Keresés

Részletes keresés

ruhk Creative Commons License 2002.12.21 0 0 29
ott az igazsag...:-)
Előzmény: Dr.W.Gy. (27)
panka Creative Commons License 2002.12.20 0 0 28
nem vette fel valaki az első részt? megnézném
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.12.20 0 0 27
Ebből gondolom, hoyg az egész paródia és görbe tükörnek kell felfogni. Így lehet rajta nevetni. Ha komolyan veszed, elszörnyedsz. A mocsok macsókat sem kell komolyan venni, némi alapigazságokból álló paródia rólunk. Nem véletlen a négy lány karaktere sem: típus egyedek a nagy kurvától (Samantha) az álmodozó-engem-mikor-vesznek-el (Charlotte) a ronda maradi vérigsértett ügyvéden át (Miranda) a mindenkivel jóban lévő középen lavírozó, gyakorlitalag az egyetlen használható nőig.
Előzmény: zorán (26)
zorán Creative Commons License 2002.12.20 0 0 26
Az egészben az a legszánalmasabb, hogy a négy kivénhedt, szimpatikusnak szánt cosmo csaj pont úgy gondolkodik, mint a negatív példaként beállított egyedülálló férfiak, de észre sem veszik.
Pl.: Le vannak döbbenve attól, hogy a férfiaknak inkább huszonéves nők kellenek, pedig az ő logikájukat követve egyértelmű, hogy a férfiak is a szebb, vonzóbb, magukat elkötelezni nem akaró, stb. nőkre buknak.
ruhk Creative Commons License 2002.12.19 0 0 25
most nezem az HBO-on az ismetlest...szerintem kicsit "picsasra" sikerult a magyar szinkron
pg_breki Creative Commons License 2002.12.18 0 0 24
nekem pedig tetszett az első rész (pedig nagyon utálom ezt a sznob réteget). főleg, hogy mennyire szivatták a ribiket. :)
idared Creative Commons License 2002.12.18 0 0 23
Sziasztok! En az ORF1-en kezdtem nezni a Sex and the Cityt miutan amerikai barataim nagyon dicsertek.

Megneztem az elso reszt anno es le voltam dobbenve, hogy ekkora pocsek fel orat TV-n regen lattam. Aztan hetekig, honapokig nem neztem es egyszercsak veletlenul megneztem egy reszt es ossze se lehetett hasonlitani. Nem az a kozhelyes Bridget Jones volt (bar neha elojonnek a szindroma tunetei kesobbi reszekben is), vicces, es szorakoztato sorozat lett belole.

Szoval, szerintem kitartas, az elso reszbol ne iteljetek, nem sikerult tul jora!

Agassi Fan Creative Commons License 2002.12.17 0 0 22
Nem tetszett az első rész. :-(
Bateman Creative Commons License 2002.12.17 0 0 21
dehogynem létezik!
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9063784&uq=9
Előzmény: rapcalvinka (1)
Bateman Creative Commons License 2002.12.17 0 0 20
dehogynem!
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9063784&uq=9
Előzmény: rapcalvinka (1)
RogerWilco Creative Commons License 2002.12.17 0 0 19
SATC nekem bejött (pedig se szingli, se nö nem vagyok :-)) itt már a 4 évfolyam jár a vége felé. Igaz, egy idö után ismétli önmagát, de havi 1-2 alkalommal elmegy. A csúcs az volt, szvsz, amikor a Samantha összekap az új lakása ablaka alatt strichelö transzvessztitákkal :-))

