Keresés

Részletes keresés

nazarene Creative Commons License 2002.10.22 0 0 7
kedves ef_,

altalanossagban azt tanacsolnam, hogy probald meg kiterjeszteni a latokorodet a magyar nemzeten es a polforumon tulra. Meg fogsz lepodni, mennyi informaciot talalsz!

Ami a nemzeti erdekeket illeti, az SZDSZ, mint rendszervalto part a kezdetektol Magyarorszag szabadsagaert kuzdott, reszt vett a rendszer lebomtasaban, a demokracia megteremteseben es a demokratikus jogallam megteremteseben.

Nemzetkozi forumokon az SZDSZ-es politikusok es civilek kiemelkedoen kepviselik az orszag erdekeit. Szent-Ivanyi a part kulugyi szakertoje volt az elozo kormany alatt is a kulugyi bizotsag elnoke, es bizonyara elotted is ismert a sikerpropaganda, hogy mennyi fejezetet sikerult lezarni, es milyen kozel allunk a csatlakozashoz.

Az SZDSZ jo kapcsolatokat apol a hataron tuli liberalis magyar szervezetekkel, es velemenyuket beepiti a programjaba, amit megtalalhatsz az szdsz honlapjan is (gyk: www.szdsz.hu).

Belfoldon az SZDSz az egyetlen part, amely valoban kepviseli a nemzet egeszehez tartozo kisebbsegek erdekeit, illetve programjaival az orszag felemelkedeset segiti elo folyamatosan (diplomas minimalber, adocsokkentes).

Ez csupan izelito, azt tanacsolom, probalj meg tajekozodni, mielott ehhez haosnlo topicot nyitsz.

Előzmény: ef_ (-)
temp levim Creative Commons License 2002.10.22 0 0 6
A nemzeti érdeket nem képviselheti az szdsz, mert a fidesz már lestipistopolta ezt a fogalmat és ő is jogosult meghatározni, mi a nemzeti érdek.
Előzmény: ef_ (3)
NaivO Creative Commons License 2002.10.22 0 0 5
Ki riogat téged román vendégmunkásokkal?
Magyarország feljelentgetése meglehetősen vicces vád. Jobb szó rá, hogy infantilis. Megmondanak az apukádnak, ugye?
A státustörvénnyel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, de utólag az az érzésem, hogy kevesebb a haszna, mint a kára. Úgyhogy nem tudom, miért kellett volna olyan nagyon megszavazni.
Előzmény: ef_ (3)
malaclopo Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4
Mivel nem szeretnék tudatlanul meghalni", ezenkívül már csak egy választásod lehet, gondolkodsz
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 3
Aki leszavazza a státustörvényt.
Aki hisztérikusan román vendégmunkásokkal riogatnak.
Akik állandóan feljelentik Magyarországot.
Akik folyton arra hivatkoznak a nemzetközi fórumokon, hogy Magyarországon verik a zsidókat és elképesztő antiszemitizmus van.
Előzmény: NaivO (2)
NaivO Creative Commons License 2002.10.22 0 0 2
Nemzeti érdek, hogy legyen egy olyan "apró elit", amely a nagy jobb- és baloldali rablóbandákkal kekeckedni képes.
Nemzeti érdek, hogy legyen egy olyan "apró elit", amely megengedheti magának, hogy józanul, elvi alapokon politizáljon a jobb- és baloldali demagógoktól eltérően.
Nemzeti érdek, hogy legyen egy olyan "apró elit", amelynek van kapacitása a modern világ működésének felfogására, és ezt interpretálni is tudja.
Előzmény: ef_ (-)
badcard Creative Commons License 2002.10.22 0 0 1
miért fontos az számodra, hogy naponta több, idiótábbnál idiótább topikot nyiss?
Előzmény: ef_ (-)
Ariel Creative Commons License 2002.10.22 0 0 0
egy hazug ember t0pikjaba felesleges irni....
(gy.k. "BOLGÁR: Dobó István náci imája")
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 topiknyitó
Egyik ballibes olvtársunk egy másik topicban az alábbi kijelentésre ragadtatta magát:

"Szerintem az SZDSZ számos ponton képviseli nemzeti érdekeinket, ezért szavaztam rájuk"

A többszöri kérdésre, miszerint milyen nemzeti érdekeket képvisel az Szdsz és hogyan, nem voltak hajlandóak válaszolni, sem ő sem ballibes társai.

Mivel nem szeretnék tudatlanul meghalni, ezért kérem a segítségeteket helyettük is, vajon az szdsz mely nemzeti érdekeket képvisel és hogyan valósítja ezeket meg?

Bevallom őszintén, én egy ilyet sem találtam, sőt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!