Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.12.07 0 0 73

És neked ettől a virilys-től mennyit nőtt a péniszed?

Előzmény: matraiferi (70)
Rusznyak Gábor Creative Commons License 2013.11.12 0 0 72

szisztok en 15 eves vagy aza gond hogy ha fel all akor 16 cm ha lankat akor csak 10 cm a vastagsaga 3cm es aszt szeretnem kerdezni hogy lehet nagyobitani ithoni kelekekel nem aval a nyujtovall

Előzmény: Rusznyak Gábor (71)
Rusznyak Gábor Creative Commons License 2013.11.12 0 0 71

szisztok en 15 eves vagyok oszt vagy fel all akor 16cm ha lankat akor meg ojan 0cm vastag 3 aszt szeretnem hogy fogemeg noni vagy nem ha nem akor hogy lehetne nagyobitani se nyijtas gepekel csak ojan ithoni kelekekel

dzsumika Creative Commons License 2013.11.06 0 0 69

Üdv.

eladó egy pro extender eredeti doboz +dvd melléklet használati út mutató akinek gyorsan kell a növekedés ajálom neki napi 6-7 órát használod 2-3 hét múlva lesz eredménye nyújtáson alapúl eredménye állandó marad de minél többet használod annál gyorsabban éred el a kivánt eredményt akit érdekel írjon

pnden@citromail.hu

az ára 10000 ft postai költség felét állod 9 oda adom

Rockerman Creative Commons License 2013.09.28 0 0 68

Egy 18 éves srác vagyok a péniszem állva 14-16cm attól függ mennyire vagyok fel izgatva lankadva pedig 2-3om cm szerintetek fog nőni és ha nem akkor mit érdemes használni? Pénisz pumpát vagy pénisz nyújtót?

shimi Creative Commons License 2013.09.15 0 0 67

A Pénisz extender tökéletesen jó hozzá, a pumpát nem javaslom mert bár látványos eredményt hoz a vákum de ez csak átmeneti és ami rosszabb azok a mikrobevérzések a bőrön ami maradandó.De ha utálod hogy rózsaszín a farkad és inkább akarsz sötétbarnát egy életre akkor válaszd azt.

16 évesen még fog nőni de 5-6 centikre ne számíts max csak vastagszik.

http://aprod.hu/hirdetes/penisz-noveles-penisz-nyujto-keszulek-elado-ID1hZMW.html#3c31dc7707

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.07 0 0 66

Sziasztok!

Mivel tudnám megnövelni péniszem milyen fajta nyújtással?

És még az lenne a kérdés hogy most 16cm hosszú és 4cm vastag hogy az kicsinek számít?

jelenleg 16 éves vagyok esetleg fog-e még magától nőni?

shimi Creative Commons License 2013.08.12 0 0 65
shimi Creative Commons License 2013.08.12 0 0 64

:)

shimi Creative Commons License 2013.08.12 0 0 63

Pénisz nyújtó készülék eladó.
Originál, bontatlan, dobozában.Cd, tájékoztató, kiegészítők.
Ára : 15 000 ft

neorufiteusz@gmail.com

gloryhole23 Creative Commons License 2013.07.24 0 0 62

Sziasztok! Eladom az andropenis pénisznyújtó készülékemet. Nekem segitett fél év alatt közel 2cm-t növekedni hosszban, vastagságban pedig kb. fel cm-t. Nem sok de nekem pont elég. Ár:30e.ft. Akit erdekel irjon:: nemeth23@gmail.hu 

Alexander Nikolaevich Creative Commons License 2013.02.25 0 0 60

Igen 13cm jó méret.

Japánba még nagynak is számít, ott ahol mindenki 10cm-essel rohangál.

De olyan csajoknak nem lesz elég, akik 17-20cm-es farkakkal kuratják magukat.

Amúgy 3-4cm-t lehet növeszteni a farkon nyújtógyakorlatokkal meg péniszpumpával.  

Nekem 17cm-es van, ennyi az átlagos, ennyi számít átlagosnak.

Én nem is akarok nagyobbat, ha 13-14cm-es lenne akkor én megpróbálnám a péniszpumpát.

Előzmény: szeretok (30)
gedelast Creative Commons License 2010.12.10 0 0 59

Sziasztok!

