Keresés

Részletes keresés

harpokratesz Creative Commons License 2008.07.31 0 0 36
tegnap volt valaki a ZP-ben?
iron lion zion Creative Commons License 2004.11.18 0 0 35
Gracenote CDDB: Live At Planetárium I.
vazz, valaki tenyleg felvette, es megvan valahol? senki nem tud semmit? nekem (es masoknak is gondolom :) kell ez az anyag! nagyon jo koncert volt az...
iron lion zion Creative Commons License 2004.08.23 0 0 34
engem a nagy tomeg, meg a levego hianya viselt meg, de krush kitett magaert es jol nyomta :) Morita szinten, o meg raadasul yukatat is vett fel. annal kevesbe tetszett a szervezok nyereszkedesi akcioja, hogy sok penzert arultak a plakatokat (biztos ezert nem volt sehol plakat ragasztva egy-ket helyet kiveve, mert par napot budapesten toltottem a koncert utan, es nem talalkoztam plakattal... ugy gondoltak penzze teszik ahelyett, hogy kitennek), es meg gazabb volt, hogy a ket evvel ezelotti koncert maradek plakatjait is arultak, sok penzert. gratulalok az ingyenjegyert, jo dolog az, ha van :)
Törölt nick Creative Commons License 2004.08.19 0 0 33

na itt:-)

szoval en csak ugy ertesultem rola, hogy egyik nap beestem egy taljan tarsasaggal a kultiba, es ott volt egy szereny meretu plakat a falon eldugva..

ezek utan meg egy baratnom szolt, es sikerult is jegyet szereznunk, a vegen ingyen.. jipppi_:-))

nekem egy kicsit elszallt volt az uj lemez, bevallom, az elozo jobban tetszett.. valahogy olyan zaklatott volt az egesz.

de azert persze voltak kirajjj reszek es osszessegeben meg tokjol ereztuk magunkta!!:-)))

Előzmény: iron lion zion (32)
iron lion zion Creative Commons License 2004.08.16 0 0 32
jegyem mar megvan ;)

(tehat aki nem tudna: Aug. 18, szerda, Krush es Morita Shuzan (shakuhachi-n, tradicionalis japan bambuszfurulyan kiser, az uj albumon tobbszor hallani) lep fel az a38 allohajon.)
Budapestieket kerdem: palakatok iden voltak? vagy ezt a koncertet sem rekalmoztak? (nalunk termeszetesen semmi nincs)
trollcsi Creative Commons License 2004.08.15 0 0 31
no, felhozom, aktualitásból kifolyólag :)
iron lion zion Creative Commons License 2003.01.11 0 0 30
mmmm.... sikerült letöltenem: Dj Krush & Toshinori Kondo: Ki-Oku.... Krush és egy jazztrombitás..... ismeritek? nagyon ott van.....
loid Creative Commons License 2002.11.06 0 0 29
jaja, scan ;)
itt keszul eppen: http://lloyd.index.hu/pix/krush2.jpg
Előzmény: iron lion zion (27)
iron lion zion Creative Commons License 2002.11.05 0 0 28
ja, meg valami: "meglepett hogy nem beszel jol angolul" -a legtobb japan nem beszel jol angolul :)
Előzmény: iron lion zion (27)
iron lion zion Creative Commons License 2002.11.05 0 0 27
mazlista, mazlista, mazlista!! :p

scan?

Előzmény: GalCsabaBoogie (24)
loid Creative Commons License 2002.11.04 0 0 26
shirez: drumandbass.hu-t kell olvasni, es akkor nem maradsz le :)

ez meg egy krush szigno az uj album boritojan:
http://lloyd.index.hu/pix/krush.jpg

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.28 0 0 25
esetleg beszkennelnéd az aláírását? cserébe tudok ajánlani atbt:-)
Előzmény: GalCsabaBoogie (24)
GalCsabaBoogie Creative Commons License 2002.10.28 0 0 24
Nekem volt alkalmam dedikáltatni vele a buli után. Meglepett, hogy nem beszél jól angolul. A pólója hátán egy japán hiphop-csapat logója/felirata volt, az elején pedig kb. a "That's the way we do it" japán megfelelője. Kézfogás: kb. "madár-kéz", mind Ollie Teeba (Herbaliser)
Előzmény: iron lion zion (22)
iron lion zion Creative Commons License 2002.10.23 0 0 23
ja, itt a jegy

