Keresés

Részletes keresés

szarvasmarha Creative Commons License 2002.10.29 0 0 18
Azért csak olvasgasd,igen érdekes és tanulságos.

www.uvegzseb.hu

Előzmény: diseqc01 (17)
diseqc01 Creative Commons License 2002.10.29 0 0 17
The page cannot be found!
????
Előzmény: szarvasmarha (14)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.10.29 0 0 16
valamit elrontottam,de:

www.uvegzseb.hu

Előzmény: szarvasmarha (14)
diseqc01 Creative Commons License 2002.10.29 0 0 15
Az ember élete nem olyan hosszú, hogy sokat sokszor tudjon várni. Úgyhogy már nagyon utaznék a 4-es metrón.
szarvasmarha Creative Commons License 2002.10.29 0 0 14
Előzmény: diseqc01 (10)
elefantkillah Creative Commons License 2002.10.29 0 0 12
hi!

a nagyim azér örülne neki, én meg nem bánnám, mert szeretem a nagyit. Úgyhogy a nyugdíj nem gond szerintem.

Előzmény: Törölt nick (11)
diseqc01 Creative Commons License 2002.10.29 0 0 10
Na mi van kispofim! Szuttyogsz mi?
Hát igen, most elvették előletek a húsos fazekat és visítatok mint az éhes disznók.
Javallom, hogy fogjad a fütyülődet és egyszer fújjad egyszer meg szívjad, egyébbre úgysem vagytok érdemesek.
Előzmény: BaSand (9)
BaSand Creative Commons License 2002.10.26 0 0 9
Van ezeknek a "morzsáknak" egy diszkrét bája. Semmiféle konkrtétumot nem tartalmaz. Nézzük csak!

Több (hány?,milyen értékü?)korábban (mikor?) kötött (kivel kötött?)útépítési szerződést kénytelen volt módosítani illetve felbontani (hányat módosított, milyen mértékben? Hányat bontott fel, milyen értékben?) a közelmúltban a Nemzeti Autópálya Rt. vezetése, mivel azok hátrányosak voltak a cég számára (miért volt hátrányos?). A dokumentumok felülvizsgálata még zajlik, ám autópálya-társaság új vezetősége eddig is több mint egy milliárd forintot tudott megtakarítani az útépítési megállapodások újratárgyalásával (bravó. Az újratárgyalás nem lehet a felbontott szerződés. Ki csinálja meg a felbontott szerződések múszaki dolgazit?). Továbbra is jogi szakértő vizsgálja, hogy az előző kormány idején aláírt előnytelen szerződések megkötése kapcsán terheli-e büntetőjogi felelősség a sztrádavállalat valamelyik munkatársát." (?)Na itt volt a lényeg, ami miatt az egész megíródott. (Népszava)


Előzmény: diseqc01 (3)
Wic Creative Commons License 2002.10.26 0 0 8
Több marad az MSZP-nek. Majd ők lenyúlják.

Wic

mioko Creative Commons License 2002.10.26 0 0 7
Már korábban is meg akartam kérdezni: a kolléga nem elfogult egy kicsit nagyon?

Előzmény: Khemat Zuaffabre (6)
diseqc01 Creative Commons License 2002.10.25 0 0 3
Újabb morzsákat sikerült visszasepregetni!

"Több korábban kötött útépítési szerződést kénytelen volt módosítani illetve felbontani a közelmúltban a Nemzeti Autópálya Rt. vezetése, mivel azok hátrányosak voltak a cég számára. A dokumentumok felülvizsgálata még zajlik, ám autópálya-társaság új vezetősége eddig is több mint egy milliárd forintot tudott megtakarítani az útépítési megállapodások újratárgyalásával. Továbbra is jogi szakértő vizsgálja, hogy az előző kormány idején aláírt előnytelen szerződések megkötése kapcsán terheli-e büntetőjogi felelősség a sztrádavállalat valamelyik munkatársát." (Népszava)

livefast Creative Commons License 2002.10.23 0 0 2
Ki lett volna?
Orbánsimicskakövérschlecht.
Előzmény: Újlaki (1)
Újlaki Creative Commons License 2002.10.23 0 0 1
De miért ilyen diszkrét az újsághír? Engem az is érdekel, ki volt a "szerencsés" - illetve most már inkáb szerencsétlen? - vevő.
Athlay Creative Commons License 2002.10.23 0 0 0
Édes Istenem ezeknek a kisgazdáknak még a csalási képessége is 0.
diseqc01 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 topiknyitó
Újabb milliárdos üzletet sikerült megfogni! Lassan azért, de halad a bűnök feltárása és napvilágra hozatala.
Íme egy újabb:
Az Orbán-kormány volt kisgazda honvédelmi minisztere a kormányváltás előtti napokban döntött úgy, hogy egy egymilliárd forint értékű rózsadombi ingatlant három, összesen mintegy 80 millió forint értékű öröklakásra cserél. A Népszabadság értesülése szerint a pénzügyi tárca megállapította: a Szabó János által aláírt szerződéssel 900 milliót vesztett volna az állam. A semmisnek tekinthető ingatlan-szerződés ügyében a hűtlen kezelés gyanúja is felmerül. A miniszter úgy írta alá a csereszerződést, hogy tárcája a milliárdos értékű ingatlannak csak vagyonkezelője volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!