Keresés

Részletes keresés

MrJones Creative Commons License 2004.07.17 0 0 37
Semmiről.
Megint egy szokásos jobbos csuszán folytat nyálverést a nemT popsi szekértábor.

Senki sem mondta ugyanis, hogy felejtsünk.

Viszont van jobb dolgunk is.
Előzmény: Tájékoztató Iroda (35)
MrJones Creative Commons License 2004.07.17 0 0 36
"Ezek neked hőbörgések?"

Á, dehogy. Ezek csak a gerendáid.

"De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled."
Nna, megint egy gerenda. Ha nem piszkoskodnál az alant idézett módokon, hozzád például nem szólna a kutya sem. Kivéve persze a SzOV topikot, de SzVSz ott is csak bohócnak tartanak.

"Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó."
Ohh, ahh. Mindjárt telesírom az összes zsebkendőmet.
Előzmény: Fine Tune (33)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2004.07.17 0 0 35

Tkp. miről szól ez a topic? De most komolyan. Mi az az 56, és miért kéne elfelejteni? Nekem legalábbis nem mond ez a szám semmit.

A topicnyitó nem 69-re gondolt? De a jót meg minek elfelejteni? Ilyet a miniszterelnök úr nem mondhatott, ez valami félreértés:-DDD

:-(((

Vérpistike Creative Commons License 2004.07.17 0 0 34
Óvodások....:)
Fine Tune Creative Commons License 2004.07.17 0 0 33

Ezek neked hőbörgések?

 

Nem erről szól ez a topic, tehát én viszont nem idézlek. De gyanús lehetne, hogy senki nem szívesen áll szóba veled. És nem azért mert ballib vagy. Tulajdonképpen még én sem, ha politizálásról van szó.

Előzmény: MrJones (32)
MrJones Creative Commons License 2004.07.17 0 0 32
Ilyenekre gondolsz, mint például...

"Azt gondolná az ember, ha kihalnak a nácik, mennyien éhen fognak halni, de nem."

"Tényleg nem zavar, csakhogy tisztázzuk. "Kisfasiszta"=nem MSZP frukker."

"Azzal együtt, nem csodálkoznék, ha épp mondjuk az SZDSZ-ben találnának egyet. Ha nekem náci múltam lenne, tuti szadeszos lennék."

"Tudják, hogy magyarországon az antiszemitázók pénz nélkül nem mozdulnak, viszont tíz rongy (dollárban) naluk csodákra képes"
Előzmény: Fine Tune (26)
MrJones Creative Commons License 2004.07.17 0 0 31
Hmm... az még mindig kettővel több, mint amennyit nálad látok, kedves K. F. K. :)
Előzmény: jóelvtársember (30)
jóelvtársember Creative Commons License 2004.07.16 0 0 30

Medgyessy: "azt, hogy legyőztem a KGB-t jegyezze meg mindenki, ezt a 56-ot felejtse el mindenki,  egy MrJones nevű egyszerű hozzászóló pedig lehetőleg írjon havonta legalább két érdemi hozzászólást!"

 

Kedves gszp elvtárs, a tisztánlátás & paranoja rulez!  :>

 

 

 

És azt már megbeszéltük ugye, hogy a "fikkancs" kifejezést nem éri meg másra alkalmaznod, ha te magad is elkövetsz minden olyat. Nos, ez az igazán "röhög"-séges! :-))

 

Előzmény: MrJones (29)
MrJones Creative Commons License 2004.07.16 0 0 29
K.F.K.

Ez csak annyit jelent, hogy ketten vagytok azok, amik vagytok. :)
Előzmény: jóelvtársember (28)
jóelvtársember Creative Commons License 2004.07.16 0 0 28

gszp :-)) 

 

Ugye kedves hozzászóló úr, ha más is erre a következtetésre jut a látottak alapján, akkor ez a tényállás nem is olyan "röhög"-séges...  :|

Előzmény: MrJones (27)
MrJones Creative Commons License 2004.07.16 0 0 27
No, ez így persze hazugság, de mindegy.
Előzmény: Fine Tune (26)
Fine Tune Creative Commons License 2004.07.16 0 0 26

"Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van". "

 

Olvasd már vissza magad, abban a rengeteg topkóban, ha időd engedi, a mondanivalód 99%-a ugyanis szimpla hőbörgés.

Előzmény: MrJones (19)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 25
Jah, még az is baj, ha levegőt vesz...!
Előzmény: MrJones (19)
Fine Tune Creative Commons License 2004.07.16 0 0 24

Meg a nagy lófaszt.  Jön okt.23-a, mehet ki a temetőbe, kínos.

