Keresés

Részletes keresés

Little Boy Creative Commons License 2002.11.24 0 0 26
Ami azt illeti, tavasz óta nem jártam a polfórumon, úgyhogy egy kicsit kihevertem a csömörömet. Azért most már más a helyzet, nem hinném, hogy annyire belelendülök, mint akkor (és csak nekem lesz így jobb...).

Én egyébként most Bon Jovit hallgatok, de a Savatage az egyik kedvencem. :)

Előzmény: Alhazred (25)
Alhazred Creative Commons License 2002.11.24 0 0 25
Na, rég jártam erre...
te, engem régen sértett meg ennyire valaki...

én már akkor rokkzenét hallgattam, mikor még meg sem voltál, te!!!

Rossz!

most épp tiamatot hallgatok, ha mond ez neked valamit...
:-))

ja mellesleg látom, hogy van még ember, eki ismeri a savatage-t! nem vagyok egyedül, azt hittem...

mellesleg eccer Orbán nyilatkozta, h Santana-t meg Deep Purple-t hallgat szivesen.

ezt az egy tulajdonságát szeretem.

hehh:-)))

üdv mindenkinek!

Al

Előzmény: raepa (19)
carlos z. Creative Commons License 2002.10.21 0 0 24
Kedves Bahn!

Miből gondolod, hogy mi mások vagyunk mint az agyonszídott politikusok??? cz.

Előzmény: BahnScorper (22)
AntiAngel Creative Commons License 2002.10.21 0 0 23
Táncoljunk, éljük a hétköznapi életünket, és közben szarjuk le, hogyan ártanak nekünk a rosszindulatú politikusok, és hagyjuk eközben cserben a jóindulatúakat!
Tűrjük passzívan a sorsunkat.
"Mert az embereknek az a fontos, mennyibe kerül a kenyér."
No hát nem!
Előzmény: BahnScorper (22)
BahnScorper Creative Commons License 2002.10.21 0 0 22
Spock's Beard? Unokatesóm mutatott, nem rossz, de ha prog, én maradok a Savatage-nél. Dream Theater-en voltam kinn, az is szép volt, de még most sem tudom elszánni magam, hogy vegyek tőlük CD-t, akármilyen jók. Majd max unokatesómtól szerzek. De ugye jöhet a klasszikus HR/HM és a death is, csak legyenek bennük dallamos és lassú számok... de azért a tuctucossal is el tudok dumálni és hülyülni, kivéve ha az a szélsőséges eset...

Amúgy én már régesrég rájöttem, hogy ezek a politikusok tök egyformák, azaz egyformán rossz mind. Nem érdemes azon vitázni tehát, melyikük a jobb. Van rossz és még rosszabb. Most ezen vesszünk össze? Nekem a haveri körömben akad balos és jobbos is, néha leállnak szidni egymás kedvenceit, de ettől függetlenül jól elhülyülünk, a vasút meg, mint közös téma jól összetart minket, csakúgy, mint az általános f@szoskodások. Másokkal meg a metál a közös téma, ott mindegy, milyen pártállásúak embertársaim, eszmét lehet cserélni velük a jobbnál jobb zenékről, koncerten meg ők is ott állnak mellettem, együtt énekeljük a dalt, ugrálunk, headbangelünk. És ezek a dolgok függetlenek a politikától, és szépek. A politikában viszont semmi szépség nincs!

Az a baj, hogy sokan nem ismerik, vagy már nem ismerik azt a mesét, miszerint "Minden egér szereti a sajtot". Az ugyan mélyebben elemezte a dolgot (bőrszín, kulturális eredet tkp.), de akkor is nagyon igaza volt. Ha vannak olyan dolgok, melyet mind szeretünk, akkor miért üssük egymás fejét egy-két hüjje miatt?

