Keresés

Részletes keresés

qwerty397 Creative Commons License 2002.11.29 0 0 194
Miert kell olyan nagy dolgot csinalni egy jo dugasbol, gatlasok meg ilyesmik. Akik gatlasos igyekezzen a kis agyaval lenyomni azt mert a budos eleteben nem fog egy jot nyogni. Es alandoan azon gondolkodhat na ez most buta volt vagy csokott, esetleg valami mas. A buta nokben is tobbfele van. Van aki fogekony a tanulasra es lehet, erdemes okitani igy kozos erovel a legjobb alakithato ki belole. Mindenki azt veszi ami neki jobban bejon.

IQ. nos az iq nem sokat jelent mint inteligencia felmero. Ha vegigcsinal az ember 3-4 IQ konyvet akkor csuklobol szarnyal az Iq teszten a magassagokba. Szerintem az IQ ponttal nics aranyba az inteligencia.

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.28 0 0 193
Tudod mit? Ha megengeded :-*) [garantáltan füstmentes!]
Előzmény: az utolsó kuructigris (192)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.28 0 0 191
Nem vagy a humorodnál :) Rám-szakad-ék :P
[vagy én vagyok túl elvont?]
Előzmény: az utolsó kuructigris (190)


KicsiM Creative Commons License 2002.11.28 0 0 189
Ja igen, megvan.

>elbizonytalanodtam, hogy melyik is jobb: ha kicsit butuskának mondom magam, vagy ha kicsit okoskának

Erről jutott eszembe egy ilyen klasszikus női jótanács, hogy ha randira mész egy okos pasival, akkor állandóan mondjál ellent neki, ha ostoba pasival, akkor mindenben helyeselj, és tökéletes estéd lesz:)

Ez sajnos fordítva nem működik.

Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.28 0 0 188
A 160.-ban írtál nekem valamit. Azt csócsáltam.

Szép vagyok és okos, meg jó az ágyban. Itt álmennyezet van...
:>

Előzmény: KicsiM (187)
KicsiM Creative Commons License 2002.11.28 0 0 187
Bocsánat, de nem világos, hogy mi is volt a kérdés:)

Hint: aki túl sokat emészti magát, hogy "na most vajon okos vagyok-e vagy sem", az jobban jár, ha inkább a szépségével próbál hódítani:)

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.28 0 0 186
Nem válaszoltál, én meg sokáig törtem a fejem, vajon hogyan is érthetted... Azt hiszem lassan ismerni vélem a megfejtést. Csak félek, hogy úgy járok vele, mint a Bálám szamara. Megoldás: 42.
Előzmény: Artika (160)
Sájsze Creative Commons License 2002.10.19 0 0 185
parancsolgatni, ha így jobban tetszik.
Előzmény: Artika (183)
Sájsze Creative Commons License 2002.10.19 0 0 184
inkább csak ALJASAK. amire nem kéne annyira büszkének lenni. :-)
Előzmény: Törölt nick (182)
Artika Creative Commons License 2002.10.18 0 0 183
d o m i n á l n i ??????
Az egy külön szakma, úgy tudom, és csak nagyon kevés nőnél lehet ilyesmire számítani:)
Előzmény: Sájsze (181)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 182
Lehet benne valami :)))
Ők akkor buták vagy okosak ? :))
Előzmény: Sájsze (181)
Sájsze Creative Commons License 2002.10.18 0 0 181
fenét. a nők akarnak mindig dominálni.
aztán persze mégis mindig ők játszák a szerencsétlen áldozatot, akit elnyomnak a gonosz férfiak.. :-)
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 180
Neked még sok pasid lesz ebben az életben:) Csak kevés örömöd lesz bennük...

Milyen szerencse, hogy nem írtam, mekkora eszem van...
Megmagyaráznád, nekem szamárnak, hogy hogyan érted ezt? Mármint hogy kevés örömöm lesz bennük? Miért?
(Egyébként eddig volt örömöm bennük. Igaz, szomorúságom is...)

