Keresés

Részletes keresés

petike23 Creative Commons License 2004.11.29 0 0 2

" szerintem ennek az esélye közel 0
én most azonnal berakok bárhova bankba 300000-t (védett letétre offkorz), ha cserébe kapok 2milkót 3 év múlva. Sőt, felvennék kölcsönt, hogy többet tudjak betenni :) Ez ugyanis ahogy nézem évi 188% kamatos kamatot jelentene ebben a felálásban. Hét még ha 3 év alatt gyűlő letéttel..."

 

A 2M -ban, amit kapsz, a hitel is benne van !!!

 

Visszakapod a saját pénzedet + hitelt.

 

Más kérdés, hogy szerintem nem érdemes "előtakarékoskodni", inkább tedd be számlára a pénzt, közel u.a. kamatot kapsz.

 

2M Ft hitelből úgysem mész semmire..

Előzmény: bullseye (0)
molnartiby Creative Commons License 2004.11.29 0 0 1

Régi téma.de nem haszontalan!

 

 

SENKI NE UGORJON BE AZ MBI-nek ÉS AZ UNIONNAK!!!

 

Két ilyen szemét, tróger tolvaj társaságot, mint ez a kettő!

 

Tőlem és feleségemtől 6xx.xxx-Ft-ot loptak el!

 

Nem mondták el a részleteket(amiben az ördög +bújik) és a hozamuk, amit az alapjaik 3-4éve hoznak 1-2%-ot mozog fel-le.

Így a bizalom teljesen alaptalan.

 

Valószínűleg direkt csinálják, hogy másokat is palira vegyenek.

 

EMBEREK LEGYETEK ÉSZNÉL !!!

 

Azóta csak kötelezőm van, mert az kötelező.

Biztosítót soha, sehol, semmilyen körülmények között ne lássak!

 

Mindig találnak valami kibúvót, hogy nekik legyen igazuk.

 

Aljas pénzéhes banda mind!

A kötelezők miatt is sírnak, mint azok a bizonyos némberek, de símán +gazdagodnak rajta, csak nem olyan gyorsan.

 

Ezt véssétek az eszetekbe!

 

Tiby

 

bullseye Creative Commons License 2002.10.15 0 0 0
szerintem ennek az esélye közel 0
én most azonnal berakok bárhova bankba 300000-t (védett letétre offkorz), ha cserébe kapok 2milkót 3 év múlva. Sőt, felvennék kölcsönt, hogy többet tudjak betenni :) Ez ugyanis ahogy nézem évi 188% kamatos kamatot jelentene ebben a felálásban. Hét még ha 3 év alatt gyűlő letéttel...
Előzmény: miki_ng (-)
miki_ng Creative Commons License 2002.10.15 0 0 topiknyitó
Szerintetek hogyan érdemes lakásra előtakarékoskodni?
Melyik bankban?
Valaki az Uniont dícsérte.
Egy ismerösőm azt mondta, hogy évi 100e-t kell berakni és 3 év után adnak 2MFt-ot. De csak valami másik cégen keresztül (NBI?) lehet megkötni.
Én nem értem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!