Keresés

Részletes keresés

ke_p Creative Commons License 2002.11.02 0 0 90
Ez nem az szdsz programja, hanem az szdsz programjának egy pontja + a megvalósítás útjűn tett lépés.

A programpontot pedog a szadesz honlapján, ROMA ESÉLYKIEGYENLÍTŐ PROGRAM címszó alatt találod.

Azt nem mondom, hogy egyetértek vele, csak kértél egy példát.

De kettőt kértél, íme egy másik pont:

"Kiegyensúlyozott kapcsolat megteremtése a szomszédos országokkal és a világ más országaival."

Ehhez pedig elég csak befejezni a szomszédos országok kioktatását, már javul a helyzet.

Előzmény: ef_ (88)
voks02 Creative Commons License 2002.10.22 0 0 89
Ef_,

"Magyarázza el már valaki, hogy az Szdsz milyen nemzeti érdeket és hogyan képvisel? Nem akarok tudatlanul meghalni."

Te is tudod, hogy száz kilobájtnyi szövegeket nem ildomos ide levélbe illeszteni, se a moderátorok, se a topiktársak nem lennének tôle felhôtlenül boldogok. Így tehát jobban teszed, ha te magad látogatsz el a www.szdsz.hu oldalra, és ott áttanulmányozod a programjukat. Abból alighanem minden kérdésedre választ fogsz kapni. Természetesen nem kötelezô, hogy akár egy mondattal is egyetértsél, de a vitához azért hozzátartozik, hogy illik ismerni az ellenfél álláspontját.

Üdvözlettel,

Péter

Előzmény: ef_ (80)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 88
Ez az Szdsz programja?
Melyik pontban találom?
Előzmény: ke_p (87)
ke_p Creative Commons License 2002.10.22 0 0 87
Bár olyan szépen kértél, íme egy tény:

Magyar Bálint miniszter nyílt levele a történelmi egyházak vezetőihez a roma gyerekek esélyegyenlőségéért.

Előzmény: ef_ (85)
ke_p Creative Commons License 2002.10.22 0 0 86
te most kikhez beszélsz?
Előzmény: ef_ (85)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 85
1 tényt! Csak egyetlen egyet!
nem megy? Azért általánosítotok? Azért címkéztek hiteltelenül?
Előzmény: ke_p (84)
ke_p Creative Commons License 2002.10.22 0 0 84
Ne haragudj, de a te tájékozottságodat politikai ügyekben nem pótolhatja egyetlen beírásom sem.

Ahelyett hogy éjjel-nappal itt hadakozol, inkább vegyél három napilapot és olvasd el, ki mit ír.
Egy lépéssel közelebb leszel a tényekhez - de még mindig elég messze attól, hogy ilyen határozott véleményed legyen.

Előzmény: ef_ (83)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 83
2 ilyen pontot említs! plíz!

Illetve amit képviselnek is.
Nem úgy, mid az autópálya építésének ígért hossza és az adócsökkentés, valamint az egészségügy rendbetétele.

Előzmény: ke_p (82)
ke_p Creative Commons License 2002.10.22 0 0 82
Kedves ef_
Egyre meddőbbnek érzem a veled való kommunikációt,valahogy az az érzésem, hogy szándékosan játszod a hülyét és csak provokálsz, illetve rongálsz.

Ha normálisan akarnék neked válaszolni erre a papagájként ismételgetett kérdésedre a megszólított asztaltárs helyett, azt mondanám, nézd meg a szdsz választási progamját és húzd alá akármilyen színnel azokat a pontokat, amelyek nem a nemzet érdekeit szolgálják. A magyar nemzetét. A tiédet, az enyémet, stb.

De ezt te nem fogod soha felfogni, mert nem akarod felfogni.
Úgyhogy felőlem akár meghalhatsz ilyen tudatlanul is, nem sok vizet zavar a dolog. Egy fekete pont a halálozási statisztikában, egy kis bevétel a temetkezési vállalkozók társadalmának, egy kis szomorúság a családodban, aztán gyorsan elfelejtődsz.

Előzmény: ef_ (80)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 81
Nem kényelmetlen.
Továbbra is fenntartom.
Neked kellene cáfolnod.

...tudatlanság ellen meg tudom javasolni az olvasást - de ne csak agyarfórumot:-)

Előzmény: ef_ (80)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 80
Kérdésre válasz?
Vagy kényelmetlen az állításod, miszerint az Szdsz nemzeti érdekeket képvisel, alátámasztása?
Lehet, hogy üres szlogen?

Emberek!
Magyarázza el már valaki, hogy az Szdsz milyen nemzeti érdeket és hogyan képvisel?
Nem akarok tudatlanul meghalni.