 

Márc. 15-e sem volt nekik szimpatikus, meg kellett ahhoz a kommunizmusnak buknia, hogy újra pirosbetűs ünnep legyen.

 

Járjon csak okt.23-án temetésre:)

 

Aztán ha eltüník 2006-ban a süllyesztőben örökre elfeljtheti az 56-osokat, de mi nem.  56 emlékezetére nagyobb szükség van, mint Medgyessyékre.

 

 

Állam polgár nő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 23

Dehonnem tudtunk!

 

Teccik tudni, ők a másik oldalon álltak...

 

És nem ültek. Ma sem ülnek. Ez itten a problem.

 

 

Előzmény: Derek (22)
Derek Creative Commons License 2004.07.16 0 0 22

"És ki csinálta 56-ot?

Talán a zorvábviktor?"

 

Csak nem a kommunista bunozok csinaltak 56-ot is?

Eddig ugy tudtam a nep kelt fel elnyomoi ellen. Egyetemistak, melosok,  pesti sracok stb.Most meg kiderul meg egy forradalmat se tudtunk csinalni a kommunistak nelkul:-))

 

Előzmény: Törölt nick (17)
lujza Creative Commons License 2004.07.16 0 0 21
A fióknácikat biztos baromira érdekli, hogy mit mond a makogi. :))
Előzmény: méregkeverő (18)
MrJones Creative Commons License 2004.07.16 0 0 20
Who der fuck iz "zorvábviktor"?
Előzmény: Törölt nick (17)
MrJones Creative Commons License 2004.07.16 0 0 19
Ezek akkor is hörögnének, ha Megyó csak annyit mondana, hogy "szép időnk van".

Ilyen szánikák ezek.
Előzmény: méregkeverő (18)
méregkeverő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 18

Úgy látszik egy-két fióknácinak sikerült a tyúkszemére lépni!

 

Dühöngjetek csak, jól áll nektek!

Törölt nick Creative Commons License 2004.07.16 0 0 17

Nincsenek kommunista bűnök és bűnözők?

Hát akkor ki ölte és ölette meg az a 100 millió embert?

 

És ki csinálta 56-ot?

Talán a zorvábviktor?

 

Előzmény: méregkeverő (13)
MrJones Creative Commons License 2004.07.16 0 0 16
"Aki elfelejti a múltat, arra ítéltetik, hogy újraélje azt"

Bocsánat, de hol van az idézetben a felejtés szó?

Egyszerűen arról van szó, hogy van jobb dolgunk is, mint ötvenhatozni, trianonozni, meg egyéb múltbarévedő szakálltépkedések...
Előzmény: Beavis Butt-Head (2)
molar Creative Commons License 2004.07.16 0 0 15

 

Aki az MSZMP, illetve utódpártjának az MSZP-nek tagja, az vagy ostoba, vagy gazember.

Mit lehet ilyen emberektől várni?

Ezt Sárközi Mária mondta.

 

Előzmény: Törölt nick (3)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 14
Úgyérted a SENKIK nem tudnak elkövetni semmit? 
Előzmény: méregkeverő (13)
méregkeverő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 13
Mert nincsenek ilyen bűnöző és bűnök!!!
Előzmény: Törölt nick (3)
Állam polgár nő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 12

Egy dadogó öregember.

 

Nem kell vele foglalkozni!

Előzmény: NORMÁLIS (11)
NORMÁLIS Creative Commons License 2004.07.16 0 0 11

Miről beszéltek?!?? Engem csak a kóla, a viszki, és a vörösbor érdekel!

 

 

De ha nagyon akarjátok, még az alacsony villanykapcsolók is...!

 

 

Ki az a Medgyessy?

 

 

______

:P

Állam polgár nő Creative Commons License 2004.07.16 0 0 10

Bravo!

 

Felejtsünk el minden nyomorult hazaárulót és tömeggyilkost!

 

Felejtsük már el őket!

Előzmény: gobelin (1)
wizes Creative Commons License 2004.07.16 0 0 9

Közte 2 bal?

1ik tudatlanabb mint a másik!

Arra használják magukat: 4 év alatt harácsolni!

Agydugók!

wizes.

Előzmény: Törölt nick (4)
wizes Creative Commons License 2004.07.16 0 0 8

Pardon.

1k megállója!

Közte Kremlin-Bicetre.

Igen a ruszki wodkásoké!

:))

wizes.

Előzmény: wizes (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!