és furcsamód csak egy japán párt láttam....

iron lion zion Creative Commons License 2002.10.22 0 0 22
akkor élménybeszámoló ;)
szóval a koncert az valami nagyon nagy királyság volt.... szerintem maga a helyszínválasztás is fasza volt, nem értek egyet gombfocival.... ez nem partyzene ugye, meg nem dízséparti volt, én külön örültem a planetáriumnak mint helyszínnek. mindenféle fasza vetítések voltak, folyamatos csillagos ég meg miegymás, nekem a "winamp vizualizáció" :) is bejött, csak az az időnkénti hányás nem, mert az túl világos volt, meg nem mozgott. de mivel a planetárium dolgozói is ott voltak a "fénykeverőpultnál", kaptunk naprencert, meg jupitert, meg csillagképeket meg egyebeket az arcunkba, szal mixelgettek ők is :)
Külön teccett, hogy ugye planetárium belső kupola meg minden, szal ott nem lehetett bagzani, aki rágyújtott, azt meg rendreutasították. kicsit (na jó, nagyon) gáz volt, hogy beraktak néhány pótszéket, és volt, akik azokon voltak kénytelenek helyet foglalni (ezzel is volt kavarodás, na mindegy) aminek a komfortérzete ugye köszönő viszonyban sem volt a planetáriumos bőrfotelekkel, főleg, ha az ember felfelé akart bámulni, de akik ott ültek azok is ugyanannyit fizettek, mint a bőrfotelosok.... na ezzel kellett volna csinálni valamit, ne így legyen. Meg hogy később engedtek be minket magába a palentáriumba is.... viszont azok a "babzsákok" nagyon bejöttek :)))))
Maga Krush meg..... fenomenális.... nagyon szerény ember, már messziről ordít róla, nem úgy mint a sík huszadrangú "dícsék", akiknek meg akkora arc tud lenni, de nem lehet egy napon emlegetni őket Krush-sal... feljön a színpadra, kis meghajlás (egy gaijin ilyet sem tudna), persze ez külön rögtön hatalmas ovációt váltott ki :) elkezdi nyomni a dolgot, időnként hátraballagott a hátizsákhoz, válogatott egy kicsit, elővesz egyet, meglepődik, keres, viszajön, csere, stb... nagyon korrektül nyomta, de hip-hop-ot nem! a végén meg valami nagyon durva dub-ot kezdett el nyomni Hideaki-sama :) Az is jó volt, amikor éppen a színes hányás volt mögé vetítve fordult meg lemezér, meglátja a cuccost, meglepődik, körbenéz, de aztán gyors lemez-csere, matatás, közben flfelé bámulás, mi folyik ott :-)))
lefelé a színpadról is sűrű hajlongással távozott, bár ne ment volna mág... igaz, kifelé menet nézem az órám: vazze, két órán át nyomta....
huh, hirtelen ennyi benyomást sikerült megosztani most :)
felkerült a "hatalmas koncertélményeim" közé ez is.... (ilyenek mellé mint a Jungle Funk volt pl) és a dj-bulik eddig sem hatottak meg igazán, de ezek után egyáltalán nem fognak... nagy elvárásaim voltak Krush-sal szemben, de simán túlszárnyalta őket...

HANGZÓANYAGOT AKAROK A KONCERTRŐL!!!!!!!!!!

ja, a külső kivetítőről meg lehetett tudni, külön jegyet is árultak oda valami 2,5k-ért....

