Keresés

Részletes keresés

raepa Creative Commons License 2002.10.17 0 0 16
Ehhe, mi aprilisban vagy 6an neztuk a Megyo-Viktor osszecsapast, ebbol 1 vot fideszes. O konkretan nem a haverom, csak egy baratome, de jofej srac. A kotelezo osszekulonbozeseken kivul (igaza van, de nem, de igen!...) nem volt ott semmi durva, naagy egyetertesben csaptunk le Megyo es Viktorka baromsagaira. :) Bar lehet, hogy az is segitett, hogy volt ott finom bor, kaja, kartya, egyebek. :)
Meg ott van a miepes haver (az speciel csak nacionalista, a fene se erti, hogy hogyan sikerult pont a miepet valasztania), azzal is jol megvagyunk. Szoval, mar elnezest, de az ilyen osszeveszesekhez minimum ket fel kell.
Előzmény: Alhazred (2)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 15
Lehetséges új fórumot nyitni úgy, hogy arról csak az adminisztrátor értesül. Onnantól pedig a tagság válogatható.
Előzmény: Érzékeny (12)
Egy tiszta hang Creative Commons License 2002.10.17 0 0 14
"Egy politikus legyen utálható és kész."

Na látod! Ez ami titeket jellemez, az utálat, a cinizmus. Eszetekbe sem jut, hogy esetleg nem csak a barátaitok a hibásak, hanem egy iciri-picit talán ti is. Az meg a csúcs, hogy ezért is Orbán a hibás. Szánalmas, szerencsétlen agymosottak, akik a gyűlölettől nem láttok. Nektek jó volt a Kádár réndszer, akkor nem volt "megosztott az ország", hozzáteszem: Hitlernél sem.

Előzmény: AliceCsodaországban (11)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 13
Gondolod ?
Az enyémek makacsak.(
Előzmény: wizes (9)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 12
Erre kiváncsi lennék.
Előzmény: blackhole (10)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 11
Ha elmúlik az önk. kampány és meglesz a végeredmény, akármi lesz, egy hét mulva a polfórum megint normálisabb lesz.

És talán a barátok is visszatalálnak előbb utóbb.
És ha addig nem történik semmi, mindannyian gazdagabbak leszünk egy tapasztalattal: soha ne higyj a karizmatikusnak!
Akárki legyen az. Egy politikus legyen utálható és kész. Arra van teremtve. Jól megfizetik, nem köll sajnálni.

Előzmény: blackhole (10)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 10
Érdekes polfórumot.
Előzmény: Érzékeny (8)
wizes Creative Commons License 2002.10.17 0 0 9
Négyen voltunk Haverok.
Politika szétverte.
Hála Vitykának.
De tudom:elkanászkodott kis csavargó visszajön a csűrbe!
wizes.
UI.
Ébredeznek.
w.
Előzmény: Érzékeny (8)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 8
Mit?
Előzmény: blackhole (4)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 7
28 évet dolgoztam le egy munkahelyen. Tartjuk a kapcsolatot mi, a régi kolléganők. Összejárunk.
Csináltam egy vacsorát pechemre a választások előtt. Tudtam, hogy milyenek, és mikor megjöttek /9-en/ arra kértem őket, hogy ne beszéljünk politikáról. Ott van a közös múlt, a gyerekek, stb.van téma bőven.
Találjátok ki, két perc múlva miről volt szó.Ráadásul 1/2 8-kor felpattantak és elrohantak, mert Orbán Viktor volt a tv-ben.
Én meg ottmaradtam a romokkal, és bántam, hogy felvettem a telefont és meghívtam őket.
Előzmény: AliceCsodaországban (3)
Egy tiszta hang Creative Commons License 2002.10.17 0 0 5
"És én is elvesztettem egy csomó barátomat. Ezt soha nem fogom Orbánnak megbocsátani. És nem rajtam múlt."

És még csodákozol, hogy otthagynak a barátok?

Amúgy ez a balosok 22-es csapdája. Vagy minden barátja ostoba, vagy ha valamelyik nem, az előbb-utóbb otthagyja...:-))

Előzmény: AliceCsodaországban (1)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 4
Télleg unalmas...kellene egy újat csinálni csendben...van hely a fórumban bőven.
Előzmény: AliceCsodaországban (1)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3
Hát nekem is van egy fura fazonú unokaöcsém, aki jó sokáig a kedvenc rokongyerekem volt, de egy idő óta nekiállt ilyen nyilas irodalmat olvasni, és azóta zsidózik ezerrel és a sógoromtól elkezdve az egész sógorcsalád a miépre szavaz. Ami amúgy nem érdekelne, ha magukban tartanák ezeket az antiszemita megjegyzéseket. Külön megkértem őket, hogy nézzétek én erre allergiás vagyok, de mindig valahogy kibukik belőlük. Azóta nem a kedvenc unokaöcsém a Csabi.

Amúgy az én férjem is párttag volt. Ha nem lett volna párttag, 5 év múlva kaptunk volna lakást. Így 2 év múlva. 2 gyerekkel éltünk egy szobában, nem sok választás volt. És akkor mi van? 800.000 tagja volt az mszmp-nek 86-ban.

800.000!

Előzmény: Alhazred (2)
Alhazred Creative Commons License 2002.10.17 0 0 2
Hááát... én nem fogom közvetlenül viktorra, de tény h a haverom őt szereti nagyon (sőt már inkább a neonyilasokat), én meg őt nagyon nem.

épp néztük megyót a tévében, egy órája volt, s köztben 3mp-ztünk.

eleinte a szokásos vicceket, de ő mindig elfajul, s kezdett kiborulni, s azt mondta, h minden komcsi párttagot kikellett volna nyirni, mint a zsidókat anno.

na, ettől én borultam ki.
anyám párttag volt.

ewddig még nem pipáztam be a srácra nagyon, de most igen.

Al

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 1
Amennyire jó volt számomra ez a polfórum a tavaszi választások előtt - a gutaütéstől mentett meg isten bizony - annyira unom mostanra. Már böföghetnék itt egész nap, mert megvan az ADSL előfizetés, minden, de ránézek a topiccímekre és okádhatnékom van.

És én is elvesztettem egy csomó barátomat. Ezt soha nem fogom Orbánnak megbocsátani. És nem rajtam múlt.

blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 0
J0g0s
Alhazred Creative Commons License 2002.10.17 0 0 topiknyitó
igen, elegem van.

van egy haverom, s vele eddig is vitáztunk sokat, de hogy a politika a barátságunk közé áll lassan, az már sok!!!

Szóval ezért van elegem.

Biztos nem vagyok egyedül...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!