Keresés

Részletes keresés

ef_ Creative Commons License 2002.10.11 0 0 19
A móri bankrablás és vérengzés tény.
A Tasnádi ügyet végigkísérő agyonverések, ügyvéd kezének szilánkosra törése, a Stein hasonmásának megkéselése szintén tény.

Ha elkapják a feltételezett gyilkosokat, még nem bizonyítja, hogy Ők a tettesek.
Minthogy a Tasnádiról sincs jogerős végzés.

azt hiszem a két eset és két felvetés hasonló eset!!!!

Én nem a móri gyilkosságot kérdőjeleztem meg, hanem HA elfogják a feltételezett elkövetőket, még korántsem biztos, hogy valójában ők azok. Mint ez pl kiderült az első körözött személyről.
Tasnádi esetében is csak első fokú ítélet van, még korántsem biztos, hogy ő verette agyon adósát, hogy ő törette össze felesége üygvédének kezét, hogy ő szúratta hasba Stein hasonmását.

Előzmény: devereaux (11)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 18
-off-
"...mi jobboldali újságírók..."
Ezt ugye nem komolyan írtad?
-on-
Előzmény: Sherman2 (12)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 17
Én pl. szubjektív szimpátia alapján - ízlésromboló és úgy néz ki mint Sylvester Stallone a bűnrossz gengszterfilmjében - sokkal többre csuknám le. De engem nem kérdeznek és nem vagyok mértékadó forrás.
Előzmény: Sherman2 (12)
sjesz Creative Commons License 2002.10.10 0 0 16
Ne viccelj már! Madár-t nem az eszéért szeretjük.....

Ne egy bokszolóval kezdj erkölcsi vitába.....

:-))

Előzmény: ef_ (-)
balgabelga Creative Commons License 2002.10.10 0 0 15
Nekem szimpatikus Madár, de ebből a nyilatkozatából tisztán látszik, hogy nem az eszével keresi a kenyerét.
Szerintem felejtsük el ezt a hülyeségét és szurkoljunk neki tovább.
Röhögnöm kell Creative Commons License 2002.10.10 0 0 14
affrancba, most elrontottad! ;-P
Előzmény: Pókerarc (13)
Pókerarc Creative Commons License 2002.10.10 0 0 13
... ballib=tasnádibrancsfan

Mint pl. Mészöly Kálmán meg Simon Tibor

Előzmény: Röhögnöm kell (10)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 11
De nem ám!

Ugyanis a probléma az, hogy a móriak elkövettek valamit (tény), TP-ről pedig még nem bizonyítottak be (sajnos!) olyan dolgokat, amik miatt a dolog végérvényes. Majd ha jól lecsukják és tutira tudjuk, hogy gázos volt, akkor jöhetsz.

Két példával megvilágítva.

1) Összeveszünk és jól megütlek, te pedig belémharapsz közben az ütő kezembe. A fognyomod ott marad, amiből ki lehet mutatni, hogy tényleg én ütöttelek meg. A dolog tiszta,nem tagdhatom ... maximum csak az indítékokat lehet magyarázgatni.

2) Ugyanakkor viszont megvádolsz, hogy elloptam a pénztárcádat. Többen látták, hogy kutattam a zsebedben és az is feltűnő, hogy hirtelen több pénzt költök vaníliafagyira ... de mégsem lehet biztosan tudni, hogy én voltam, mert az is lehet, hogy csak a kezem fázott és a fagyit pedig kaparós sorsjegyen nyert pénzből finanszírozom.

Üdv:

devereaux

Előzmény: ef_ (9)
Röhögnöm kell Creative Commons License 2002.10.10 0 0 10
"Egyébként Tasnádi ellen nincs jogerős ítélet, addig pedig ártatlannak tekintendő. "

Jajj, mily megható aggódás az ártatlanság vélelméhez való jogért!

Könny kicsordul....

pömpisz válasz erre | adatok | e-mail 2002.06.03 10:27 (2)

Csak az a különbség, hogy a Strabag állítólag (vagyis eddig csak te állítottad, a szavahihetőséged meg egyenlő a nullával), a hepiend vezetői meg már csomagolják a fogkeféjüket, meg egy kis vazelint. Remélem hamarosan csatlakozik hozzájuk a fidesz teljes vezérkara.

no comment... ballib=tasnádibrancsfan

Előzmény: pömpisz (5)
ef_ Creative Commons License 2002.10.10 0 0 9
Tévedésben vagy!
Erdei madásrnak kihangsúlyoztam, hogy a móri FELTÉTELEZETT gyilkosokkal! És erre mondta, hogy nem!
Tehát ha Ők is csak feltételezett gyilkosok volnának, ráadásul elsőfokú ítélet nélkül!
Előzmény: devereaux (7)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 8
-off-
Szóba állnál VA-val? Légy erkölcsös! És következetes is.
-on-
Előzmény: ef_ (6)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 7
A dolog csupán ott nem passzol, hogy összemosod a kettőt. Kiindulsz abból, hogy TP gazember - mellesleg ebben egyetértünk ... de csak szubjektív alapon - és mint ilyen egy kalap alá veendő a móriakkal. Ez téves. Majd ha az lesz (annak bizonyul), akkor nyisd meg a topicot! Addig feltételezés. Ilyet pedig bárki tud.