Előzmény: kvantum (79)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 79
Értelmező kéziszótár... nézd csak, még viccelsz is:-)

:-(

ja... és a milyen "nemzeti érdekek" meg a "melyik nemzet érdekei" egészen mást jelentenek - ugye érted? Naná... hogy érted.
Azért fogalmazol így.. szalonnáci módszer:-(

Előzmény: ef_ (78)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 78
Még mindig adós vagy, hogy az Szdsz milyen nemzeti érdeket képvisel és hogyan?

Egyébként melyik értelmező kéziszótárban fértél hozzá, hogy a "melyik nemzet"nek mi a definíciója?

Tényeket, forrást pedig nem említettél, csak bolgári címkézést.
(Elnézést a bolgároktól, nem rájuk gondoltam)

Előzmény: kvantum (77)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 77
Kedvesem:-)
Te most vagy tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak provokálsz... de én szépen a kicsi szájadba rágom akkor, hogy értsed:

Az a kérdésed, miszerint az SZDSZ melyik nemzet érdekeit képviseli - ismerve az elmúlt 12 év Mo-i politikai közbeszédét, fejleményeit stb (gondolom, itt élsz?:-)) egyértelműen azt jelenti: az SZDSZ zsidó párt, és nem a magyarok, nem Magyarország érdekeit képviseli (hanem pl valamiféle titkos zsidó világösszeesküvést vagy egyszerűen a cionista nagytőkét stb. ...ilyeneket olvashatsz szép számmal a Fórumban...)

És az a legszomorúbb, hogy még csak észre sem veszed, fel sem fogod...
(ti. hogy nem kell másik példát felhoznom, az általad feltett - közhelyes miépes stílusú - kérdés maga a példa... )

üdv..

Előzmény: ef_ (76)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 76
Nem.
Én azt kérdeztem , hogy szerinted az Szdsz melyik nemzet mulyen érdekeit képviseli, mivel tettél egy állítást, és nem adtál rá magyarázatot.

Az általad/tok fóbiákusan ( hú de magyaros) zsidózós rémiszgetésre pedig szintén nem hoztál példát. Ezek a szokásos ballib címkézések konkrétumok nélkül.

Előzmény: kvantum (75)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 75
Nem érted?

A "melyik nemzetét?" gúnyos kérdésedről beszélek...
(ami a szokásos NewYorkTelAviv_STb tengellyel való zsidózós miépes rémisztgetés)

Hajrá VILÁG! Hajrá EMBEREK!

Előzmény: ef_ (74)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 74
"Szerintem az SZDSZ számos ponton képviseli nemzeti érdekeinket, ezért szavaztam rájuk. Szerinted meg nem - ezért nem szavaztál rájuk. "

""Még mindig nem írtad, hogy az Szdsz miben képviseli a nemzet érdekeit? (És melyik nemzetét?) "

Ezt te írtad... "

Most akkor ki nem mond igazat?

"A jövőtől nem félni kell, hanem alakítani:-) "
Hát pont erről beszélünk. A BB-vel nem azt alakítják?

"Hajrá egész világ, hajrá emberek! "
Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!"

Előzmény: kvantum (72)
badcard Creative Commons License 2002.10.22 0 0 73
jééézusom!
na kezdjük elölről:
milyen gulyásparti lakodalmas rockkal?

akkor jó szórakozást a vidéki focista világában, remek lehet nyájban élni...
de akkor legalább ne nyafognál és siránkoznál az utak állapota miatt. hovatovább már nem is nagyon lesz miért, a taajszólaaasbajnok mára csak egy munkakerülő, mezei képviselő.

a focistát szabadlistára tette Magyarország.
szabadon igazolható! kell valakinek?

mellesleg nem vagyok sem "peeeesti" sem budai.

Előzmény: ef_ (69)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 72
"Még mindig nem írtad, hogy az Szdsz miben képviseli a nemzet érdekeit? (És melyik nemzetét?) "

Ezt te írtad...
Kinek is van akkor fóbiája?

BB nem az új kultúra, csak és pusztán egy médiatörténeti ...dolog.
Nem kell szeretni, sem nézni, lehet fikázni is - a lényegen ne változtat; attól, hogy konkrétan ez a BB szar, még a tematika, a tendencia (na ide kéne még egy, hogy meglegyen a 3 T:-)) jövőbe mutató: interaktív TV

A jövőtől nem félni kell, hanem alakítani:-)

Hajrá egész világ, hajrá emberek!
:-)

Előzmény: ef_ (71)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 71
Nem vagyok egyok pártnak sem fanja.

ismered a móriczka viccet? Nektek mindenről az a bizonyos népcsoport jut eszetekbe.
Talán egy Sigmund Freud nevű egyén analizálhatná, hogy miért van ilyen fóbiátok?

"Nekem sokkal szimpatikusabb egy, a világra nyitott, sokszínű, önmagát nem bemerevedett hagyományai, hanem élő kultúrája által definiáló, nem bezárkózó hanem felzárkózó Magyarország. "
Csak az élő kultúrát ne akarják asszimilálni!
És ne a BigB legyen az új kultúra!

