Keresés

Részletes keresés

dieselke Creative Commons License 2006.03.14 0 0 169

Sziasztok, lenne egypár kérdésem!!!!!


1./ Megakartam változtatni a jelszavam, ez a neten sikerült is. De az MSN-nél, mikor beakarok jelentezni akkor még mindig a régit nézi a jelszavamnak! Hogy lehet a jelszavamat elfelejtettni az MSN-el????? Már a felhasználó nevem elfelejtéséel is próbálkoztam, újra telepítettem az MSN-t de semmi!!!!! Visszaváltoztattam a jelszavam, de azóta gyakran azt írja ki hogy "megszakadt a kapcsolat az net passport szolgáltattással" és csak úgy enged bejelentkezni, hogyha újrakapcsolodással jelentkezek be!!!!


2./ Van valamilyen progi a discoveryn (a discovey csak elbaszta az MSN-t) kivül, ami megmutatja hogy ki tiltott és kinem???? Olvastam, meg hallotam is, hogy a plusba valahol meglehet nézni. Nem tudjátok hol?????????


3./ Ez nem ide tartozik, de nem tudtok egy linket ahonnan informáciot kapok magyarul a Trojan horse Dialer.17.E nevezetü vírusról?????


4./Az MSN 8.1 betaja, mér nem akar bejelentkezni??? Kaptam meghívot, meg mindent, de semmi!!!!



Köszi a válaszokat!!!!

Dieselke

giornalista Creative Commons License 2006.03.05 0 0 168

Két dolog lehet. Késik a mail (ez nem ritka MSN-es berkekben, a megerősítés is sokaknak hetekkel később érkezik csak meg), vagy a Vipmail leblokkolta a levelet.

 

Amúgy egyszerűbb lenne, ha azt állítanád be, hogy ne jelentkezzen be automatikusan. A program elindul, de szépen ott figyel lent, bejelentkezés nélkül.

Előzmény: blackman (166)
Eaglet Creative Commons License 2006.03.05 0 0 167
A voic-on keresztül nem megy a kapcsolat, viszont video-beszélgatésben összejön csak szaggatott. Mi lehet az ok ? Vidék 512-kb/sec , Budapest 2000 kb/sec-al kapcsolódik ez lehet a gond ? Helyi vidéki msn beszélgetés összejön.
blackman Creative Commons License 2006.03.05 0 0 166
Haho.

Van egy kis problemam. Atallitottam az MSN-ben hogy ne induljon automatikusan mikor belepek a Windowsba. Ettol mintha elfelejtette volna a jelszavamat.
Elinditom kezzel, hogy na akkor csetelek egy kicsit. Keri a jelszot. Irom be neki. Azt mondja nem jo. Beirom megegyszer, azt mondja nem jo. Probalkozom mas jelszovariaciokkal is, hatha en emlekszel rosszul. Akkor se jo.
A login ablakban van egy "forgot password" gomb, de hiaba nyomom, nem tortenik semmi sem. Mikor kiirja hogy rossz a username vagy jelszo, akkor meg felszolit hogy nyomjam a help gombot. Nyomom es nem tortenik semmi. Kezdek ideges lenni.
Egy nap gondolkodasi ido utan belepek az msn weblapjara, es probalok belepni. Azt irja ki hogy valaki olyan sokszor probalt rossz jelszoval belepni hogy leblokkolt a rendszer. Kezdek meg idegesebb lenni. Ott az opcio hogy "forgot password", ennek hasznalataval elkuldetnem magamnak az msn-re regisztralt vipmail-es fiokomba a jelszot, kiis irja hogy elkuldte, de ket napja nem erkezik meg az a mail.

Kerdesem hogy ilyenkor mi van?
Koszi,
B.




gravigyerök Creative Commons License 2006.03.03 0 0 165
Gond van sajnos. Szerintem a tűzfalam nem engedi hogy csatlakozzak. Amint bejelentkezek azonnal hiba üzit ír ki. Majd szólok valaki hozzáértőnek, az majd beállítja. :-(
Előzmény: giornalista (163)
gravigyerök Creative Commons License 2006.03.02 0 0 164
Köszönöm szépen. Ha nem menne szólok.
Előzmény: giornalista (163)
giornalista Creative Commons License 2006.03.01 0 0 163

Helló!

Letöltödezt a programot, és elkezdesz regisztrálni. Csupán egy email címre lesz szükséged, minden nagyon magától értetődő lesz a regelés folyamán. A végén meg kell erősítened majd egy linkre kattintva az egész dolgot, de teljsen világos, magyar mondatokban fogalmaz a dolog.

 

Az MSN Messengerbe korlátlan (?) email címről regisztrálhatsz, tehát amikor te ülsz a gépnél, bejelentkezel a saját címedről, kijelentkezel, felállsz - s már nem is látják, hogy kikkel beszélgetsz, stb. Elég nehéz basic valamit mondani a programról, de ha bármikor elakadsz, akkor itt kérdezz!

Előzmény: gravigyerök (162)
gravigyerök Creative Commons License 2006.03.01 0 0 162
Lenne egy kérdésem, kérésem. Segítség kellene.

