Keresés

Részletes keresés

Red Fox Creative Commons License 2004.07.08 0 0 49

Sertes

 

Mit ír ki a program pontosan? Nekem is hasonló problémám van azt hiszem és nem értem, hogy mitől lehet.

Mint lejebb írtam már az Ausztrál rokonnal gond nélkül tudok beszélgetni és a kamerát is tudjuk használni, igaz, hogy az akadozik nagyon lévén, hogy mind két oldalon modemmel vagyunk jelen.

 

Ha van valakinek valami ötlete akkor ossza már meg, mert idegesítő egy kicsit, hogy nem lehet rendesen használni a programot.

 

Még egy kérdés:

 

Mi a programnak a minimális rendszerkövetelménye?

 

üdv

B.

 

Előzmény: Sertes (43)
drberki Creative Commons License 2004.07.08 0 0 48

Szisztok!

6.2-es verzióra felraktam a Plust!

A kezdőoldalamat átállította meg egy rakás kedvencet is létre hozott.

A kedvenceket már töröltem, de a kezdőoldalt hiába állítom vissza, újraindításnál visszaállítja magát!!

Hol kéne valamit állítanom, hogy az általam beírt kezdőoldal maradjon meg!?!?

 

Köszi

ledin Creative Commons License 2004.07.05 0 0 47

sziasztok!

péntek óta nem mûködik az MSN-em, nem kapcsolódik. Már frissítettem is, szélessávú a net, eddig mûködött, ha tudtok valamit, segitenétek vele, köszi

Fu Manchu Creative Commons License 2004.06.29 0 0 46
Index új fóruma vs. Fu Mancu 1:0 :(

szóval a link: http://www.passport.net
Előzmény: Fu Manchu (45)
Fu Manchu Creative Commons License 2004.06.29 0 0 45
Mailcímcserére talán még jobb megoldás, ha a [link1] oldalon bejelentkezel, és az adatmódosítás (vagy valami hasonló) linkre kattintasz. Onnan meg értelemszerűen, figyelmesen végigolvasva. :)
Előzmény: Gonzalo (41)
Sertes Creative Commons License 2004.06.25 0 0 44
Én is kipróbáltam a skype-t, de egy idő után (pár perc beszélgetés után) egy "kicsit" leterhelte a gépet. Olyannyira, hogy ki sem tudtam lőni. Az egér is akadozva ment, mikor nagy nehezen bejött a task manager, láttam, hogy 99% körül (teljesen) a skype foglalta a gépet. Amikor már inkább újra a akartam indítani, tíz percig lépett ki, de nem sikerült... úgyhogy brutál módszer: táp ki, táp be. Rögtön utána megpróbáltam megint, de ugyanez lett az eredmény. Már nem merem próbálni, uninstalláltam. Pedig jó lenne nagyon is, csak gyerekbetegségei vannak. A hangminősége tényleg hihetetlen, meg hogy elvileg akár négyen is beszélhetünk egyszerre (mindenki hall mindenkit), persze ezt már nem próbáltuk ki. Nem jutottunk odáig. Majd ha lesz valami újabb verzió, akkor újra próbálkozok. Főleg, hogy írják, hogy a webkamerásdi a következő közveten cél.
Előzmény: jabuci (40)
Sertes Creative Commons License 2004.06.23 0 0 43
Üdv!

Én régebben (fél éve) nagyon sokat videókonferenciáztam több ismerősömmel is (négyen vagyunk). Aztán telt-múlt az idő újrainstalláltuk a gépeinket... nem kellett volna. Azóta nem épül fel a kapcsolat. Gond nélkül látjuk egymást, akár egyszerre is, de a hangkapcsolat (és a videókonferencia) nem akar létrejönni. Azt gyanítjuk, hogy Az új msn-ben van valmi elbaltázva, de azóta volt egy kis javítás, azzal sem ment, most megint, most sem megy...
Egyébként mindegyikünknél rendesen lemegy a teszt, meg mindnen, de akárki akárkit "hív", nem sikerül, mindenkinek mindenkivel ugyanaz (a fent leírtak) a probléma.

Ha valaki tud valami bővebbet, akkor ne fogja vissza magát!

Esetleg dolgozik valaki a microsoftnál?... Na jó, azt inkább ne vallja be, csak segítsen... :-)

Előzmény: deus (42)
deus Creative Commons License 2004.06.22 0 0 42
Emberek, help.

Konfiguráció:
- XP Pro SP1-el
- MSN Messenger 6.2 (és rajta az MsgPlus)
- Logitech Quickcam Messenger webcam, 8.3-as szoftverrel
- ZoneAlarm free verzió
- ADSL

2 ilyen gép között képtelefonálást szeretnénk MSN Messengerrel, azaz a video és a hang átvitele.
Eddig az van, hogy kép átmegy, de a hang nem.

Audio/Video Tuning Wizard szépen lefut, minden működik, mikrofon a sárgában, szpíkerek szólnak stb.

Tipp, ötlet, beállítások, megoldás, valaki?

