Keresés

Részletes keresés

dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 329
Documents and Settings/Felhasználónév/Local Settings/Application data/Microsoft/Messenger/Az emailcímed a könyvtár neve amin regisztrálva vagy a messenger szolgáltatásba/Object store/User Tile/ itt vannak a dt2 kiterjesztésű fájlok.
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 328
Ú.Eltűntek a backslash jelek amiket írtam.
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 327
Kössz szépen ezt a büdös életbe meg nem találtam volna így, hogy még a kiterjesztését sem tudom.Ráadásul úgy el van ásva, mint atom.
Én itt találtam meg őket:
Documents and SettingsFelhasználónév-atied-Local SettingsApplication dataMicrosoftMessengerAz emailcímed a könyvtár neve amin regisztrálva vagy a messenger szolgáltatásbaObject storeUser Tile itt vannak a dt2 kiterjesztésű fájlok. (amiket soha nem találtam volna meg). Átnevezve jpgbe valóban a betöltött fényképek.Nagyon köszönöm a segítséget!


Még annyit zárószónak, hogy aki keresi a képeket, az vegye figyelembe, hogy a Local Settings, és az Application data könyvtárak rejtett könyvtárak, így azok csak akkor fognak látszódni, ha a fájlkezelő programban be van kapcsolva a látszik rejtett/system fájl opció is. T.C-ben BeállításokÁltalános beállításokKépernyőott van.Csak szakembereknek.LOL
Még1x köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 326

Nem tudom, de előfordulhat, hogy *.dt2 kiterjesztéssel találod, amit át kell nevezni *.jpg-re stb.

 

http://www.msghelp.net/showthread.php?tid=25512 

Előzmény: dog07 (325)
dog07 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 325
Üdv mindenkinek! Egy kis segítségre lenne szükségem MSN-el kapcsolatban, habár a kérdés nem tökéletesen passzol ide. Kicsit amatőr kérdés,de:): MSN messenger Live-ban mikor képeket készítek webkamerával, azok a képek hová kerülnek eltárolásra? Sajnos sehol sem találom őket, pedig néztem a dokumentumokat, a Messengerrel kapcsolatos mappákat is és nem találom.Pedig elvileg videót is lehet rögzíteni, de azt még nem próbáltam. Előre is köszönöm a segítő célzatú hozzászólásokat.
ritacska0120 Creative Commons License 2009.11.22 0 0 324
Sziasztok!
Van egy kis gondom! Az msn 9.0 verziója van feltelepitve.a partnereimmel szeretnék játszani, behozza az ablakot először nagy fehérség, utána meg mintha jó lenne, és kiirja, hogy KRITIKUS HIBA 2 . Már próbáltam ujratenni a messengrt, de igy se jó!!Fontos lenne!

Előre köszönöm.
slaci Creative Commons License 2009.11.19 0 0 323
De működik a régi is, csak vissza kéne olvasni 1 picit: 311-es hozzászólás:-) Persze a messenger plus! nem fog menni, de talán ez nem akkora gond...
Előzmény: Törőlt_nick (322)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 322
igen, ezt én is megtaláltam elsőre persze, csak azt hittem, hogy a régi verzió is él még, de ezek szerint annyi neki.
Előzmény: revire (318)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 321
nem a beépített windows messengerről beszélek hanem arról amivel mindenki pofázik a hálón, de már úgy néz ki, hogy a régebbi verzió gyakorlatilag eltünt a netről, már csak a Live-messenger tölthető helyette. Nekem is van egy régi 7.5 msn-en de felcsatlakozás után kötelezően letöltődik a frissítés ami ugye a LIVE msn. Mondjuk azt viszont nem értem, hogy akkor akár merre nézem mndenki a régi, megszokott kinézetű verzióval nyomul. Nekik hogy hogy működik??
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 320
Talán még azzal is el lehetne játszani, hogy a Windows összetevőknél megpróbálni visszarakni, ehhez bekérheti a telepítőlemezt is.
Előzmény: Törőlt_nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 319
Ha a 4.7-re gondolsz, ami benne van az XP-ben, akkor az benne van az XP-ben... Működik is rendesen. Esetleg nézd meg a Program Files\Messenger mappában, de gondolom, nálad nincs már meg.
Előzmény: Törőlt_nick (317)
revire Creative Commons License 2009.11.18 0 0 318
Google-> msn messenger.
De sajnos az összes régebbi verziót bannolta a kedves ms, így csak a legújabb live messenger megy. Meg talán még a régi windows messenger.
Nekem legalábbis ment a 8.0 még 3 hete, aztán már hopp, na akkor fel 8.5, erre 1 hét múlva már az is bann :(
Előzmény: Törőlt_nick (317)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.17 0 0 317

figyú, honnan a jó büdös francból tudom letölteni a SIMA msn messengert, tehát nem a windows messengert hanem azt a szart amit 6 milliárd ember használ a bolygón, csak letölteni nem lehet a netről sehonnan. Illetve régi verziókat le lehet de utána egyből rátelepíti a windózos fos messengert holott marhára nem vagyok rá kiváncsi, mert senki sem azt használja!