Nem tudom (mert gyökér vagyok), hogy hogyan kell az MSN-re regelni, hogy tudok rá fellépni, szóval segítség kellene. Ráadásul a gépet nem egyedül használom, tehát az is kérdés lenne, hogy hogy más ne lássa, ha engem zaklat valaki a gépen, vagy egyáltalán hogy kell beállítani az egész systemet. Sajna nem sok közöm az informatikához és az Internethez sem.
Megköszönöm ha valaki szán rám pár mondatot. thx
Eaglet Creative Commons License 2006.02.28 0 0 161
MSN Messenger a kapcsolat felvételkor  " elutasította szóbeli beszélgetés kezdeményezésére irányuló felkérését " hiba üzenetet ír ki. A partner és én is letesztük a hangok és video varázslóval a hangszórót és mikrofont és ezek hibát nem jeleznek. A partnerrel próbálkoztunk skype telepitésével ott viszont a próbahivás lehetőségét fel sem kinálja a rendszer és csak pár másodpercig tudunk beszélgetni, majd kritikus hiba üzenettel elszállunk.
doki64 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 160
Sziasztok! Telepítettem a msn messenger 7.5-t Minden működik mármint a webkamerán és hangon kívül de ezekre egyenlőre nincs szükségem. Problémám a következő : nem tudok fájlokat küldeni és fogadni . az elküldött ablakban látszik de a cél állomásnál nem látják. Ha nekem küldik látom de nem tudom let tölteni hiába kattintok a letöltésre. Ebben kérnék tanácsot mit tegyek illetve tehetek?
Üdv:doki
rendszer : XP, tüzfalak bekapcsolva
kutya. Creative Commons License 2006.02.21 0 0 159

Üdv!

 

Újra kellet raknom a gépet, és most nem hajlandó (újratöltés után sem) elindítani az MSN-t.

 

Hiba: " Átjáró hiba..."

 

Hol a megoldás, sehol nem lelem...

yina Creative Commons License 2006.02.08 0 0 158

Sziasztok! Éppen most lökött ki a messenger 7-es.

Már kérdezte valaki itt, hogy nem megy a hang a messengerrel, de nem találtam rá

választ, pedig nekem is ua. a problémám. MSN 7.5 + XP sp2-es nem engedi a beszélgetést, csak nagyon nagyon szaggatottan és bugyogó hangon megy és jön a hang,( a skype-on is!) nem tudom mit kell beállitani, Már mindent próbáltam, de biztos van még egy pár lehetőség. Csak a hangot használnám kamera nélkül, ahhoz már kevés a sávszélességem. Másik gépen a 7-essel Win98SE- vel tökéletesen megy.

Nagyon megköszönném, ha valaki segítene!

 

Lacivill Creative Commons License 2006.01.31 0 0 157

Most ment:)

 

Lacivill Creative Commons License 2006.01.31 0 0 156
Az msn.com után a messengerról nem tudom letölteni a progit, hibaüzenetet ír ki az oldalra. Mi a csuda van?
usaFan Creative Commons License 2006.01.24 0 0 155
hali

nekem az a problémám, hogy a messenger kidobál elég sűrűn...

nemtom mi lehet vele, a tűzfalon minden vele kapcsolatos dolog engedélyezve van.

1ébként a 7.5 van fent, meg a múlt héten vmikor jelezte a belépésnél, hogy van újabb, letöltöttem, néztem hogy az is 7.5 -ös, de mondom hivatalos oldalról jön, szal szar nem lehet...

de nem azóta lépeget ki, az előtt is...a címemmel nem lehet gond, mert máshol jól megy, nem dob ki...

ha vki tud segíteni, az please segítsen.
köszi!
tuncee Creative Commons License 2006.01.21 0 0 154
Nem, sem 0 7.5, sem a 7.0
Előzmény: gyurmaszakkör (153)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2006.01.20 0 0 153

Még mindíg nem megy? Én kicsit félve feltelepítettem, de minden rendben van vele.

Előzmény: tuncee (152)
tuncee Creative Commons License 2006.01.19 0 0 152

Sziasztok!

Nagyon megköszönnék egy gyors segítséget. Ma kíírta a MSN 7.5, hogy akarom e telepíteni az újabb verziót, én rákattintottam, hogy akarom. Installálta, de azóta nem tud kapcsolódni az msn és a gépet nagyon sok idő újraindítani, kikapcsolni.

Van a kettő között összefüggés? Mit lehet tenni?

Köszi előre is

kovacs1000 Creative Commons License 2006.01.04 0 0 151

Most nézem, én sem tudtam, van a 7.5 nél újabb msn?

 

Kovacs1000

Előzmény: gyurmaszakkör (150)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2006.01.04 0 0 150
Ez jó program. Fölraktam, utána nem tudtam bejelentkezni a messengerbe.
Előzmény: kovacs1000 (149)
kovacs1000 Creative Commons License 2006.01.04 0 0 149

Szia!

 

Elvileg itt a progi:

 

http://www.msgdiscoveryx.com/

még nem próbáltam...

 

Sok sikert!