Kaplan féle vákuumpumpához szeretnék vásárolni H2-es alaphengert.

akinek van feleslegessé vált eladó az jelezze a gedelast[kukac]gmailpontcom email címre

köszönettel

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.22 0 0 58

Ne viccelj már, nincs jelentősége, de 49 éves vagyok. :-)

Előzmény: MEGTORLÓ (57)
MEGTORLÓ Creative Commons License 2010.11.21 0 0 57

Nem lehet, hogy egyszerűen abban a korban vagy/voltál, amikor a hormonok hatására amúgy is megnő a fütykös?  Szóval ha ez a növekedés kb. 13-20 éves kor között volt, akkor nincs semmi meglepő és különleges. Emlékszem, mikor először mértem magamnak kb. 12-évesen akkor 13 volt, aztán minden szarakodás nélkül nőtt kb.5 centi.  Csak a tipikus faszrángatás volt, amit minden egészséges fiú csinál, amit úgy hívnak maszturbáció, meg később szex. Nahát, a testi fejlődés egy meghatározott szakasza.

Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.21 0 0 56

Sziasztok

Nekem egyértelműen az a véleményem, hogy a faroknyújtó eszközök nem nagyon érnek semmit, max esetileg.

Nekem hálisten nem volt túl kicsi, de azért a nyújtogató technikákból kettőt kipróbáltan, hosszútávon, és lám meg is lett az eredménye.

Igaz nem mértem minden nap tolómérővel.

Tehát az egyik módszer, amikor lógó állapotban a hüvelyk és mutató ujjam közé fogtam a farkam. itt a legfontosabb, hogy állva és teljesen a tövéig, vagy amennyire lehet még beljebbről kicsit összeszorítva húzogattam kifelé egyenesen előre, mindíg csak kifelé, kb 40-50 szer.

Utána ugyanez jobbra, majd balra, lehet érezni a kétoldalon lehelyezkedő véredényes területet.  Közben óhatatlan hogy elkezd keményedni, illetve felállni, ilyenkor abba kell hagyni és ez fontos.

Mindezt lehet még fokozni úgy is, hogy ugyanezt megtesszük a farok közepétől előre a makk karimájáig. Amikor egy kicsit is szúró élesebb fájdalmat minimálisan érzünk abba kell hagyni, de kézzel lóbálva melegvizes zuhannyal befejezni.

A másik, hogy szintén mutató és hüvelykujjal a tövénél O betűt alkotva az ujjainkkal erősen elkezdjük lefelé fejni sokszor, kb 100 x. Ajánlott a zuhany alatt egy kis tusfürdővel, hogy jobban csússzon. pár perc pihenő után lehet üjból folytatni.

Ezeket egy éve kezdtem, felváltva az elején minden nap reggel űztem, kb egy hétig, utána pár nap szünet, aztén csak kétnaponta és mind a mai napig csinálom. Lógva 7 cm volt az első mérésnél, mielőtt elkezdtem. Az eredmény, ma már 12-13 cm lógva. Felállva kb 3 cm ment rá és kb fél centivel vastagabb.

Ha szépen lassan, türelmesen de rendszeresen űzi ezt valaki, megjön az eredménye. Tudom manapság mindenki mindent azinnal akar.

Hát ez nem az az eset ami azonnal látszik, de éerdemes ezt napi programba beiktatni, mint a fogmosást.

CSAK ÓVATOSAN? HAJRÁ

Törölt nick Creative Commons License 2009.09.21 0 0 55
Helo!
Ha lehet, valaki válaszoljon. Mert, eléggé kihalt a fórum.
ExPipacsKa Creative Commons License 2009.09.07 0 0 53
kész :-)))
Előzmény: El Kojot (51)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.07 0 0 52
Ja, igen csak nekem nincsen pénzem ilyenekre. Valami ingyen megoldást nem tudtok. Meg azt mondják, hogy annak a hatása ideiglenes. Ha valaki valamilyen gyakorlatot tudna mondani ami nagyon hatásos, és fél óránál nem nagyon hosszabb, az jó lenne.
El Kojot Creative Commons License 2009.08.06 0 0 51
Ha nem vagyok megelégedve vele,berakom az asszony szájába.Egyből a kívánt méretű lesz!
chris0427 Creative Commons License 2009.08.06 0 0 50
Szia Jman!
Találtam még egy oldalt olvasd el. Ehhez nem tudok véleményt írni, mert még nem próbáltam.
http://www.bathmate.hu/index.php?page=main
Előzmény: Törölt nick (46)
.bruno Creative Commons License 2009.08.04 0 0 49
Naponta másfél-két óra? Ti eszeteknél vagytok? Az félév alatt 15 nap. No de ti csak sanyargassátok magatokat, én ez idö alatt inkább szeretkezek a csekély 15-16 centimmel, abból több örömöm, önbizalmam származik, mint az általatok nyert plusz félcentikböl-centikböl.
chris0427 Creative Commons License 2009.08.03 0 0 48
Az, hogy mennyit nőhet, attól is függ, mekkora?

