Keresés

Részletes keresés

mitya-m1 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 7

Sziasztok! Keresek egy modell-makettépítőt vasúti munkagép makett megépítésére.

gróf Baranyai Marcell Creative Commons License 2013.07.21 0 0 6

Hello! én nekem is dilemmám, körömlakklemosóval semmiképp sem, mert nekem megmarta a tigris 2-m oldalát és elsorvasztotta egy-két elem csatlakozási pontját és letörtek. tescoban lehet kapni H-100-as higítót, azzal 

Előzmény: Ochtondey (5)
Ochtondey Creative Commons License 2013.01.15 0 0 5

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy festéket, hogyan lehet eltávolítani egy Revell makett motorháztetejéről?

Esetleg csiszolópapírral? Hányassal?

vasutTOM Creative Commons License 2012.12.06 0 0 4

Keresek műgyanta öntéssel foglakozó makettezőt, aki vállal munkát megerendelésre.

Részleteket e-mailban!

MrChef Creative Commons License 2003.04.05 0 0 3
Hi! Én tudok egy jó megoldást tó/folyó ábrázolására: először is a diorámán a folyónak/tónak szánt alapot fesd ki a megfelelő színűre, majd egyszerűen vegyél olyan hullámos, nem túl áttetsző üveglapot, amiket beltéri ajtókra szoktak tenni, és azt illeszd rá (méretre kell vágni). Pl. a mi lakásunkban is van ilyen üveg néhány ajtón, csak nekem még nem kellett folyót/tavat ábrázolnom. Ezt a megoldást egy külföldi makettújságban láttam.
Előzmény: hebibeti (-)
tytan Creative Commons License 2002.11.02 0 0 2
Helló mindenkinek!
Keresek egy Mil Mi-24 D Hind BW/NVA típusú 1:100-as Revell makett szerelőpapírt!Aki tud segíteni írjon:tytan@freemail.hu
Megegyezés e-mailben!
tüzes fal Creative Commons License 2002.10.13 0 0 1
"Aki tud olcsó de szép megoldást folyók, tavak ábrázolására, feltétlenül írjon! "

Nagyobb tó: O

Kissebb tó: 0

Olcsó megoldás az biztos :)

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.13 0 0 0
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9002440&uq=2048
Ez nem jó?
hebibeti Creative Commons License 2002.10.13 0 0 topiknyitó
Üdv minden érdeklődőnek!

Ötleteket, jótanácsokat várok mindenkitől, aki egy kicsit is konyít a témához. Várom továbbá AKTÍV makettező fórumok elérhetőségeit. Kérdéseket, és válaszokat, hátha tudunk egymásnak segíteni.
Jöhet minden info kiállításról, versenyről stb.
Jelenleg egy vietnami témájú diorámán dolgozunk, ehhez is szivesen vennék néhány javaslatot.
Aki tud olcsó de szép megoldást folyók, tavak ábrázolására, feltétlenül írjon!
Kellemes szöszmötölést!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!