Előzmény: kvantum (68)
ggaabboo Creative Commons License 2002.10.22 0 0 70
"Azért az a "fikarcnyit sem", az kicsit necces... :-)

Akik itt laknak azért érzékelnek ezt-azt. Csak könyörgö polgármester urak/hölgyek! Mi a turos lova f*száért csak kampánykor kell teljesiteni?

Egyébként ön még BP.-n dolgozik, ha meg nem sértem?"

Én azt érzékelem, hogy sajnos egyre rosszabb a közlekedés. Egyre többet időbe kerül bejutni reggel a munkahelyre.
1995 óta Budapesten kívül élek, de itt dolgozom, látom a visszafejlődést.
A városnak azonban Demszky kell, tempó kell...
Gratulálok, 12 év nem volt elég, hogy észrevegye a többség a fejlődésképtelenségét.

Üdv: Gabó

Előzmény: Ellenagyag (3)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 69
Nem gulyásparty lesz lakodalmas rockkal?

Egyébként inkább vidéki focista ( te magasabbrendű peeeesti), mint egy titkosügynök logopédus a pufajkás és körömletépő hadával.

Előzmény: badcard (59)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 68
Nem ambicionálom az SZDSZ "megvédését" ( de miért is kellene védeni egy pártot...?)

Főleg egy MIÉP-fannal szemben...:-)

Egy sör mellett elbeszélgethetnénk a dolgokról - ha egyáltalán lenne értelme.
Annyira elfogultnak tűnsz (neked meg biztos én:-)), hogy talán mégse...

(pl: "melyik nemzetét?" - lehet, hogy fel sem tűnik neked, de pl ez is zsidózás:-) - és ez még csak a kisebbik baj ezzel a fajta hozáállással...)

Nekem sokkal szimpatikusabb egy, a világra nyitott, sokszínű, önmagát nem bemerevedett hagyományai, hanem élő kultúrája által definiáló, nem bezárkózó hanem felzárkózó Magyarország.

Nem a Bocskai-mente meg a komcsizás a XXI. század Magyarországa...

további jó topikolást
üdv
kvantum

Előzmény: ef_ (67)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 67
"zsidózó tahói"
konkrét példa? Ki, mit, mikor?

És akkor kik a magyarozó tahók?

Dezinformációt a HÁLÓZAT szolgáltat, aminek sajna egyre többen felülnek, többek között te is.

Egyébként a 23 millió román az információ vagy dezinformáció volt?

Még mindig nem írtad, hogy az Szdsz miben képviseli a nemzet érdekeit? (És melyik nemzetét?)

"Eörsi, tökös, körmös: Ja te ezen a szinten vagy... bocs.
Akkor nincs miről beszélnünk. "
Eörsi szintjén nem beszélgetsz?
Vagy nem is élő személyek? a tökös Pető pl.?

Előzmény: kvantum (65)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 66
A giccs abszolúte pártsemleges.
És nem én osztom ki.

Konkrétan a Nemzeti Színháznak nevezett épületről volt szó - amit szakmai vélemények (milyen lehet egy bolsevik vagy polgári építész?:-)) is annak tartanak, ami: giccs.

Ettől még bárkinek nyugodtan tetszhet, szíve joga...

Előzmény: netizen (57)
kvantum Creative Commons License 2002.10.22 0 0 65
Nem viccelek.

Olvasd el a programot, ne az AgyarFórum zsidózó tahói (dez)informáljanak...

Státustörvény: olvass csak utána, mit és miért utasított el az SZDSZ.

23 millió román - na ehhez meg mi köze az SZDSZ-nek?

Magyargyalázás: példát plíz..

Eörsi, tökös, körmös: Ja te ezen a szinten vagy... bocs.
Akkor nincs miről beszélnünk.

Előzmény: ef_ (64)
ef_ Creative Commons License 2002.10.22 0 0 64
"Szerintem az SZDSZ számos ponton képviseli nemzeti érdekeinket, ezért szavaztam rájuk. "

:)

Ugye viccelsz?

Ugyan miben képviseli és főleg ki a nemzeti érdekeinket?

Csak nem a státustörvény elutasítására gondolsz?
Vagy a 23 millió románnal való riogatásra és a két nép összeugratására és egymásra uszítására?
Vagy a külföldi liberális lapokban való magyargyalázásra?
Eörsi István?
Vagy a tökös Pető és körmös Bauer?

Előzmény: kvantum (54)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.10.22 0 0 63
"Schmitt és most!"
Ezt 21.-én beírni, drága csurkista barátom, eléggé megkésettnek tűnik :)
Előzmény: ef_ (38)
Hy Creative Commons License 2002.10.22 0 0 62
A söprű egyébként is a választók kezében volt 20-án.
És használták is!

Széláví!

Előzmény: Hy (61)
Hy Creative Commons License 2002.10.22 0 0 61
Mert nem seperni, csak szemetezni tudott!
Előzmény: ef_ (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!