Keresés

Részletes keresés

Okos Mikulás Creative Commons License 2002.10.11 0 0 104
Teljesen életszerű. :)
Előzmény: Okos Mikulás (103)
Okos Mikulás Creative Commons License 2002.10.11 0 0 103
Igen. Amikor New Yorkban egy multi éves közgyűlésén bejelenti, hogy buktak x milliót, nem törődik vele senki, mert közlik, hogy cserébe egész Csehország rajong értük. A terem ovációban tör ki, az emberek a sapkájukat dobálják és a részvényesek a közgyűlési határozatban meghosszabítják a menedzsment szerződését plusz emelik a bérüket.
Előzmény: BaSand (102)
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 102
A beírás külön naív bája, hogy egy profitérdekelt multinacionális cég üzletpolitikájában szempontnak tartja az "útálatot".
Előzmény: Okos Mikulás (101)
Okos Mikulás Creative Commons License 2002.10.11 0 0 101
"A MOL pl. duplájára emeli a gázárakat (ami egyébként nem valószínű, mert ezzel csak saját magát utáltatja meeg"

A Matávot minden ivarérett gondolkodó (kivéve persze azokat akik neki dolgoznak) utálja mint a sz..t. Gusztustalan rablópolitikát folytat.

Ha nem teccik váltsál szolgáltatót...

Előzmény: igen7 (68)
armagnac Creative Commons License 2002.10.11 0 0 100
Megsal a memóriám, bisztos a sok viszki miatt van. Az egyik felét 1985-ben, amásikat 1995-ben monták.
Előzmény: armagnac (99)
armagnac Creative Commons License 2002.10.11 0 0 99
A franszia állam is najjon jó tulajdonos, biztos azé, mer multikapitalista-imperialista ország. Eszt talán a Horn Gyula vagy a Kovács Lázló monthatta még 1988 körül.
Előzmény: BaSand (97)
dez1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 98
Ez jó:)
Előzmény: BaSand (97)
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 97
Éjjen a verseny !

Én pl. nagyon örülök, hogy Dempszky Gábor elatta a F?városi Vizmúveket, mert:
- fojig a víz a csappbol
- tizta is.
- aszonta, hogy jó nekem, tehát bisztos jo nekem.

Én pl. nagyon örülök, hogy Dempszky Gábor elatta a Csatornázási Múveket, mert:
- fefojig a sloziból a trugyi
- elnyeli a zutcán a vizet
- aszonta, hogy jó nekem, tehát bisztos jo nekem.

Én pl. nagyon örülök, hogy Gyula bácsi elatta a Villamos müveket, a matávat, a molot,a zantennát, mert ezek múködnek tovább. Éjjen a verseny, mer ez a kapitalizmus. Eszt sokkan mondják, hogy ez a kapatizmus és éjjen a verseny.
Én pl örülök a versenynek, mert, ha nem fog fojjni a víz a csappból, akkor választok egy másik vízmúvet. Ha nem fojig le a trugyi, akkor választok egy másik Csatornásat. Ha nem szól a telefon, akkor válsztok mást, aki kihúzza a tizedikre a másig mazzagot, amin szólni fog a telefon. Ha drága a gáz, válaztok mást, mer a zuccában van öt-hat cs?, amib?l jön a gáz. Lehet válaztani, akár a Big braderben Pongó és Éva között.Van itt gáz? Nincs itt gáz. Aszonták. Ijen a kapitalizmus. Annag meg még joban örülök, hogy multik vették meg ezeket, mert az állam, aszongyák, rossz tulajnonozs, a multi meg jó.
Holnap is nézem a Big Bradert, hátha kefélni is fognak, affrancot érdekli ez a rinya.
Na csá:
Gipsz Jakab, Ló utca 288 X.em. 166.
U.i: A rohatt ORBÁNBÁNYÁK!!! Éjjne a zemeszpé!

csa1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 96
No nekem véget ért mára a munkanap,
Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok.
Hétfőn jövök ám, és győzzetek meg miért is jó, ha eladnak mindent ócsítva. Oszt ha elkezdik árulni a portfóliót, előtte jön majd egy naonügyes magyarázat, hogy miért kell leértékelni a forintot az Euróhoz képest.
Persze ezt a balos elftársak megint csak beszopják, vagy kellő jutalék fejében osztják az észt.
Na üdv mindenkinek.
bandikaa Creative Commons License 2002.10.11 0 0 95
Az MSZPnek nagy volt a szája a kampány alatt, hogy csökkent az országba beáramló t?ke mennyisége....
Na ja, ha mindent eladnak, akko ez ugye növekedni fog, aminek következtében még nagyobb lehet az arcuk, hogy IGEN IGEN! MI növeltük a beáramló ökét! "Hú, de f@sza gyerekek vagyunk mi, és mindnet tudunk igy "ócsítani"...."

Jellemz?...
Kovács László nyilatkozatát el?re le lehetne írni, azt, amelyikben az mszp vezet?-, els?dleges-, nélkülözhetetlen-, kihagyhatatlan-, überkirály szerepét fogja taglalni az EUba való belépésünk esetén. Hozzá fogja tenni, hogy ésazOrbán kormány ez ellen a fantasztikus mszp-szdsz eredmény ellen dolgozott. irgumburgumi.