sacek11 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 316
Üdv

A 9 es msn el nem tudok külső kamerát(miniDV) használni 8.5 ön simán ment
a beállításokban kiválasztom az eszközt ad is képet, de partnernél azt írja hogy hibát észlelt az msn és leáll. laptopba épített kamerával megy. ötlet?
locsemege Creative Commons License 2009.11.15 0 0 315
Még nem szoktad meg a Pidgint?
Előzmény: DeeDee83 (314)
DeeDee83 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 314
Erre senkinek semmi ötlet?
Előzmény: DeeDee83 (291)
dacash Creative Commons License 2009.11.14 0 0 313
Helo!
Nagyon szépen köszönöm, tényleg működött ez a megoldás!!! Ezer hála, tényleg! Viszont az msn plusom msot nem működik és nem nagyon tudok olyat szerezni, amelyik jó lenne. Felteszem aztán megjelenik a plus! fül ha belépek de ha rámegyek csak egy lehetöség van valami kompatibilis dolog és kiirja, hogy sulyos hiba történt mert nem sikerült telepiteni hozzá a plust rendesen mert ugye nem kompatibilis. A régi msnhez nemtuda valaki linkelni egy működő plust? vagy lehetséges, hogy azért nem jo hozzá egyik plus sem ( mert többel is probálkoztam elvileg olyannal is aminek jonak kéne lennie ) mert rendszervisszaállítást csináltam és "úgy tértem vissza" a régi msnemhez? Előre is köszönöm!:$
Előzmény: slaci (312)
slaci Creative Commons License 2009.11.13 0 0 312
Na még egyszer: C:\Program Files\Windows Live\Messenger
Előzmény: slaci (311)
slaci Creative Commons License 2009.11.13 0 0 311
Nem kellett volna áttérni, egyszerű módszerrel átverhető: megkeresed az msnmsgr.exe-t intézővel, valószínűleg a C:Program FilesWindows LiveMessenger könyvtárban találod. Jobb gombbal rákattintasz, "Tulajdonságok", és beállítod a "Kompatibilitási üzemmód"-ot Windows 2000-re... Az új verziót el tudod távolítani pl. a Revo Uninstaller-rel.
Előzmény: T.Pisti. (290)
dacash Creative Commons License 2009.11.12 0 0 310
gg microsoft:/ ha valaki talál valami megoldást, légyszi írja meg! Én is hasonlóképpen teszek! Előre is köszi!:)
Előzmény: gaga1 (309)
gaga1 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 309
Nekem is ugyanez a problémám és sok más embernek is.
Amikor frissítettem a "kötelező" verzióra utána már nem tudtam bejelentkezni.
Előzmény: dacash (305)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 308
Nem tudom biztosan, nincs Windows-om. Ugyanakkor mindenben lehet hiba, így alapvetés, hogy a javításokat felrakja az ember, mert nyilván az azért érkezett, mert valami hibás volt, s javították.
Előzmény: dacash (307)
dacash Creative Commons License 2009.11.07 0 0 307
az sp3 fennvan, de az autómatikus frissítési szolgáltatások ki van kapcsolva... Akkor ez lehet a gond?
Előzmény: locsemege (306)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 306
Az operációs rendszer napra készen frissítve van? SP3 fennvan a gépen?

(Ez a hibaüzenet kétségkívül semmitmondó, csak annyit írt, hogy hiba van, azt már nem, hogy mi az. Eh, Microsoft... Ilyenkor vagyok megértő magammal, hogy miért is nem használok Windows-t.)
Előzmény: dacash (305)
dacash Creative Commons License 2009.11.07 0 0 305
bocsi,így visszagondolva az tényleg kéne hozzá :D:$
A(z) Windows Live Communications Platform hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
hiba paraméterei:
AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8098.930 ModName: ntdll.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 00031c03


Remélem most mindent leírtam róla.
Előre is köszönöm a segítséget!
Előzmény: locsemege (304)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 304
aztán vmi hibaüzit is küld olyan microsoftosat

Tudod, a hibaüzenetek azért vannak, hogy tájékoztarranak a hiba okáról. Talán el is kellene olvasni, értelmezni, s az információ alapján cselekedni. Mi is volt a pontos hibaüzenet?

meg minden de semmi

El kellene dönteni végre... ;)
Előzmény: dacash (303)
dacash Creative Commons License 2009.11.06 0 0 303
Hali! Ma én is kénytelen voltam feltenni az új msnt, mert nem engedett bejelentkezni. Csakhogy az új msnnél rámegyek a bejelentkezésre, forognak a figurák aztán egyszer csak abbahagyják és visszaáll alap állapotra és nem jelentkezik be . :S aztán vmi hibaüzit is küld olyan microsoftosat... csomoszor felraktam meg minden de semmi ..:S esetleg valakinek hasonlo? vagy vmi ötlet?:/
locsemege Creative Commons License 2009.11.06 0 0 302
Esetleg Pidgin?
Előzmény: Törölt nick (301)
juppyman1 Creative Commons License 2009.10.25 0 0 300
sziasztok!

Nekem a legújabb msn-nel, a 2009-cel az a gondom, hogy nem tudom bennen használni a webkamerát. A beállításoknál még megjelenik a kamera képe, de mikor valakinél be akarom indítani, akkor olyan, mintha nem lenne feltelepítve. Tehát a webkamerás kép küldése pl szürke, nem tudok rákattintani. Korábbi verziókkal nem volt ilyen gond. Nem tudja valaki a megoldást? Vagy egyszerűen van valami lehetőség mondjuk a 8.5-ös verzió feltelepítésére? Ez a legújabb egy rakás szar...
Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 299
Jah amúgy Windows Live Messenger 8.5ről van szó, msn plus-sal

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!