Gonzalo Creative Commons License 2004.06.14 0 0 41
Vezérlőpult,
Felhasználói fiókok: kattintás a kívánt fiókra.
Baloldalt: "Kapcsolódó feladatok", "A hálózati jelszavak kezelése".
Kijelölés, eltávolítás.

Ne csak az email-címes sort töröld, hanem a .Net Password stb.-t is, tehát maradjon üres az ablak.
/Ezt most találtam az XP fórumon:Kernel válasz erre | adatok | e-mail 2004.03.19 18:37 (11769) / - remélem segít egy kicsit!
Gonzalo

Előzmény: kacagógerle (39)
jabuci Creative Commons License 2004.06.13 0 0 40
Leirnam en is a tapasztalatom: unokatesommal mar regota probalkozunk egy telefonos kapcsolat felepiteseben. Egy csomo progit kiprobaltunk mar (MSN, ICQ, stb.), de egyik sem mukodott. Viszont a Skype bevalt! Mind a kettonknel megosztott a net, s semmit sem kellett modositani, ment egybol!
kacagógerle Creative Commons License 2004.06.13 0 0 39
Sziasztok!

Vlaki segitsen már légyszi abban,hogy ha egyszer regisztráltam magam az MSN-en,azt hogy lehet törölni,ill.az volna a lényeg,hogy másik e-mail cimet szeretnék megadni.
A választ köszi!

Csa!

gyurcóka Creative Commons License 2004.06.11 0 0 38
Sziasztok.Esetleg van valami ötletetek, hogy mitől van akkora visszhang az MSN-nel, hogy nem lehet használni.
Kb. négyszer hallom vissza a saját mondatomat!
Ha Valaki már ezt megoldotta, kérem írjon.
köszi
Sziasztok
Locadia Creative Commons License 2004.06.08 0 0 37
Szia randomly!
Már megoldottam sikeresen. A "Windows XP (Windows)" fórumon megadták a választ:


1. Futtatás: services.msc
2. Messenger service (magyar XP-ben: Üzenetkezelő szolgáltatás) letiltása

Üdv.:Locadia

Előzmény: randomly (35)
randomly Creative Commons License 2004.06.05 0 0 36
Hello

Teljessen jó ez a program a MALÉV-es itteni PopUp ellen is. :-)

Mármint a legujabb 6.2 MSN Messenger.
http://messenger.msn.com/Download/?mkt=hu-hu

rand

randomly Creative Commons License 2004.06.05 0 0 35
Hello

Szerintem nem ez a szolgáltatás a bünös.
Hanem a .... nemjut eszembe.
Szóval egy tűzfal, vagy windowsupdate meglátogatása.

rand

Előzmény: Locadia (34)
Locadia Creative Commons License 2004.06.04 0 0 34
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetne letiltani az üzenetküldó szolgáltatást, mert percenként felugrik egy oldal.........már nagyon unalmas és idegesítö.
Elöre is köszönöm!
Locadia
kokszi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 33
megyga!
Skype Bevált! Kipróbáltam, max. 4 ember tud konferenciázni.
Köszi a segítséget!
megyga Creative Commons License 2004.05.19 0 0 32
Hello!

Ha xp használnak akkor ki kell kapcsolni az xp alaptűzfalát már nekem is volt ilyen és ez volt a megoldás vagy ha van egyéb tűzfal a gépen akkor rosszúl van konfigurálva.

Előzmény: Red Fox (29)
megyga Creative Commons License 2004.05.19 0 0 31
Hello!

Lehet több emberrel egyszer beszélni msnbe de nem mikrofonnal csak gépelve.
A chat ablakba a müvelek menübe a bekapcsolodás beszélgetésbe ott ki lehet választani hogy kiket akarsz be kapcsolni.
Ha pedig mikrofonnal akarsz beszélni akkor meg a skype programmal lehet nek ezt monták de én soha nem probáltam még.
http://www.honositomuhely.hu inen le lehet tölteni.

Előzmény: kokszi (30)
kokszi Creative Commons License 2004.05.17 0 0 30
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hogyan lehet konferenciázni? Tehát kettőnél többen beszélgetni a messengerrel?
Egyáltalán lehet? ha nem ezzel , akkor másik progival?
help!
Köszi
Red Fox Creative Commons License 2004.05.04 0 0 29
Sziasztok

A következő problémám van a MSN Messenger 6.1-essel.

A feleségem szüleinél is feltettem a programot és természetesen az én gépemen is fent van ugyanaz a verzió. Az én gépemmen rendszeresen beszélgetek Ausztráliával hangban és néha kamerával is bár az elég lassú lévén, hogy modemmel netezünk mindkét oldalon.
Viszont az anyósoméknál valamiért nem megy a hang. Szépen lefuttatam a hangoló varázslót és az rendben talált mindet. Viszont amikor kiakartuk próbálni akkor, meghívtam hangba és nem történt semmi egy ideig utána meg kiírt egy hiba üzenetet, hogy nem tud hanggal kapcsolódni.