http://www.hbo.com/city/

Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.12.17 0 0 18
Nagy változást azért ne várjatok. Sikere azért lett, mert a hírös szinglik rábuktak, mint tyúk a takonyra, izé, mint a bridzsitdzsónsz könyvekre. Az eredeti újásirónő valóban írt cikksorozatot, majd valóban mégis megházasodott és nyíltan pofánröhögte az őt bálványozó olvasóit (mind hazugság amit írtam, mondta).
A sorozatot komolyan nem lehet venni, sokkal inkább parodikus görbetükörnek, a három nő pdig ugyaniylen "picsázós" marad végig, játszák a gazdag elit szingli kurvát és az a legnagyobb gondjuk, hogy hol vacsizzanak és kivel keféljenek. Ez valakit vagy halálra fog idegesíteni, vagy jól kiröhögi őket - utóbbiak élvezik majd.
Sose lesz Ally Mcbeal-szintű a sorozat, ne si várjátok, de azért javul kissé, ha megszokja az ember. Aki ismeri a Coupling-ot (Pro7, kedd, a SATC után) és látta előlről, az tudja, hoyg az is gyengén indult, három-négy rész után azonban belejött és mostanra igazán jó lett.
Előzmény: wice (16)
ruhk Creative Commons License 2002.12.17 0 0 17
nyugalom, lesz meg jobb is...az elso par reszben meg nem volt annyira belove a sorozat stilusa, kell egy kis ido amig bele jonnek...
wice Creative Commons License 2002.12.16 0 0 16
hat jaja, igy az elso resz utan kicsit tanacstalan vagyok, mire fel a nagy siker. mint a velvet cikkebol kiderul, a producer ugyanaz, mint aki a beverly hillst, a melrose place-t, meg a central park westet is osszehozta, ezek utan telleg ne varjunk az ally mcbeal korai reszeinek szinvonalat ostromlo muremeket. kivancsi vagyok, hany resz utan kezd kiderulni mindenkirol, h pszichopata, es kezdik el felberelni a bergyilkosokat egymas ellen, v csak siman beallitani az oket dobo pasikhoz egy lancfuresszel.

kulonosen meglep, h keptelen vagyok eldonteni, ez a picsas hozzaallas az osszes csaj reszerol (kizarolag olyan pasikkal randizunk, akinek minimum van egy mediabirodalma) puszta latlelet akar lenni az amerikai szinglikrol, v a sorozat iroja kovetendo magatartaskent kivanja allitani a nezogyerekek ele.

monnyuk amit a kaosz klubbeli pasizas-csajozas temaban mutattak (osszejovunk egy ejszakara, de ne aludj itt, es ne is hivjuk egymast), az new yorkban dolgozo baratnem elmondasa alapjan teljesen helytallo.

na, varjunk ki nehany reszt, aztan meglassuk. ha gaz lesz, meg mindig ott a mocsok macsok. es az hibatlan.

Előzmény: SunshineSally (15)
SunshineSally Creative Commons License 2002.12.16 0 0 15
ja és milyen gáz arcokat válogattak már össze? akivel a fôszereplônô a végén összetalálkozik (mily meglepô!), na annak tuti parókája (!!!) van :-)) a többi hapiról meg inkább ne is beszéljünk. nem isteni szépségeket várnék, de azért ez nagyon béna így, a nôk persze tök jól néznek ki, aztán mégsincs senkijük, aha persze...
SunshineSally Creative Commons License 2002.12.16 0 0 14
hát szerintem igen gyenge, nem is értem, mitôl lett ennyire sikeres... ennél még a BK is jobb! nevetséges pl. ez a "kiszólok a nézôknek" stílus, meg a párbeszédek is elég bénák. mindezt az elsô rész után mondom, aminek ugye a legütôsebbnek kell(ene) lennie, szóval gondolom ennél már csak rosszabb lesz.
h8 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 13
És az igaz, hogy az újságcikkek/könyv/sorozat forgatókönyv írónője jól megházasodott, miután fennen hirdette a szingli létmód előnyeit?
Valami közepesen ostoba Frei-műsorban hallottam = nem száz százalék.
pg_breki Creative Commons License 2002.12.09 0 0 12
Azt hittem az Ally Mcbealre gondoltál. Ha nem csak írkálnál, hanem olvasnál is rég tudnád te is, hogy már megy a SATC az HBO-n (lásd első hozzászólás). Nem tudom mi ebben a húde titkos.
Előzmény: blimey (11)
blimey Creative Commons License 2002.12.08 0 0 11
A SATC-t.Sajnos nem mondhatom meg, hogy melyik. Azért hétfőn rákérdezek a részletekre és ígérem, hogy megírom.
Előzmény: pg_breki (10)
pg_breki Creative Commons License 2002.12.08 0 0 10
MELYIKET??? RÉSZLETEKET LÉGYSZI!! Ha az Ally Mcbeal-re gondoltál és igaz is a hír, akkor eddig ez a legjobb szülinapi ajándék. :)) Köszi!
Előzmény: blimey (9)
blimey Creative Commons License 2002.12.07 0 0 9
Egy jó hírrel szolgálhatok. Már megvette egy kereskedelmi tv.
Előzmény: FrodoLives (5)
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.12.02 0 0 8
Lesz Ally McBeal? Hol? Tapasztalatom szerint, valaki vagy imádja vagy totál hülyeségnek tartja, és ezt egy rész alatt nem lehet eldönteni. Én szeretem, van egy nagyon jó feelingje, sok meberi vonással, humorral, szóval van a sorozatnak és a szereplőnek stílusa. Sajnos az soztrák szombatonként adja, illetve nem. Néha két részt, aztán hetekig egyet sem.