Valamelyik este, a tvben (talan joestet mo?) Horn Gyula nyilatkozott az euval kapcsolatosan, valami olyasmit mondott, hogy "na akkor most megteremt?dik a nyugathoz való felzárkózás esélye". Könyörgöm, ne beszéljen már hülyeséget! Volt rá 40 évük hogy megteremtsék! Miért nem csinálták? Na ja, a ruszkik seggét kellett nyalni.... (már bocs a kifejezésért)

Ehh.

bandikaa

dez1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 94
A baloldal ott hibázott a közmű privatizációnál, hogy nem kötötte azt ki, hogy az árak csak a keresetnövekedéssel azonos mértékben emelkedhetnek. Úgy mindjárt sokkal tisztább lett volna a helyzet. Persze vsz. nem lett volna vevő ilyen feltételek mellett:)

Gázvezeték: ha törvény írja elő a MOL-nak, hgoy meg kell nyitnia a vezetékét, akor nem tehet semmit. Kaphat akkora használati díjat, ami az igazolható költségeit+ bizonyos nyereséget fedez.

Az az érdekes, hogy a MATÁV milyen ügyesen tudta/tudja szabotálni a rá vonatkozó hasonló törvény végrehajtását lassan már egy éve

Costals Creative Commons License 2002.10.11 0 0 93
Dilettáns vakok és hozzá nem értő világtalanok vitája ez. Miért jó ez neketek?
feneszelid Creative Commons License 2002.10.11 0 0 92
mér, mér? Mer ő mongya, azér.
Hisz ott van mingyár a hozzászólása elején
Előzmény: BaSand (91)
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 91
Mi eladjuk most és ti vegyétek vissza majd 100 év múlva. Persze ez nekünk és a többségnek lesz így jó.
Miért is lesz jó? Ez még nem világos.
Előzmény: vigyorgo (88)
balgabelga Creative Commons License 2002.10.11 0 0 90
Mi???
Előzmény: igen7 (87)
csa1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 89
Igen ezt már észrevettem, hogy a bal oldali szociálisan érzékeny olvtársak, pont az ellenkező álláspontot képviselik mint kellene. Számtalan helyen elhangzott, hogy a jobb oldalon (Mo-n) hamarabb fellelhetőek ezek a dolgok.
Pl a z új adócsomag amivel januártol fognak megszivatni minket az nektek tetszik :(((((
Sőt még bele is magyarázzátok, hogy ez így jó.
Jutalékot kaptok ?
Előzmény: vigyorgo (88)
vigyorgo Creative Commons License 2002.10.11 0 0 88
Én mondom ti ott jobboldalon Kádárékat és az államositást tarjátok nagyra. Az állam , ha tiétek akkor magatok közt szétosztjátok , majd drágán visszaveszitek.Mi eladjuk most és ti vegyétek vissza majd 100 év múlva. Persze ez nekünk és a többségnek lesz így jó.
Előzmény: csa1 (1)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 87
sőt, téged is eladnak majd...:)
Előzmény: balgabelga (85)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 86
Neked vannak kommunista nézeteid a gazdaságról..:)
de mindegy, ne marjuk egymást. Pláne mert megyek kajálni, úgyhogy jó étvágyat mindenkinek (neked is, kedves BaSand)
Előzmény: BaSand (84)
balgabelga Creative Commons License 2002.10.11 0 0 85
Ebbensemmi új nincs.
Az mszp kormány 94-98 között is privatizációs bevételekből tartotta fenn magát, és most is ezt tervezik.
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 84
Na látod. Tudsz te, ha akarsz. Te vagy a király a homokozóban. A piros szekf?s napozódban.
Előzmény: igen7 (83)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 83
:)))
most azt kell skandálni?
A buszokra ragasztott "soha többet kommunistát" matricák láttán nincs menekülhetnéked? :)
Előzmény: BaSand (82)
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 82
Mond inkább azt, hogy : ORBÁNBÁNYÁK !!!
Előzmény: igen7 (80)
csa1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 81
OFF
Én tudom hogy megy odaát. 1 csőrendszer van, és mindeggyik cég egyedien szinezi, és szagosítja a gázt. A vevő meg a neki járót veszi ki a csőböl :)
ON

Így igaz messze vagyunk . Egyszer már ezek bizonyítottak a privatizációjukkal. Most se lesz különb.

Előzmény: igen7 (78)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 80
Mert?

Amúgy MSZP szavazó vagy, nem? Vagy munkáspárti?

Előzmény: BaSand (79)
BaSand Creative Commons License 2002.10.11 0 0 79
Bérelni: Lehetne. a MOL-tól :-)))))
Építeni: Maradj a homok és légvár építésnél .
Előzmény: igen7 (76)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 78
Ez már asszem messze van az eredeti problémától.
A gáz meg belátom rossz példa volt, mert nem szabadáras, azaz azon nem partizánkodhat egy 0 állami tulajdonú cég.

A csőproblémára meg szerintem vannak már megoldások. De érdekelne, hogy ez az EU-ban hogy működik, tudja valaki?

Előzmény: csa1 (77)
csa1 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 77
NA az lesz ám az ócsított gáz!!
És az utca alatt hány cégnek lesz vezetéke? 3-4 ?
Előzmény: igen7 (76)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 76
Igen, de lehet újat építeni, vagy pedig bérelni.
Előzmény: BaSand (74)
igen7 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 75
Miért kell gazdasági kérdésekbe politikát keverni?
Mellesleg meg az állami tulajdonú részvények hozama után gyakorlatilag eddig sem adózott az állam. Akkor meg mindegy, nem?
Előzmény: csa1 (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!