lesz kedvező,mint aki csak ablakokat akar cserélni pár év múlva.

 

 

Előzmény: MindP (57)
MindP Creative Commons License 2015.01.16 0 0 57

Üdvözlet!

 

Igen lehet az OTP-nél 50% díjkedvezménnyel szerződést nyitni ahogy a Bankvilági Idegenvezető is majdnem jól mondja, csak kérdés megéri-e? Ugyanis csak a Hitel plusz fantázia nevű LTP-re vonatkozik amiben a betéti kamat 0,5% ha a megtakarítás a cél nem érdemest ezt a konstrukciót választani, ugyanis más cégnél ha kifizeted a számlanyitási díjat, még akkor is több betéti kamatot kapsz mint amennyit kifizetsz számlanyitásra.

 

Üdvözlettel MindP

Előzmény: bankvilági idegenvezető (55)
Axióma Creative Commons License 2014.10.16 0 0 56

Troll / reklamnick, azert is nem valaszoltam neki a boduletes baromsagok ellenere, hanem a moditopikban jeleztem.

Előzmény: bankvilági idegenvezető (55)
bankvilági idegenvezető Creative Commons License 2014.10.15 0 0 55

Anno amikor megkötöttétek,akkor kellett volna a szerződéskötés előtt tájékozódni,milyen konstrukcióban csináljátok.

 

Pl az OTP lakástakaréknál a mai napig vannak 0%-os azaz szerződéskötési díj nélküli termékek.

 

 

Előzmény: puff neki (54)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 52

 

O.K.

Csak nyisd ki az ablakot. :)

Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 51
Én szeretem. Küldd fénypost.
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 50

 

Szereted a palacsintát? ;)

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 49
Varj, akkor ha jol szamolok, ez az elso evben a garantalt 35%, plusz ha tobbet, akkor plusz 5%, valamint a negyven, akkor az 80%, hat a hulyenek is megeri, nemhogy zoltomnak! ;)
Előzmény: Bufla (46)
Bufla Creative Commons License 2009.09.11 0 0 48

watch74: Feltétlenül szólok! ;) :D

 

Egyébként az alap esetben EBKM: 5,39% a második esetben: 5,13%. De ezt jól nem mondjuk el.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 47
Ha erre találsz egy balekot, kérdezd meg, hogy van-e testvére, mert akkor ővele szeretnék én szerződni :)
Ha jól számolom, ez olyan 5.5-6% éves kamatnak felel meg.
Előzmény: Bufla (46)
Bufla Creative Commons License 2009.09.11 0 0 46

Kedves zoltom!

 

Ajánlok neked egy üzletet:

Minden évben befizetsz nekem X forintot (minden évben ugyanannyit), amihez én hozzárakok +35%-ot. 10 év múlva visszaadom, ami összegyűlt. Érdekel?

 

Sőt, ha az első évben kétszer annyit fizetsz be, akkor arra az évre +40%-ot rakok hozzá a befizetésedhez. Kihagynál egy ilyen lehetőséget?

Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 45
Ez felreertheto ( marhogy mindenki erti, csak zoltom felre tudja, ha akarja, es neki biztosan van onallo akarata ), szoval pontositanam:

minden evben megkapod, de csak a targyevi befizetesekre, gyk. az elso evben betettre mar nem adnak vntat-t a masodik evben. Sem.

Milyen gaz mar, hogy okitunk egy fundast. Vajon azt tudja, hogy mi a lakascel?

Valszeg annyit karcolt bele a memoriajaba allandora, hogy hogyan kell a SZO-et elosztani szazzal, valamint hogy nagyobb SZO-nek nagyobb az egy szazaleka. A masik fontos dolog, hogy o ez alapjan kapja a kis penzecskejet. 31% / ev, de lehet 33% is.

Broaf.
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 44
A saját céged a saját honlapján a pazola által betett linken az alábbi ebkm-et írja:

52 hó: 10,56%
59 hó: 9,44%
98 hó: 6,03%

Elárulom a titkot: az állami támogatást (+30%) EGYSZER kapod meg a befizetésedre. Nem minden évben. Minél hosszabb a futamidő, annál kevésbé kompenzálja a támogatás az egyébként alacsony betéti kamatot.
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.11 0 0 43
Ja, akkor egy ev mulva mar fel is tudom venni, te mobilbankarok gyongye! Hat normalis vagy te, hogy meg mindig veded a hulyesegedet? Persze, mit is kezdenel a ( talan nem letezo? ) lelkiismereteddel, ha kiderulne, hogy eddig pofatlanul belehazudtal az ugyfelek szemebe..

Az meg mar csak hab a tortan, hogy a linket sem nezted meg.

Akkor ki a gyoker? :DD

( eddig is tudtam, hogy a Funda eloszeretettel alkalmazza azokat, akik nem valtak be vaganyatallito segedkent, pocegodortisztitokent vagy szelfogoturbina-lapatkent, de eddig te vagy a legketsegbeejtobben farok. Annyi eszed sincs, mint egy kad szosznek. )
Előzmény: Törölt nick (42)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 42

Gondolkozz már Te gyökér!

 

X ezer befizetésre kapsz 30% ÁT + 1% = mennyi az?????? = 1 év

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 41
Nem akadtam ki.

