Keresés

Részletes keresés

jennykee Creative Commons License 2015.12.12 0 0 5

vegyél egy ilyet, semmi gond nincs vele :)

papetti Creative Commons License 2002.10.20 0 0 4
Na senki?
papetti Creative Commons License 2002.10.17 0 0 3
Igen ebben igazad lehet, sot valoszinuleg van is. De akkor mert nem ment ugy, hogy egy tok masik fuggetlen XP-t tettem fel? A driverek nagy resze a netrol letoltheto.

Ami nagyon kulonos, hogy a 2Db. USB helyett 3-at lat, meg a diagnosztika is, sot szt mondja, hogy mind jol mukodik.

Egy masik HP-ban hibatlanul ment...

Előzmény: CRX_Bandita (2)
CRX_Bandita Creative Commons License 2002.10.17 0 0 2
Hi Papeti!

Háát akkor ottan van a gáz. A rossz recovery disk!
Bizti ez a baj. Sajna már mi is jártunk így, és azt hittuk, hogy jó lesz hozzá egy másik gépé, de nem. A 3944 es cd jó a 3946hoz, és fordítva.
Tehát ha az utolső számjegy nem stimmel csak, akkor nincsen gond, mert az a perifériák miatt változik csak, de a 3ik számjegy a konfigot jelzi(chipkészlet,stb), az első kettő pedig a széria külömbségeket szokta jelenteni beleértve kaszni, kialakítás stb.

Szal kérj másik (JÓ) cd-t, mert nem lesz az jó sehogyan sem.
Üdv

CB

Előzmény: papetti (1)
papetti Creative Commons License 2002.10.17 0 0 1
Na most valamiert megajavult az eszkozkezeloben a dolog. (Ezt mar korabban is csinalta.) De a kamerat kezelo program azt irja ki, hogy a kamerat egy masik program, vagy alkalmazas hasznalja. Ki erti?
papetti Creative Commons License 2002.10.17 0 0 0
Tehat most itt vagyok es ujra probalkozom. A gep pontos tipusa HP Omnibook x3e f3956h. A kapott lemezek: f3944 es f3946. Most felraktam az XP prof-t. De megint az van, mint eddig. Azt irja ki, amikor megtalalja az uj eszkozt, hogy az uj hardver telepitesekor problema lepett fel, az eszkoz nem fog megfeleloen mukodni. Az eszkozkezeloben 4 uj "ikon" van. Egy az usb eszkozok kozott egy a hang rendszereknel (van rajta mikrofon is) es ketto az imaging eszkozoknel (logitech clicksmart 510 es logitech clicksmart 510(digital camera). A negy kozul ketto mellett felkialto jel van: a mikrofon es az egyik imaging-eszkoznel, mind a kettonel azt irja ki, hogy az eszkoz nem indithato el(kod: 10). Es persze nem megy. Mi a fene lehet ez? USB, vagy kamera gond?
papetti Creative Commons License 2002.10.16 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Sajnos akadt egy kis gondom egy HP notebook es egy logitech clicksmart 510 tipusu webcam csatlakoztatasaval. A kamera rendesen mukodik tobb masik geppel is. A lenyeg, hogy USB-n keresztul kell csatlakoztatni a gepre. A notebook egy HP P4-es gep (azt hiszem 4476-os) Recovery CD-rol felrakott winXP Home Editionnal (magyarral). Addig minden OK, amig csatlakoztatom, latja is a gep rogton a kamerat (kijelzi, hogy uj hardvert talalt). Azonban amikor hasznalatba akarom venni, azt irja ki, hogy a kamerat egy masik eszkoz hasznalja. Ezt meguntam ezert letoltottem az uj drivert es ujra felraktam a winXP, hatha azzal van a gond. Az igazsaghoz hozza tartozik, hogy eredetileg egy 4462-hez valo Recovery CD kaptam hozza, utana pampogtam, hogy nem jo es kulfoldrol hozattak ujat egy 44**-et, de mast mint ami volt es mas, mint ami nekem kellene.

Tehat miutan felraktam ujra az XP-t es az uj drivert mar nagyobb lett a gond. A csatlakoztataskor azt irta ki, hogy 10-es hiba miatt a keszuleket nem lehet a rendszerhez csatolni, az eszkozkezeloben felkialtok jeles. Megint nem megy tehat. Se uj, se regi driverrel, se Winxp professionallal (ez is volt rajta), se WinXP home editional (ez a recovery CD-n van).

Tehat nem megy. Ebben kerem a segitsegeteket.

Van meg egy kulonos dolog a geppel kapcsolatban. HAROM USB PORTOT LAT KETTO HELYETT?!?! Nem ertem miert. Talan ez a baj, de ha letiltom se lesz jo.

Segitsegeteket elore is koszonom:
Peter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!