Előzmény: raepa (19)
zoco Creative Commons License 2002.10.21 0 0 21
Ha valakit érdekel a politika, akkor nem csak politizálgatni kellene, hanem tanulni is a politikát. A zenével foglalkozás is olyan, hogy az ember sokat hallgat zenét, aztán dalolgatja a hallottakat egyedül vagy másokkal együtt, esetleg maga is zenélni kezd. De az alkalmi magányos zenehallgatást, dalszövegjegyzetelést stb. semmi sem pótolja. Mi meg sokan - mert van egy csomó politikai fórum - a poltikai kommunikációt, a másik fél meggyőzését vagy sárbadöngölését gyakoroljuk, csak magáról a politikumról tudunk keveset.
Aztán az is baj, hogy egyes politikai erők túlzottan magukhoz láncoltak embereket. Ha nagy a siker, az biztosan mámoros, de ha nagy a bukás, akkor óriási csalódás, nihil jön.
Ha már a zenénél tartotok: ismeritek Máté Péter Hazám c. számát? Ajánlom mindenkinek!
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.21 0 0 20
Nem tudtam.(
És sok mindent nem tudok még, csak szeretnék, meg érdekel.
Köszönöm.)
Előzmény: blackhole (15)
raepa Creative Commons License 2002.10.17 0 0 19
Jo, egyikuk se a zsanerem. Most eppen Spock's Beardet hallgatok, progressziv akarmi. Te fogadjunk, hogy a tuctuc muzikokat kedveled. Es most ussuk egymast. :)
Előzmény: Alhazred (17)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 18
>Beszéljünk a zenéről...

Jó. Politizáltál már zongorán? :))

Előzmény: Alhazred (17)
Alhazred Creative Commons License 2002.10.17 0 0 17
na ja, nekem is van még egypár érdekes cimborám (?) az egyik angy miépes, mindenütt a zsidó világmaffiát látja... mellesleg hittan szakos...

tudjátok szeretetvallás.

tiszta személyiségzavar a gyerek...

eccer aszondta h hitler volt a legnagyobb gondolkodó a XX. szd.-ban.

no comment.

Szóval it pont ne arról legyen szó, h ki szereti vitykát, vagy péééétert.

ELÉG.

Beszéljünk a zenéről...

:-))))))

Előzmény: raepa (16)
raepa Creative Commons License 2002.10.17 0 0 16
Ehhe, mi aprilisban vagy 6an neztuk a Megyo-Viktor osszecsapast, ebbol 1 vot fideszes. O konkretan nem a haverom, csak egy baratome, de jofej srac. A kotelezo osszekulonbozeseken kivul (igaza van, de nem, de igen!...) nem volt ott semmi durva, naagy egyetertesben csaptunk le Megyo es Viktorka baromsagaira. :) Bar lehet, hogy az is segitett, hogy volt ott finom bor, kaja, kartya, egyebek. :)
Meg ott van a miepes haver (az speciel csak nacionalista, a fene se erti, hogy hogyan sikerult pont a miepet valasztania), azzal is jol megvagyunk. Szoval, mar elnezest, de az ilyen osszeveszesekhez minimum ket fel kell.
Előzmény: Alhazred (2)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 15
Lehetséges új fórumot nyitni úgy, hogy arról csak az adminisztrátor értesül. Onnantól pedig a tagság válogatható.
Előzmény: Érzékeny (12)
Egy tiszta hang Creative Commons License 2002.10.17 0 0 14
"Egy politikus legyen utálható és kész."

Na látod! Ez ami titeket jellemez, az utálat, a cinizmus. Eszetekbe sem jut, hogy esetleg nem csak a barátaitok a hibásak, hanem egy iciri-picit talán ti is. Az meg a csúcs, hogy ezért is Orbán a hibás. Szánalmas, szerencsétlen agymosottak, akik a gyűlölettől nem láttok. Nektek jó volt a Kádár réndszer, akkor nem volt "megosztott az ország", hozzáteszem: Hitlernél sem.

Előzmény: AliceCsodaországban (11)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 13
Gondolod ?
Az enyémek makacsak.(
Előzmény: wizes (9)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 12
Erre kiváncsi lennék.
Előzmény: blackhole (10)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 11
Ha elmúlik az önk. kampány és meglesz a végeredmény, akármi lesz, egy hét mulva a polfórum megint normálisabb lesz.

És talán a barátok is visszatalálnak előbb utóbb.
És ha addig nem történik semmi, mindannyian gazdagabbak leszünk egy tapasztalattal: soha ne higyj a karizmatikusnak!
Akárki legyen az. Egy politikus legyen utálható és kész. Arra van teremtve. Jól megfizetik, nem köll sajnálni.