Előzmény: Artika (160)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 179
"mi lenne, ha mindig egy domina feküdne melléd "
A változatosságot szeretem :-) Néha így, néha úgy...
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 178
"NÉHA"...,de mi lenne, ha mindig egy domina feküdne melléd? :)))
Ez is érdekes, hogy ezt perverziónak hívjuk általában ( mert nem ez a természetes; igaz van rá elég nagy igény )
Neten legnagyobb csábításaimat dominaként ( lightos) vittem véghez :)) Még olyan rabszolgalelkű embereket, amik ott vannak esténként a chateken. Játéknak jó volt és tapasztalatnak is.
Előzmény: g_mac (174)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 177
ah, akkor igen. sajat ceghez valoban sok es kemeny munka kell.

en most a "multi" hierarchiarol beszelek, amiben mi kevesbe szerencsesek kenytelenek vagyunk kuzdeni (mar aki ehehe). szal itt a legkevesbe az arra erdemes jut feljebb...

amugy neha en is szeretem, ha az asszony atveszi az iranyitast... de nem ez a "kodom" az beztos...

Előzmény: g_mac (173)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 176
ehm,
csak az agyban. es akkor nem "apuka" tipus vagyok, ha erted... ehehehe
Előzmény: Kigyo (172)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 175
nekem elsosorban az agyban jon ez elo, akkor engedem szabadjara a tobb ezer eves osztoneimet... ;)

kapcsolatban sosem vagytam uralkodasra (de ugy egyebkent sem), az nem mukodik. legalabbis hosszabb tavon nem. ennek ellenere sok ferfi (es no) van, aki csak a sajat velemenyet tartja mervadonak, es ezek tobbnyire a kapcsolataikat is uralni akarjak. ezeket messzire kerulom...

Előzmény: Törölt nick (171)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 174
Ha olyan kedvem van én szeretem, ha a nő uralkodik az ágyban :-))
Előzmény: Törölt nick (171)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 173
"munka kell hozza a legkevesbe... ;) "
Persze lehet nyalni is meg b@szni is, úgy is el lehet érni dolgokat. Egyébként, ha lebontjuk akkor persze a karrierhez kellenek kapcsolatok, információk (90%-ban ezek használatával lehet karriert építeni). Nekem pl. a kapcsolatok kialakítása is munkának számít és az információk megszerzése is, mert energia, idő és anyagi befektetés kell hozzá.

Nem nyomozás volt, minden esetben, ha valakivel eljutok egy mélyebb, vagy huzamosabb eszmecserébe, visszaolvasom a hozzászólásait, hogy képet kapjak róla.

"ennek ellenere gondolhatsz rolam amit akarsz..."
Köszi! Mindenkiről azt gondolok amit akarok :-)

"milyen mufajban es milyen magasan nyomulsz "
Hogy milyen magasan, ahhoz kellene tudnom, hagy annak számodra mi a mértékegysége :-)
Műfaj? Van egy cégem, a fő profil programozás, internet, és rendszerüzemeltetés+support. Ennél többet nem szeretnék.

Előzmény: Törölt nick (170)
Kigyo Creative Commons License 2002.10.18 0 0 172
Nekem az okos nők engedtek meg többet, mint a buták. Ez nem tudom miért van így, de tapasztalat.

Egy nőn hatalmat gyakorolni mire jó? Nem vagyok egy apuka típus, ezért a buta nők pesztrálgatása eléggé feszélyez.

Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 171
"ez van. a ferfi mar csak ilyen allat. szeret uralkodni... ;)"

Szerintem is így van, beléjük van kódolva és nagyon kevés kivétel van köztük. Ez van. A buta nőkön pedig tuti jobban tudnak uralkodni a férfiak. Sok pasit elriaszt, ha a nő önálló tud lenni.
Az ágyban ezt el tudom fogadni sőt élvezem is, de az élet más területein nem nagyon tudom elviselni. Szerinted csak az ágyban szeretik ezt érezni a pasik vagy a nap 24 órájában?

Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 170
"A karrierhez sok jól végzett munka kell"
jezuskam, ezt komolyan mondod? munka kell hozza a legkevesbe... ;)

amugy nyomozasod impressziv, bar tevutra vezetett (ebbol is latszik, hogy kicsit el vagy szallva magadtol). a stilus tetszes szerint valtoztathato, sot sokszor azert irok igy, mert NEM kivanok az szellemi elithez tartozonak tunni. vilag eletemben provokaltam a magukat felsobbrendunek gondolokat. a stilusom is erre jo. amugy borsodi vagyok... ;) ja, es csak azert nem irtam nyaron, mer nemtom mer.

ennek ellenere gondolhatsz rolam amit akarsz... amugy hadd kerdezzem mar meg, milyen mufajban es milyen magasan nyomulsz (marha nem titok persze... ;))

Előzmény: g_mac (169)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 169
OKÉ! Félreérthetően írtam. Nem azt akartam kifejezni, hogy lenézem az osztályvezetői szintig jutott nőket, azért mert feljebb voltam a ranglétrán, hanem azt, hogy egy osztályvezetői munkakör szvsz nem karrier. A karrierhez sok jól végzett munka kell, az osztályvezetőséghez meg néhány papír. (szvsz)

Azt, hogy egy főiskolás fickanick vagy a szóhasználatodból, a _stílusodból_ és abból, hogy júni végén megszüntek a hozzászólásaid és szept végén kezdődtek újra - gondoltam. Bár mindent ki lehet magyarázni...

