Régi téma.de nem haszontalan!
SENKI NE UGORJON BE AZ MBI-nek ÉS AZ UNIONNAK!!!
Két ilyen szemét, tróger tolvaj társaságot, mint ez a kettő!
Tőlem és feleségemtől 6xx.xxx-Ft-ot loptak el!
Nem mondták el a részleteket(amiben az ördög +bújik) és a hozamuk, amit az alapjaik 3-4éve hoznak 1-2%-ot mozog fel-le.
Így a bizalom teljesen alaptalan.
Valószínűleg direkt csinálják, hogy másokat is palira vegyenek.
EMBEREK LEGYETEK ÉSZNÉL !!!
Azóta csak kötelezőm van, mert az kötelező.
Biztosítót soha, sehol, semmilyen körülmények között ne lássak!
Mindig találnak valami kibúvót, hogy nekik legyen igazuk.
Aljas pénzéhes banda mind!
A kötelezők miatt is sírnak, mint azok a bizonyos némberek, de símán +gazdagodnak rajta, csak nem olyan gyorsan.
Ezt véssétek az eszetekbe!
Tiby