Amikor kiakadok, csunya dolgokat irok.

Most konstruktiv voltam :)
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 40
Bocsásd meg a T. Olvtársak kiakadását, de tényleg elég fárasztó 84151247. alkalommal "szakértőtől" marhaságot olvasni.
Először azt hittem, hogy (nem szándékosan) pontatlanul fogalmazol. Merthát a 31% az tényleg 31%, ez nem vita. És még éves is, merthát évente adják. (Na de mire????)
Azonban csapdaként feltett kérdésre adott (36)-os válaszoddal elárultad, hogy tévúton jársz :(
Olvasd el a "Mit csináljak havi 50e Ft-tal?" topic utolsó néhány bejegyzését. Írni írtál bele azt látom, de nem olvastad, pedig nem hosszú.

Nagyon gáz, ha azt mondod az ügyfelednek, hogy ez egy 30%-os éves hozamú konstrukció, mert ő csak a banki 8%-ot látja, persze, hogy hasra esik.
Csakhogy a fundamenta évesített (=mint a banki kamatok) hozama a legjobb esetben (4 éves szerződés) is csak 10%/év. Pazola által linkelt fundamenta oldalon is ez van, talán ők nem tévednének ekkorát.

Amíg a százalékszámítás csapdái kifognak rajtad, tökmindegy, milyen bankárnak tartod magad :(
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 39
En az a celcsoport vagyok, amelyik igyekszik az ilyen lehuzos, atbaszos, hazudos faszkalapok ellen tenni valamit, a tapasztalatok szerint valamivel kevesebb, mint nulla esellyel. Az irasodat nem is kell kommentalni ( bar a saprol es a kapcsolattartasrol - mi a tokomet kell kapcsolatot tartani egy 8 evre szerzodtetett szerencsetlennel 3 havonta?! - tudnek meg szepeket mondani ), az, hogy a felettesed is egy faszkalap, nem enyhito korulmeny.

http://www.fundamenta.hu/hu/hozam/

Olvass mar, te gyoker! Hol van ott 31/33%-os eves hozam?

Anyam, borogass.

( Finom es noies voltam, igazabol egy jo eros kotelet akartam javasolni, csak az a nagy, meleg, barna szivem iratta le velem ezt, meg az orok optimizmusom. Hatha tenyleg nem te vagy a hunyo. )
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 38
Matekból nem buktál meg? És te tartod magad bankárnak? Röhej.
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 37

Kedves Pazola!

 

Szeretném kiegészíteni a kis pikírt írásodat, mert amint olvasom, nem vagy tisztába dolgokkal!

Mi nem mobilbankárok vagyunk, hanem Személyi Bankárok. Kettő között óriási a különbség.

 

Pl:

1. Mobilbankár felhajtja az ügyfeleket. Van aki felette van és leszedi a "sápot" majd kihasználva otthagyja és várja mikor keresi meg ismét  hitelét jobbra cserélendően. 

 

2. Míg a Személyi Bankár befektetéseket, megtakarításokat és hiteleket közvetít. Folyamatosan tartja az ügyfelekkel a kapcsolatot 3 - 6 hónapos periódusban. Tehát nem hagyja az ügyfeleit a saját levükben kérdésükben főlni.

 

Valószínűleg az első kategóriában szereplő példa közé tartozol és többek között ezért kevered a szezont a fazonnal.... :D

 

- Mindezek ellenére, van aki meggondolja és segítséget kér, mit tegyen a pénzével.  - Van olyan is akinek annyira jól megy, hogy nincs szüksége a 31, ill. 33% ra, hisz mindent megtehet, mindenre tellik. ( itt megjegyzem az én ügyfélköröm több mint a felét olyanok teszik ki akik tehetősek, de mégis igénybe veszik. )

 

Te melyik célcsoport lehetsz????

 

 

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.10 0 0 36

 

Igen olyan. 31 vagy 33. %

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 35
Mit kotozkodsz, hat nem latod, hogy olyan? Te kis szkeptikus! Szerencsere egy ujabb mobilbankart sodort elenk az elet, hat tiszta unalmas lenne nelkuluk. A Funda-topikban mar irtam parrol, es hamarosan jon a kovetkezo poszt, mert ezek nem pusztulnak am: osztodassal szaporodnak!
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 34
Akkor ez olyan, mintha 31%-os éves kamatra betenném a bankba és ott tartanám 4-8 évig?
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 33
Na jó, de ez a 31% ez a hozama végül is a befektetésnek?
Akkor ez olyan, mintha 31%-os éves kamatra betenném a bankba?
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 32
IGGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.09 0 0 31

 Amit kapsz éves szinten az 31% de amint olvashattad a bővebb magyarázatot, függ attól is mi a fontos Neked, (milyen módozatba fekteted be a pénzed).

 Betéti kamat vagy a hozzá tartozó hitel.

 

 

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.08 0 0 30
Ez igazi szemelyibankaros valasz volt!

Most, hogy itt ez a nagy mlm-biznisz, minek mesz kulfoldre? Csak kivancsisagbol kerdezem, lehet, hogy nem talaltam bele ;)
Előzmény: Törölt nick (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!