Keresés

Részletes keresés

Herr X Creative Commons License 2002.10.22 0 0 6
Nem értem a számításod.

Ha 200-at ki lehet szedni, akkor az fejenként 40.

(írtam egy kis progit, amely szimulálja a játékosokat, és számolja a költségeket és a nyerési esélyeket a különböző stratégiák esetén. Már van egy-két tuti stratégia, de még csiszolom a szimulált játékosok stílusát is. Érdekes játékelméleti feladat.)

Előzmény: eMM (5)
eMM Creative Commons License 2002.10.22 0 0 5
Jó játék.
5 klántag esetén jut koponyánként 20K.
Annyiért egy jobb mobilt seMM lehet venni.
Előzmény: Herr X (4)
Herr X Creative Commons License 2002.10.22 0 0 4
A 250 000Ft-os utalványból szerintem "ki lehet venni" kb. 200 000Ft-ot egy kis sefteléssel.

írták a játékszabályban, hogy van egyhely és egyjátékos időlimit a durva trükközések ellen. (pl. éjjeliőr bácsi beviszi a telephelyre, ahova te nem mehetsz be)

Szerintem az lenne a helyes stratégia, hogy néhányan összeállunk, megszerezzük a zsákot, majd irány egy "lakatlan" terület.

A klán begyűjti a zsákot, majd a "preferált" játékos elveszi.

Ekkor jön egy kis körséta, nehogy az egyhely limit életbe lépjen. A klántagok egy kb. 1km sugarú körben helyezkednek el. Amennyiben a fantomjátékos elveszi az egyjátékos időlimit miatt a zsákot, akkor a klántagok meg elveszik a fantomjátékostól és irány az első pont.

Ezzel szerintem napi néhány órás elfoglaltsággal a preferált játékos eredményét jól meg lehet turbózni.

Nekem már van 10 percem!!!!

Van valakinek jobb algoritmusa?

Ki akar klántag lenni?

Előzmény: indien (3)
indien Creative Commons License 2002.10.22 0 0 3
Erről én is hallottam, jó taktikával szét lehet nyernie az agyát az embernek.
Előzmény: Infomaker (2)
Infomaker Creative Commons License 2002.10.22 0 0 2
küldjetek sok smst, legyen a westelnek sok lóvéja
Selindek Creative Commons License 2002.10.22 0 0 1
Igy van!

Nekem is eszembe jutott, hogy ossze lehetne dolgozni.

(Ha valaki lusta elolvasni a teljes szabalyzatot, a lenyeg, hogy a westeles telefonodat, mint tajolot hasznalva kell megtalalni a virtualis penzeszsakokat Budapesten es kornyeken. A poen az, hogy ha megtalaltal egy zsakot, akkor onnantol kezdve a zsak veled egyutt mozog. Tehat a tobbi vadasz a te poziciodat fogja megkapni, Teged uldoz.
Az SMS szam: 1740 )

En ara gondoltam, hogy azok, akik nem tudnak napkozben mozogni, itt a forumon megoszthatnak a pozicios infokat.

Pl. en a Kolosi tere kozeleben dolgozom, es most a kovetkezo uzenetet kaptam:
A legkozelebbi zsak ontol kb. 1300 meterre van del-delkeletre.

Tehat ha valaki a Margit-hid pesti hidfoje kornyeken olvassa ezt a forumot most, akkor megszerezheti az egyik zsakot!

Hajra !

Herr X Creative Commons License 2002.10.21 0 0 0
Bocsi, az enter megtréfált.

Arra gondoltam, hogy szervezek egy klánt itt a törzsasztalon a negyedmilliós Westel nyereményért.

A játék Negyedmilliós zsákfutam engem a Quake Capture the flag-re emlékeztet, ezért szerintem hasonló stratégiával nyerni lehet.

Várom a jelentkezőket, aztán egyeztetünk.

Herr X

Herr X Creative Commons License 2002.10.21 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!