Nekem 1 hónap alatt kb. 1 cm-t nőtt. De ez nem garancia, a tied lehet, hogy 2-t, de az is lehet, hogy csak 0,5-öt fog nőni. Ez egyénenként változó. Egyik ismerősöm ajánlotta nekem is ezt az oldalt, neki fél év alatt nőtt 4 centit.

Nézegettem a neten, vannak különböző pénisznyújtó eszközök, kb 50-60EZER Ft körül már kaphatók is. Tiszta aprópénz nem? De szerintem ezekkel se lenne gyorsabb, sőt, biztos, hogy nem. Erre is csak azt tudom mondani, hogy kitartás kell hozzá.

Én biztos nem csinálom majd örökké, szerintem ha elértem, amit akarok, utána max. hetente 1x-2x csinálom majd.
Roi74 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 47
Ugyan már gyerekek hova akkora növekedés meg minek?
Valószinüleg nyujtható a pénisz de pl. amit a link mutat egy esetben az hogy ősi praktika mégpedig nyeld le a levegőt majd nyomd a péniszedbe :-)))
Ez már az épeszüség határát surolja.

Nagy farokkal dicsekedni? Lehet hogy a jövendőbelidnek vagy ha van a mostaninak pont igy fogy tetszeni vagy igy tetszesz.
Minden bizonnyal nekik is fontos lehet a méret ahogy nállunk is pl. a mell méret de kétlem hogy mindenki ezt nézi.
Ettöl függetlenül a nyujtást csak folyamatosan tudom elképzelni , ugy hogy egy percig húzod majd elengeded majd megint huzod és megint elengeded , sokáig tart majd.
Vegyük a korházi eseteket. Ott is folyamatos a nyújtás legyen az kéz,láb stb.
Ezt persze nem ugy kell elképzelni hogy nagy súlyal órákig szinte kiszoritva mindent belőle nyújtod. Csak finoman.

Szerintetek?
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.02 0 0 46
Elolvastam ezt a szöveget, amit ajánlottál. Kb, mennyit nőhet egy hónap alatt a péniszem? És, mondjuk, jó ez, csak, ha mindent megcsinálunk, előkészület, meg minden, az naponta másfél két óra. És ennél nincs gyorsabb edzés, amitől nagyobb lehetne? ÉS, a legvégén, azt írják, hogy örökké csinálhatod. De, nagyon megnőhet a péniszed. Ezt, hogy értik, mennyivel lehet nagyobb és vastagabb? Mert nekem nem valami nagy.
chris0427 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 45
Ja, azt meg el is felejtettem írni, hogy sztem ne akard nagyon siettetni az izomfejlesztést, mert annak nem biztos, hogy jó vége lesz. Ha túlterheled magad, azzal csak ártasz. Türelem kell hozzá, kitartás meg sok-sok munka.

Edzésterv tekintetében nézz körül a neten, rengeteg olyan oldal van (magyar is), ahol vannak jó edzéstervek, de az igazi az lenne, ha edzőterembe mennél, ahol kaphatsz személyi edzőt is, aki segíteni fog. És nem is annyira veszélyesen drága, nálunk van olyan terem, ahol 4000 Ft/30 alkalom edzővel. Kezdetnek ez is megteszi szerintem.

Üdv.
Előzmény: Törölt nick (42)
chris0427 Creative Commons License 2009.07.30 0 0 44
Nézd meg ezt: http://penisz-noveles.freeweb.hu/
Előzmény: Törölt nick (42)
Gázarc Creative Commons License 2009.07.29 0 0 43

Mert 18 évesen 67 kg szerintem nem sok.

Miért nem? Az inkább a magasságodtól meg az alkatodtól függ. Én 52 kiló voltam 18 évesen, és nem éreztem kevésnek. Azóta meg eltelt közel 20 év, és még most se vagyok 67 kiló.

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.28 0 0 42
Valaki, van még, ezen a fórumon?
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 41
Nem most nyárra akarom. Hanem jövő nyárra. Tudom, hogy már késő lenne mostanra. De, elakarom kezdeni most, hogy a jövő nyárra, vagy ha lehet már őszre legyen valami. De jövő nyárra már szeretném. Remélem érted. Jó lenne, ha nyárra, a péniszem is minél nagyobb lehetne. ÉS, ha lehet, valami edzésterv is jól jönne. Mert elég vékony vagyok. És nem hájt szeretnék felszedni, hanem izmot. Mert 18 évesen 67 kg szerintem nem sok. Tehát szeretnék úgy kinézni, mint egy modell vagy ilyesmi. Minél nagyobb pénisz, és izom. Ha ebben tudnál segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!