Meghunyázkodásra engedély megadva.... :-)

Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 168
"Az okos nők tökéletesen akanak szexelni is, ahogy másban is kíválóak"

ez sztem is igy van. es ha tul gorcsosen akarjak, akkor ezzel el is lehet tolni az egeszet.

egyebkent sokat agyaltam ezen az elmult par napban. asszem en regen pont a "hatalmat" elveztem ezen butacskabb nok felett. epp azt, hogy barmire keszek voltak, barmit akartam. okosabb, harcosabb noknel ez (sokkal) kevesbe ment. ez van. a ferfi mar csak ilyen allat. szeret uralkodni... ;)

Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 167
rendben. en egy hulye kis foiskolas vagyok, aki tobbnyire baromsagokat ir.

te vagy a nagy g_mac, aki meg csak osztalyvezeto noket sem repaz, mert joval folejuk van besorolva (es egyebkent sem eleg perverzek, ami egy intelligens ember nyilvanvalo ismerteto jegye), es annyit, de annyit tudsz, hogy en max engedelyt kerhetek meghunyaszkodni.

megfutamodasnak is lehet nevezni. meg masnak is. nezopont kerdese. na csumi.

Előzmény: g_mac (164)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 166
fele=fölé
Előzmény: Törölt nick (159)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 165
"Jaj kedvesem! "
Ne fűzz :-)

"Tudod a butaságnak hány arca van? "
Megszámlálhatatlan végtelen.

"A prosti és a buta nő nagyon nem ugyanaz a kategória."
Tudom. Ő buta (is) volt. Nem bántásiból mondom, hanem tényként.

"A legtöbb buta nő pl. ingyen csinálja "
Ezért is buták :-))

"amire te okos pasiként pénzt dobtál ki"
Nem akarok itt off topic vitát nyitni a prostituáltal folytatott szexuális aktus fílingjéről. Maradjunk annyiban, hogy ízlések és pofonok...
Egyébként erre az alkalomra meg pont meghívtak!

Előzmény: Törölt nick (163)
g_mac Creative Commons License 2002.10.18 0 0 164
Bibliát én is szívesen olvasgatom (bár egyházi értelemben én sem vagyok vallásos) és szívesen értelmezgetem is, de ez más téma. Hogy nagyon különbözünk az már régen kiderült, én pl. nem vagyok egy főiskolás kissrác, aki fikciókra épített érveléssel próbálja védeni a véleményét.

"hidd el, ezek a lanyok CSAK VELED voltak felszabadultak"
Nem ezek a lányok mindenkivel felszabadultak voltak, aki meg tudta nekik teremteni azt az intim környezetet, ahol elfeledték a gátlásaikat.

"ennyi erovel azt is mondhatod, hogy az ertelmesebb emberek hajlamosak a ritualis gyilkossagokra... "
Ez elég barom következtetés. Mint itt lentebb felhívják a figyelmedet a perverzió jelen szövegkörnyezetben nem beteges szexuális tevékenységet jelöl. Van "egészséges perverzió" is, ami bizonyos szintnek beteges perverziót jelenthet, viszont egy magasabb szintű szexuális kultúrát elért embernél mondjuk némi játékosságot, egy "csipetnyi fűszert a szexuális együttlétekben", és pl. vállalkozó kedvet jelent.

Neked felszínesnek valószínűleg azért tűnök, mert felszínesen olvasol. Egyébként meg így is meg lehet futamodni egy vitából.... :-)

Előzmény: Törölt nick (158)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.18 0 0 163
Jaj kedvesem!
Tudod a butaságnak hány arca van?
A prosti és a buta nő nagyon nem ugyanaz a kategória. A legtöbb buta nő pl. ingyen csinálja ( amire te okos pasiként pénzt dobtál ki) :))
Előzmény: g_mac (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!