Kovacs1000

Előzmény: Fogatlan (148)
Fogatlan Creative Commons License 2005.12.19 0 0 148

Sziasztok,

 

Kovi1000 már egyszer kérdezte, de sajnos nálam is akutális a kérdés:

nem tudja valaki, hogy hogyan lehet megtudni, hogy melyik MSN partneremnél vagyok letiltva?

Budódoctor válaszolt már rá, hogy nem lehet, de tudom, hogy meg lehet. Csak azt nem hogy hogyan. Egyik partnerem az MSNről elmondta, hogy valahgy rá tud jönni, hogy kinél van tiltva kinél nem. Egy hét alatt párszor letiltottam, és ő érdekes módon mindig megmondta, hogy amugy online voltam, és nem offline, szóval hogy csak őt tilottam le. Elárulni viszont nem hajlandó a dolgot. Asszem Plus-t is telepitett az MSNjére. És menüből két klikk valahogy (de ezt már lehet, hogy csak félrevezetésként mondta)

 

Nem tudja valaki megmondani a megoldást?

 

És akkor még egy kis gondolatébresztő azoknak akik egy kézlegyintéssel intéznék el a dolgot:

http://www.netburger.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=237

 

Sajnos nem láttam ezt az adást :-(

 

Előre is köszi.

Gandol Creative Commons License 2005.12.18 0 0 147

Halihó!

Az msn-em néhány napja megmakacsolta magát és nem hajlandó kapcsolódni! Több fiókom is van, de kizárólag az én gépemről nem müködnek, másikról hibátlan. Valami 80048820-as hibát ír, de nem tudok rájönni, hogy mi nem jó. Valakinek van valami tipp?

Köszönettel: PL

dragunov Creative Commons License 2005.12.12 0 0 146

Sziasztok!

Van egy problémám, remélem tud valaki segíteni:

MSN Messenger 7.5 van a gépen, videó-beszélgetésnél a hangszórót és a mikrofont letiltja, a megjelenő képek melletti kis potik feletti tiltó gombbal. Nem tudom ezeket feloldani. Csak szóbeli beszélgetésnél minden jól működik, tökéletes a minőség.

Nemrég hangkártyát cseréltem a gépben, egy Creative SB Audigy-t raktam be, de minden jól működik ezen kívül. a Messengert már újrainstalláltam de nem segített.

A Skype is kifogástalanul megy. Előtte alaplapra installált hangkártyával ment a gép, azzal működött, de visszhangzott mindenkinél.

 

Mi lehet a gond?  Kérem segítsen valaki.

 

Előre is köszönöm,

dragunov

gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.12.07 0 0 145
Pedig most csináltam egy grafikát :)
Előzmény: Törölt nick (144)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.12.07 0 0 142
Értelek. Nekem van ott olyan, hogy felhasználónév megjegyzése, és jelszó megjegyzése. Most így fejből nem emlékszem pontosan lehet, hogy nem pont ezekkel a szavakkal. Majd otthon megnézem. Melyik verziót használod?
Előzmény: Törölt nick (141)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.12.07 0 0 140
Nem a beállításoknál. Egyböl ahol belépsz. Ott az e-mail cím, a jelszó, és alatta.
Előzmény: Törölt nick (139)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.12.06 0 0 138
Be lehet kapcsolni, hogy a felhasználónév megjegyzése. Azt kapcsold ki.
Előzmény: Törölt nick (137)
gyurmaszakkör Creative Commons License 2005.11.29 0 0 136
A hangulatjeleket át tudom másolni ugyanazon a gépen egyik felhasználótól a másikhoz? Ha igen hogyan?
NitroNori Creative Commons License 2005.11.28 0 0 135

Sziasztok!

 

MSN (V7.0) képi- és Skype (V1.4) hangátviteli problémám lenne.

 

Az Msn-nél a beszélgető partnerrel nagyon szaggat a kép. Olyan szinten, hogy 2-3 mp mozgás után,  pause 30 mp... Mind a két oldalon 2 megás ADSL-lel nyomjuk.

Kerio tűzfalam van, amin engedélyeztem az MSN és a SKYPE in-t. A másik oldalon 32 megás, nálam 256 megás grafikai kártya van. A 32-es is elég kell, hogy legyen, nem?

 

Továbbá a skypenál okés a hangminőség, de az USB-s Logitech Digital desktop mikrofonomba 1 cm-ről, hangosan kell beszélnem, hogy hallják rendesen a másik oldalon. A WEB-kamerába beépített mikrofon meg sajnos gerjed a PC hangfal erősítője miatt. Egyébként a dzsegdugós egyszerű Hama mikrofonba is szinte kiabálnom kell. Nem tudom számít-e, de integrált hangkártyám van.

 

A másik oldalon pedig kb. 1 m-ről normál emberi hangon beszélnek a mikibe és simán-tisztán hallom. A hangbeállításoknál már mindent megpróbáltam. Változatlan a helyzet.

 

Esetleg portnyitásokat kell alkalmazni mind a két oldalon? Ha igen, akkor melyek ezek és hogyan kell nyitni őket? (WIN XP)

 

A segítséget előre is köszi!!

 

NN

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!