Agassi Fan Creative Commons License 2002.11.30 0 0 7
Én Ally McBealt akarom, illetve szerettem volna. Ezt a sorozatot nagyon dícsérte mindenki, úgyhogy szerintem elkezdem nézni, aztán ha nem tetszik, akkor nem nézem.
Mikor lesz az első rész?
ruhk Creative Commons License 2002.11.29 0 0 6
huuuhhhhh...nekem nagyon bejon...szepen toltogetem le a reszeket a netrol...mar a 4. series-nel tartok...lehet, hogy karacsonyra megrendelem DVD-en az elso harom evfolyamot...nem biztos, hogy itthon is akkorat fog durrani mint kint vagy Nemetorszagban...itthon meg talan nincs annyira favorizalva a single eletmod...de a legnagyobb dumak a Coupling-ban vannak :-)
FrodoLives Creative Commons License 2002.11.14 0 0 5
ÁÁÁÁÁÁáááááááááááááá!
Lemondtam nyáron az HBO-t, anyagi okokból, erre rákezdtek a Sírhant Művekre, pedig azt nagyon vártam. A SATC és az Ally-ről máe le is mondtam, mert ha ennyi évig nem hozták be a díjak ellenére, akkor gondoltam már semmi remény. Hát erre nem bejön?! De sajna nem fogom tudni nézni, az HBO matávkábelen még mindig "too much". Németül megnem tudok olyan jól, mint angolul, mert akkor nem lenne semmi baj.. :((
Talán egyszer megvesz őket valamelyik kereskedelmi, mint a Jóbarikat a tv2
Dr.W.Gy. Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4
Sziasztok

Nálam még mindig az Ally McBeal a sztár, sajna mostanában csak az ORF1-en megy, amit nézni tudok (ez nem baj, a német megy :-)

Számomra a keddi PRO7 este nyerő: először ER, aztán Sex and the City, majd Coupling. Utóbbi gyengébb, de nézhető.

Örülök, hogy az HBO végre hozza a saját sorozatát, szerintem élvezni fogják a nézők. Nekem kissé túl sok benne a bridgetjones-beütés, de néha nagyon jók a dumák. Valóban, van némi hasonlóság a mocsok macsókkal, azon jókat derültem. Kár, hogy ilyen rövid volt. Vagy van még?

Joana Creative Commons License 2002.10.31 0 0 3
Nekem nem nagyon jön be.
Tavaly néztem egy jó darabig, aztán minden egyes rész után telefonáltunk a barátnömmel, hogy megtárgyaljuk az újabb förmedvényt. Az én izlésemnek ez már túl durva, túl eröltetettek a "poénjai", néha undoritó, a nök túl eröszakosak, az egész valahogy agressziv. De nyilván haladni kell a korral, szegény kis Ally McBeal is out.

A föszereplönötöl meg kifejezetten sikítófrászt kaptam, régen láttam már ilyen antipatikus fejü nöt. Engem mindig egy gerincproblémás pici lóra emlékeztet.

wice Creative Commons License 2002.10.31 0 0 2
remelem jobban porog majd a topic, ha elkezdodik a sorozat... addig is, beszelhetunk a sirhant muvekrol, ami jelenleg megy szombatonkent, v a mar emlitett mocsok macsokrol, az is nagyon rendben volt, kar, h nem vettem fel.
rapcalvinka Creative Commons License 2002.10.30 0 0 1
A SATC férfiaknak szóló verziójaként tartják számon a Mocsok macsók meséit. (The mind of a married man) Nem találtam neki fórumot, nem tudtok róla mégis létezik valahol? Igazából eredetiben akarnám élvezni, ezért arra vagyok kíváncsi honnan lehet letölteni a részeit. A napster-klón közösségekben mintha nem ismernék ezt...
Harisnyás Pippi Creative Commons License 2002.10.26 0 0 0
Örülök is! Tavalyelőtt 3 hónapot Amerikában töltöttem, ott láttam belőle néhány részt és tetszett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!