Előzmény: blackhole (10)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 10
Érdekes polfórumot.
Előzmény: Érzékeny (8)
wizes Creative Commons License 2002.10.17 0 0 9
Négyen voltunk Haverok.
Politika szétverte.
Hála Vitykának.
De tudom:elkanászkodott kis csavargó visszajön a csűrbe!
wizes.
UI.
Ébredeznek.
w.
Előzmény: Érzékeny (8)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 8
Mit?
Előzmény: blackhole (4)
Érzékeny Creative Commons License 2002.10.17 0 0 7
28 évet dolgoztam le egy munkahelyen. Tartjuk a kapcsolatot mi, a régi kolléganők. Összejárunk.
Csináltam egy vacsorát pechemre a választások előtt. Tudtam, hogy milyenek, és mikor megjöttek /9-en/ arra kértem őket, hogy ne beszéljünk politikáról. Ott van a közös múlt, a gyerekek, stb.van téma bőven.
Találjátok ki, két perc múlva miről volt szó.Ráadásul 1/2 8-kor felpattantak és elrohantak, mert Orbán Viktor volt a tv-ben.
Én meg ottmaradtam a romokkal, és bántam, hogy felvettem a telefont és meghívtam őket.
Előzmény: AliceCsodaországban (3)
Egy tiszta hang Creative Commons License 2002.10.17 0 0 5
"És én is elvesztettem egy csomó barátomat. Ezt soha nem fogom Orbánnak megbocsátani. És nem rajtam múlt."

És még csodákozol, hogy otthagynak a barátok?

Amúgy ez a balosok 22-es csapdája. Vagy minden barátja ostoba, vagy ha valamelyik nem, az előbb-utóbb otthagyja...:-))

Előzmény: AliceCsodaországban (1)
blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 4
Télleg unalmas...kellene egy újat csinálni csendben...van hely a fórumban bőven.
Előzmény: AliceCsodaországban (1)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3
Hát nekem is van egy fura fazonú unokaöcsém, aki jó sokáig a kedvenc rokongyerekem volt, de egy idő óta nekiállt ilyen nyilas irodalmat olvasni, és azóta zsidózik ezerrel és a sógoromtól elkezdve az egész sógorcsalád a miépre szavaz. Ami amúgy nem érdekelne, ha magukban tartanák ezeket az antiszemita megjegyzéseket. Külön megkértem őket, hogy nézzétek én erre allergiás vagyok, de mindig valahogy kibukik belőlük. Azóta nem a kedvenc unokaöcsém a Csabi.

Amúgy az én férjem is párttag volt. Ha nem lett volna párttag, 5 év múlva kaptunk volna lakást. Így 2 év múlva. 2 gyerekkel éltünk egy szobában, nem sok választás volt. És akkor mi van? 800.000 tagja volt az mszmp-nek 86-ban.

800.000!

Előzmény: Alhazred (2)
Alhazred Creative Commons License 2002.10.17 0 0 2
Hááát... én nem fogom közvetlenül viktorra, de tény h a haverom őt szereti nagyon (sőt már inkább a neonyilasokat), én meg őt nagyon nem.

épp néztük megyót a tévében, egy órája volt, s köztben 3mp-ztünk.

eleinte a szokásos vicceket, de ő mindig elfajul, s kezdett kiborulni, s azt mondta, h minden komcsi párttagot kikellett volna nyirni, mint a zsidókat anno.

na, ettől én borultam ki.
anyám párttag volt.

ewddig még nem pipáztam be a srácra nagyon, de most igen.

Al

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.17 0 0 1
Amennyire jó volt számomra ez a polfórum a tavaszi választások előtt - a gutaütéstől mentett meg isten bizony - annyira unom mostanra. Már böföghetnék itt egész nap, mert megvan az ADSL előfizetés, minden, de ránézek a topiccímekre és okádhatnékom van.

És én is elvesztettem egy csomó barátomat. Ezt soha nem fogom Orbánnak megbocsátani. És nem rajtam múlt.

blackhole Creative Commons License 2002.10.17 0 0 0
J0g0s
Alhazred Creative Commons License 2002.10.17 0 0 topiknyitó
igen, elegem van.

van egy haverom, s vele eddig is vitáztunk sokat, de hogy a politika a barátságunk közé áll lassan, az már sok!!!

Szóval ezért van elegem.

Biztos nem vagyok egyedül...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!