Nem igazán értem, hogy miért, hiszen minden a helyén van. Ha valaki tud valami okos megoldást kérem szóljon.

Előre is köszi

üdv
B.

cyber.greg Creative Commons License 2004.04.17 0 0 28
A 6.1-es változatban eltűnt az "Alerts" fül!
Hova lett? Hogy jön vissza?
R_Anita Creative Commons License 2004.04.13 0 0 27
Sziasztok!

Azt írja ki, hogy "Email címe nem megerősített". Kaptam egy email-t, amiben van egy hivatkozás, amit vissza kell küldeni... namost ezt a levelet letöröltem :-(((
Mi ilyemkor a teendő???
Honnan tudnám megszerezni még1x?

köszi,
Anita

Marsh Creative Commons License 2004.03.24 0 0 26
Kedves Mindenki!

Nagyon régen merült fel ez a probléma és nekem nemrég volt szerencsém megtalálni a megoldást.

a KISUSTI a 15-ös sorszámú hozzászólásban már leírta a lényegét: engedélyezni kell az internet megosztást más felhasználókkal.

ERRE AKKOR VAN SZÜKSÉG, HA AZ XP TELEPÍTÉSEKOR LÉTREHOZTÁL FELHASZNÁLÓKAT. HA EGYBŐL BELÉP AZ XP, TEHÁT NEM KELL FELHASZNÁLÓT VÁLASZTANOD, MERT TELEPÍTÉSKOR NEM HOZZTÁL LÉTRE, AKKOR NINCS SZÜKSÉG A MEGOSZTÁS ENGEDÉLYEZÉSÉRE.

qwerty159753 Creative Commons License 2003.11.30 0 0 24
Udv Mindenkinek!

Nekem is egy kerdesem lenne, de lehet hogy a kerdes egyben otlet is lesz masoknak.

Szoval az van, hogy en is MSN-ben szeretem volna tarsalogni, ami szepen ment is jo par emberrel, de egy haverommal nem, mindketten XP hasznalunk, ami egyebkent alapfeltetel is, mert XP-win9x kozott a hangatvitel nem mukodik (MSN sugo is irja).
Szoval a ket XP kozott, szepen mukodik a hangatvitel, ha mindketton rendszergazdakent vagyunk belepve (beepitett tuzfal van), de ha valamelyikunk mar csak "korlatozott" felhasznalokent lepet be, akkor nincs hang, egyeb beallitasok nem valtoztak.

Vajon mi lehet az XP-ben az a korlatozas, ami megoli az MSN hangatvitelt, ha nem rendszergazdakent lepek be?

Nem a mikrofont tiltja, mert az mukodik.

Sajna nalunk fontos, hogy a masik gep csak felhasznaloi jogokkal ferjen hozza, de akinel ez nem fontos, az probalja ki rendszergazdai jogokkal, es lehet, hogy menni fog a csevej.

KISUSTI Creative Commons License 2003.09.24 0 0 23
Meg ezt írja még: sound io error:((((((((
Előzmény: KISUSTI (22)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.24 0 0 22
Most próbálnám a Skype-t. Addig el is jutottunk, hogy tudjuk csengetni egymást, de néhány csengés után ezt válaszolja. Valamit biztos elbénáztam, de mit??????
No calls match current filter settings
Előzmény: a t o s z (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.24 0 0 21
A megoldás az volt, hogy a hibaüzenet ellenére azért csak elküldte a megerősítő mailt.

Ellenben : most meg az lenne a problémám, hogy voice szeretnék chat-elni (msn 6), de nem megy. Valószínűleg a Linksys router miatt. Sima chat, file transfer ok, voice nem. Ha a routeren beállítom a DMZ hostnak a gép IP-jét akkor már létrejön a kapcsolat, de csak pár másodpercig és csak én hallom a túloldalt ő engem nem.
Ötletek ?

Előzmény: Törölt nick (17)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.22 0 0 20
Koszi a tippet, a Skype-t kiprobálom, én a távolbaszakadt lányommal nem tudok beszélni, mással nem szoktam, és a Te eseted erősített meg abban, hogy nem felhasználói oldalon van a gond.
Jó beszelgetéseket "Ő"-vele.

Ui:Ha az internetes beszélgetés nem pótolja is a személyes találkozást, más úgy beszélgetni, hogy közben nem a telefonszámlán jár az agyam:)

Előzmény: a t o s z (19)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.22 0 0 19
Lehet, de azert a szamitastechnikaban nem lehet olyan hogy csak ugy nem jo :) Vmi oknak kell lennie, de hogy mi lehet az, azt meg talan a Messenger fejlesztok sem tudnak megmondani :( Jahh es en azzal teljesen tisztaban vagyok, hogy nem nalam van a gond, hisz csak egyvalakivel nem megy a duma, es pont O vele kellene...
De ajanlom a Skype nevu progit. Ecceru es muxik. A hangminoseg neha rossz, neha jo, altalaban pedig rosszabb mint a messengere de legalabb mukodik, na persze neha itt is vannak zurok, de egy probat meger!
Előzmény: KISUSTI (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!