Keresés

Részletes keresés

Wyfliff Creative Commons License 2002.10.18 0 0 7
csak, hogy egy masik aspektusat is megtvilagitsam eme fenkolt temanak(...):
igen hasznos JELEROSITES szempontjabol a 220-at is hubon/swithen keresztul vinni, igy ugye nagyob a jelszint => nem 100 meterig jo az UTP kabel, hanem 4-5 kilometerig :) Ha kozbe a switch elkezdene fustolni egy vodor hideg vizzel meg lehet gyogyitani :)

(kisse tudomanytalan maganvelemeny a szobaban a 220-as hosszabbito kabele + 3 utp kabel szinte ossze vannak sodorva, nem erzek rajtuk semmit, hogy rossyabb lenne. Attol persze lehet hogy rosszab...)

STP kabel?

NevemTeve Creative Commons License 2002.10.18 0 0 6
Erre nem is gondoltam:) Maris latszik milyen hasznos ez a topik!
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 5
Mé ne. Sőt ajánlatos. Az összes HUB-ot a 220V-ba dugom be. És mindenki szentségel, ha nincs benne áram. :-)
Előzmény: NevemTeve (4)
NevemTeve Creative Commons License 2002.10.18 0 0 4
OFF (
Najo, jojjon egy halozati kerdes: biztonsagos-e az ethernetet osszekapcsolni a 230 volttal?
)
gerely Creative Commons License 2002.10.18 0 0 3
Helló!

Na, ki lett javítva a cím. Köszönet érte amerika-nak (index fórum admin). Nem értem egyébként, hogy itt azonnal elsüllyedt a téma, a PRIVÁT levelesládám meg azóta is telik a szeméttel, pedig én abban a hitben adtam meg az e-mail címem, hogy szakmai dolgokkal fogunk foglalkozni.

Vagy csak nincsenek regisztrálva. Pedig szerintem amúgy is érdemes.

Gergő

Wyfliff Creative Commons License 2002.10.16 0 0 2
nem hiszem, hogy ennek az elooadassorozatnak ekkora nyilvanossag kellene. Foleg nem a flame-eleshez. Majd szabolcs folrak (az infohonlapra) egy kis forumocskat oszt kesz. De mosma' mind1.
lip Creative Commons License 2002.10.16 0 0 1
Ha te hoztad letre, tudsz cimet valtoztatni, nem?
Előzmény: gerely (0)
gerely Creative Commons License 2002.10.16 0 0 0
Király, a címben szerplő két szóból csak kettőt rontottam el. Bocsi.
gerely Creative Commons License 2002.10.16 0 0 topiknyitó
Ez a topic a győri Széchenyi István Egyetemen tartott "Hálózatbiztonság" előadással kapcsolatos kérdések megvitatására szolgál.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!