A példát ezért említettem.

Ennyi erővel bárkiről, akire a gyanúnak csak az árnyéka is vetül - bőven lehet válogatni! - lehet ilyet állítani. De ez szubjektív vélemény ... és csupán annyira releváns.

Én is mondhatom azt, hogy milyen gaz és átlátszó dolog az, hogy pl.valaki kezet fog CsI-nal, amikor 28 millás balhéi vannak. De miért mondanék ilyet?

Üdv:

devereaux

Előzmény: ef_ (4)
ef_ Creative Commons License 2002.10.10 0 0 6
De elsőfokú igen!

Ha pedig valaki az orra alá dugta a papírt, és a nevével így visszaéltek, az egész levelet hiteltelenné teszi, hisz épp a nevekkel akartak nyomatékot adni.

Indokolni pedig Ő indokolt!

Előzmény: pömpisz (5)
pömpisz Creative Commons License 2002.10.10 0 0 5
Nézd, a Madár nem politikus, nem hiszem, hogy meg kellene indokolnia mit miért tesz. Nem azért van ott, ahol van, mert a Te szavazatodra volt szüksége, hanem saját erejéből került oda. Egyébként Tasnádi ellen nincs jogerős ítélet, addig pedig ártatlannak tekintendő.
Meggyőződésem, hogy valamelyik vezető dugta az orra alá a papírt, hogy írja alá, mer az jó.
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.10.10 0 0 4
Csakhogy Ő az első válaszában nem azt írta, hogy Tasnádi olyan szimpatikus Neki és nem annak adott hangot, hogy szent meggyőződése szerint Tasnádi ártatlan,hanem hogy Tasnádi a MÖSZ szponzora és neki nem ártott semmit.
Azaz, ha a móri gyilkosok is hasonló paraméterekkel rendelkeznének, akkor őket is védelmébe venné.
Előzmény: devereaux (3)
devereaux Creative Commons License 2002.10.10 0 0 3
A feltételezés érdekes dolog. Szerinted...

-Ha például téged otthon kedvelnek az ismerőseid, de mások szerint idióta vagy, akkor nekik erre úgy kell-e reagálnuk, hogy elhatárolódnak tőled?

Válaszolj, kérlek! Úgy szeretném tudni, hogy mi mindenre vezet egy feltételezés! Köszi!

devereaux

Ui.: Még mielőtt ismét feltételezésekbe fognál, közölném, hogy a gondolkodásod buktatóira igyekeztem rámutatni.

Előzmény: ef_ (-)
Röhögnöm kell Creative Commons License 2002.10.10 0 0 2
Nézd, Madárhoz hasonló kaliberű verőembert csak egy I. Tasnádi (Nagy) Péter képes megfizetni, és mivel a sportolók hamar kiöregednek a versenyzésből, gondolni kell a jövőre is.
Előzmény: ef_ (-)
Demim úr Creative Commons License 2002.10.10 0 0 1
remek lényeglátásod jutalma egy vállonveregetés vagy egy sör volt saját részedről? ;-)
Előzmény: ef_ (-)
stika Creative Commons License 2002.10.10 0 0 0
Gerincesség? Sehol. Csak a zsigerek...
Előzmény: ef_ (-)
ef_ Creative Commons License 2002.10.10 0 0 topiknyitó
Politikai téma a Tasnádi miatt, úgyhogy kéretik nem átteni a Sport rovatba!

Az előbb vendég volt Erdei Zsolt.

Arra a kérdésemre, hogy miért írta alá a Tasnádi védelmében írt levelet, azt válaszolta, hogy mert Ő volt a MÖSZ szponzora és neki nem ártott semmit.

Ebből fakadóan megkérdeztem, hogy vajon akkor, ha a móri feltételezett gyilkosok lennének a MÖSZ szponzorai, akkor ő értük is tenne-e valamit, először nem válaszolt, mondván arctalanul nem szeret vitatkozni.
(Mindha nem ő jött volna az Indez fórumára.)

Majd amikor az első kérdésre adott válasz logikai bukfencére világítottam rá, akkor elismerte, hogy a móriakat bizony nem venné védelmébe.

Ezek szerint Tasnádi igen (hiszen szponzor és nem ártott Erdeinek) mások nem (akkor sem, ha szponzorok és nem ártottak madárnak).

Hol itt a gerincesség?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!