Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 322
igen, ezt én is megtaláltam elsőre persze, csak azt hittem, hogy a régi verzió is él még, de ezek szerint annyi neki.
Előzmény: revire (318)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 321
nem a beépített windows messengerről beszélek hanem arról amivel mindenki pofázik a hálón, de már úgy néz ki, hogy a régebbi verzió gyakorlatilag eltünt a netről, már csak a Live-messenger tölthető helyette. Nekem is van egy régi 7.5 msn-en de felcsatlakozás után kötelezően letöltődik a frissítés ami ugye a LIVE msn. Mondjuk azt viszont nem értem, hogy akkor akár merre nézem mndenki a régi, megszokott kinézetű verzióval nyomul. Nekik hogy hogy működik??
Előzmény: Törölt nick (319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 320
Talán még azzal is el lehetne játszani, hogy a Windows összetevőknél megpróbálni visszarakni, ehhez bekérheti a telepítőlemezt is.
Előzmény: Törőlt_nick (317)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.18 0 0 319
Ha a 4.7-re gondolsz, ami benne van az XP-ben, akkor az benne van az XP-ben... Működik is rendesen. Esetleg nézd meg a Program Files\Messenger mappában, de gondolom, nálad nincs már meg.
Előzmény: Törőlt_nick (317)
revire Creative Commons License 2009.11.18 0 0 318
Google-> msn messenger.
De sajnos az összes régebbi verziót bannolta a kedves ms, így csak a legújabb live messenger megy. Meg talán még a régi windows messenger.
Nekem legalábbis ment a 8.0 még 3 hete, aztán már hopp, na akkor fel 8.5, erre 1 hét múlva már az is bann :(
Előzmény: Törőlt_nick (317)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.11.17 0 0 317

figyú, honnan a jó büdös francból tudom letölteni a SIMA msn messengert, tehát nem a windows messengert hanem azt a szart amit 6 milliárd ember használ a bolygón, csak letölteni nem lehet a netről sehonnan. Illetve régi verziókat le lehet de utána egyből rátelepíti a windózos fos messengert holott marhára nem vagyok rá kiváncsi, mert senki sem azt használja!

sacek11 Creative Commons License 2009.11.16 0 0 316
Üdv

A 9 es msn el nem tudok külső kamerát(miniDV) használni 8.5 ön simán ment
a beállításokban kiválasztom az eszközt ad is képet, de partnernél azt írja hogy hibát észlelt az msn és leáll. laptopba épített kamerával megy. ötlet?
locsemege Creative Commons License 2009.11.15 0 0 315
Még nem szoktad meg a Pidgint?
Előzmény: DeeDee83 (314)
DeeDee83 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 314
Erre senkinek semmi ötlet?
Előzmény: DeeDee83 (291)
dacash Creative Commons License 2009.11.14 0 0 313
Helo!
Nagyon szépen köszönöm, tényleg működött ez a megoldás!!! Ezer hála, tényleg! Viszont az msn plusom msot nem működik és nem nagyon tudok olyat szerezni, amelyik jó lenne. Felteszem aztán megjelenik a plus! fül ha belépek de ha rámegyek csak egy lehetöség van valami kompatibilis dolog és kiirja, hogy sulyos hiba történt mert nem sikerült telepiteni hozzá a plust rendesen mert ugye nem kompatibilis. A régi msnhez nemtuda valaki linkelni egy működő plust? vagy lehetséges, hogy azért nem jo hozzá egyik plus sem ( mert többel is probálkoztam elvileg olyannal is aminek jonak kéne lennie ) mert rendszervisszaállítást csináltam és "úgy tértem vissza" a régi msnemhez? Előre is köszönöm!:$
Előzmény: slaci (312)
slaci Creative Commons License 2009.11.13 0 0 312
Na még egyszer: C:\Program Files\Windows Live\Messenger
Előzmény: slaci (311)
slaci Creative Commons License 2009.11.13 0 0 311
Nem kellett volna áttérni, egyszerű módszerrel átverhető: megkeresed az msnmsgr.exe-t intézővel, valószínűleg a C:Program FilesWindows LiveMessenger könyvtárban találod. Jobb gombbal rákattintasz, "Tulajdonságok", és beállítod a "Kompatibilitási üzemmód"-ot Windows 2000-re... Az új verziót el tudod távolítani pl. a Revo Uninstaller-rel.
Előzmény: T.Pisti. (290)
dacash Creative Commons License 2009.11.12 0 0 310
gg microsoft:/ ha valaki talál valami megoldást, légyszi írja meg! Én is hasonlóképpen teszek! Előre is köszi!:)
Előzmény: gaga1 (309)
gaga1 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 309
Nekem is ugyanez a problémám és sok más embernek is.
Amikor frissítettem a "kötelező" verzióra utána már nem tudtam bejelentkezni.
Előzmény: dacash (305)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 308
Nem tudom biztosan, nincs Windows-om. Ugyanakkor mindenben lehet hiba, így alapvetés, hogy a javításokat felrakja az ember, mert nyilván az azért érkezett, mert valami hibás volt, s javították.
Előzmény: dacash (307)
dacash Creative Commons License 2009.11.07 0 0 307
az sp3 fennvan, de az autómatikus frissítési szolgáltatások ki van kapcsolva... Akkor ez lehet a gond?
Előzmény: locsemege (306)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 306
Az operációs rendszer napra készen frissítve van? SP3 fennvan a gépen?

