Keresés

Részletes keresés

Traubi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 1
Oppsz elfelejtettem: 0 alakú a telek? :)
Előzmény: Traubi (0)
Traubi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 0
A Külügyminisztérium Konzuli Főosztályán ill. Érdekvédelmi Osztályán foglalkoznak ilyenekkel (is), őket keresd meg a problémáddal.
Előzmény: Bagira1 (-)
Bagira1 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 topiknyitó
Van eg ykis gondom, hatha valaki jart valamelyikötök hasonlo cipöben, es tudna segiteni.
Vagy otthon van a jogban.
Anyai nagyapam Canadaban elt, es egy telket vett Floridaban,
amit a lanyainak szant örökseget.
Sajnos Canadaban ujra nösült, elvett egy olyan nöt, akinek
ket felnött koru fia volt.
Nagyapam eveken at eltartotta a feleseget, mert se keresete,
se nyugdija nem volt a nönek.A csaladot, meg a kissebbik
fiut a csaladjaval detto.
Nagyapam meghalt, es a csalad valahogy Canadaban le akarja
nyelni anyam, es a növere örökseget.
Vartunk a csalad valami megnyikkanasara, de eddig semmit nem
tettek az iranyaba, hogy valamit is közöljenek velünk.
Segitsetek, ha tudtok valamit, mi a fenet kene lepni, mit
lehet lepni, es hogyan?
Anyam mar nyugdijas, beteg, a nyugdija szart sem er, az
öröksege sokat segitene neki, hogy vegre normalisan
elhessen, nyugdijaskent.
Elhataroztam, megkapja az örökseget, ha a csalad odakint a
feje tetejere is all!!
Barmit tudtok, ide is irhattok, vagy a
jimmyciripp@freemail.hu cimre is elkükldhetitek.
Köszönettel.Bagira1 :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!