iron lion zion

gombfoci Creative Commons License 2002.10.22 0 0 21
Nem. technikailag minden OK volt, én csak azt vettem észre, hogy sokan szívesen táncoltak volna, de se a székekben ülve se a székek melletti tömött folyosón nem volt hely.
(Illetve volt hely kint a folyosón 2 nagy kivetítővel és hangosítással, de arról senki nem tudott...)
(Egyébként az információhiány jellemző volt, sokat lendítettek volna a szervezők az ügyön, ha mondjuk kiírják, hogy ülőhelyesek 12-től, állóhelyesek csak fél1-től foglalhatják el a helyeiket: nem lettek volna tömegjelenetek az ajtóknál és nem csúszott volna a kezdés annyit.)
Még egy apróság: ha 4-500, többségében dohányzó embert szervezek egy relatív kis légterű helyre, megoldom a szellőzést...
De a szervezés hiányosságai természetesen semmit nem vonnak le Dj Krush zenéjének élvezeti értékéből.
Előzmény: ID (19)
shirez Creative Commons License 2002.10.21 0 0 20
ID Creative Commons License 2002.10.21 0 0 19
miért nem passzolt a helyszín? hangosítás volt rossz?
Előzmény: gombfoci (18)
gombfoci Creative Commons License 2002.10.21 0 0 18
...hogy már hetek óta elfogyott az összes jegy...

mi kb másfél héttel a koncert előtt vettünk, akkor még volt kb 30 darab a wave-ben...

egyébként tényleg nagyon jó volt, habár a helyszín válsztás (ötletessége ellenére is) a buli jellegéhez nem igazán passzolt...

Előzmény: ID (9)
gombfoci Creative Commons License 2002.10.21 0 0 17
A szombati planetáriumi koncertről képek itt:

http://keptar.organic.hu/djkrush/

shirez Creative Commons License 2002.10.21 0 0 16
kíváncsian várjuk.. úgy tudom, jövőre megint jön? addig gyúrom magam a jegyekre:-)

(jaj de kár, hogy nem jött össze!)

Előzmény: iron lion zion (14)
iron lion zion Creative Commons License 2002.10.21 0 0 15
ja, igen:

iron lion zion Creative Commons License 2002.10.21 0 0 14
En voltam!!!
nem bp-i vagyok, de sikerult jegyet szerezni es a tesommal elmentunk.... vazze, mekkora jo volt ez a dolog!!!! Krush az isten!!! miket levagott, es kozben az egesz emberbol sugarzott a szerenyseg....
most mennem kell, de ha erdekel akkor majd meselek a koncertrol.... hihetetlen elmeny volt....
ID Creative Commons License 2002.10.19 0 0 13
7th
reload - remix collection
krush

a reload-ot és a krush-t szeretem, a 7th még nem soxor hallottam

úgy érzem ez a topik hamarosan a kultúrában fog reinkarnálódni...

Előzmény: shirez (10)
shirez Creative Commons License 2002.10.19 0 0 12
teljes mértékben együttérzek veled. te moit törhetted magad, mikor én meg csak ma tudtam meg..
és hol láttad a reklámot?
nem tudod, hány férőhelyes a plani?
Előzmény: HoKr (11)
HoKr Creative Commons License 2002.10.19 0 0 11
Mult het csutortokon mar nem volt jegy. Nagyon szentsegeltem. Azt hittem, en leszek a korai madar... :(
shirez Creative Commons License 2002.10.19 0 0 10
bevallom őszintén, hogy itt lakom a belvárosban, egyből ugrok bizonyos nevekre, mint DJ Krush, és_nem_tudtam_róla.. ez nem tudom, ogy fordulhatott elő...
de mindenesetre legközelebb!
...és van CDd?
Előzmény: ID (9)
ID Creative Commons License 2002.10.19 0 0 9
visszaírt a barátom és azt mondta, hogy már hetek óta elfogyott az összes jegy, úgyhogy jóval korábban kellet volna tudni róla (sajnos) és ő sem megy
Előzmény: shirez (8)
shirez Creative Commons License 2002.10.19 0 0 8
nem ismerem, nem vagyok a listán...
sajnálom, hogy így alakult, teljesen rápörögtem a planetárium projektre...
a francba, hogy nem láttam előbb..

Előzmény: ID (7)
ID Creative Commons License 2002.10.19 0 0 7
nem akarlak elkeseríteni, de tényleg punnyadt alak vagyok, 4k nem kevés de beleférne, de ha odamegy az ember (én pl nem is Bp-en vagyok) és aztán nem jut be az elég gáz

úgyhogy nem álltatlak, én így nem fogok menni (bár írtam már egy barátomnak (ha tiloslistás vagy esetleg akkor ismerheted is) aki elég fanatikus ilyen téren, ha ő megy akkor szólok :)

Előzmény: shirez (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!