(Ez a hibaüzenet kétségkívül semmitmondó, csak annyit írt, hogy hiba van, azt már nem, hogy mi az. Eh, Microsoft... Ilyenkor vagyok megértő magammal, hogy miért is nem használok Windows-t.)
Előzmény: dacash (305)
dacash Creative Commons License 2009.11.07 0 0 305
bocsi,így visszagondolva az tényleg kéne hozzá :D:$
A(z) Windows Live Communications Platform hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
hiba paraméterei:
AppName: wlcomm.exe AppVer: 14.0.8098.930 ModName: ntdll.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 00031c03


Remélem most mindent leírtam róla.
Előre is köszönöm a segítséget!
Előzmény: locsemege (304)
locsemege Creative Commons License 2009.11.07 0 0 304
aztán vmi hibaüzit is küld olyan microsoftosat

Tudod, a hibaüzenetek azért vannak, hogy tájékoztarranak a hiba okáról. Talán el is kellene olvasni, értelmezni, s az információ alapján cselekedni. Mi is volt a pontos hibaüzenet?

meg minden de semmi

El kellene dönteni végre... ;)
Előzmény: dacash (303)
dacash Creative Commons License 2009.11.06 0 0 303
Hali! Ma én is kénytelen voltam feltenni az új msnt, mert nem engedett bejelentkezni. Csakhogy az új msnnél rámegyek a bejelentkezésre, forognak a figurák aztán egyszer csak abbahagyják és visszaáll alap állapotra és nem jelentkezik be . :S aztán vmi hibaüzit is küld olyan microsoftosat... csomoszor felraktam meg minden de semmi ..:S esetleg valakinek hasonlo? vagy vmi ötlet?:/
locsemege Creative Commons License 2009.11.06 0 0 302
Esetleg Pidgin?
Előzmény: Törölt nick (301)
juppyman1 Creative Commons License 2009.10.25 0 0 300
sziasztok!

Nekem a legújabb msn-nel, a 2009-cel az a gondom, hogy nem tudom bennen használni a webkamerát. A beállításoknál még megjelenik a kamera képe, de mikor valakinél be akarom indítani, akkor olyan, mintha nem lenne feltelepítve. Tehát a webkamerás kép küldése pl szürke, nem tudok rákattintani. Korábbi verziókkal nem volt ilyen gond. Nem tudja valaki a megoldást? Vagy egyszerűen van valami lehetőség mondjuk a 8.5-ös verzió feltelepítésére? Ez a legújabb egy rakás szar...
Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 299
Jah amúgy Windows Live Messenger 8.5ről van szó, msn plus-sal
Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 298
Sziasztok.
Nem tudna nekem valaki abba segíteni, hogy vajon mi lehet a baj, ha a játékok nem töltenek be. megfeleződik a beszélgetőablak ahogy kell, de a játék helyén csak fehérség.:S Mit kell ilyenkor????
előre is köszi a hozzászólóknak... csőő
Kamionoshory Creative Commons License 2009.09.24 0 0 297
Sziasztok.
Nem tudna nekem valaki abba segíteni, hogy vajon mi lehet a baj, ha a játékok nem töltenek be. megfeleződik a beszélgetőablak ahogy kell, de a játék helyén csak fehérség.:S Mit kell ilyenkor????
előre is köszi a hozzászólóknak... csőőő
Csoki bácsi Creative Commons License 2009.09.22 0 0 296
Sziasztok!

Windows Live Messengert használok, az elmúlt napokban észrevettem, hogy bejelentkezés után pár perccel a Messengert megnyitva eltűnnek az ismerőseim (elérhető/nem elérhető együtt), a helyükön csak a fehér háttér maradt, viszont a program ugyanúgy fut tovább (megjeleníti a hallgatott zenét, viszont nem engedi, hogy megváltoztassam a személyes üzenetem).
Ettől függetlenül még tudok rajta beszélgetni - egy darabig. Egyszer csak lemerevedik és kiír egy hibaüzenetet, amit sajnos csak egyszer tett meg eddig, de talán a WLCOM.exe-re hivatkozva áll le.

Vírus lehet, vagy valami egészen más?


Előre is köszönöm a segítségeteket.
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.20 0 0 295

Én csak ritkán veszek elő ilyen programot, a Windows gurus topikban talán jobban tudnak segíteni, ott szokták ajánlani is:

 

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=11 

Előzmény: T.Pisti. (294)
T.Pisti. Creative Commons License 2009.09.20 0 0 294
ÖÖhhh..és ha vki felvesz msnre, megjeleníti itt? Tudok vele beszélgetni?
T.Pisti. Creative Commons License 2009.09.20 0 0 293
Köszönöm a gyors válaszod! Letöltöttem ezt a progit és jó. De miért csak 2 ismerősömet jelenít meg? 1ik bevan jelentkezve, másik inaktív. Többi 40 ismerősöm hova tűnt?
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.19 0 0 292

Épp volt róla szó másik topikban is, van más lehetőség is. Ha nem is akarsz áttérni, legalább átmeneti megoldásként, aztán még be is válhat:

 

http://www.pidgin.im 

 

Magyar leírás:

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Pidgin_(program)

Előzmény: T.Pisti. (290)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!