Keresés

Részletes keresés

tom55 Creative Commons License 2016.12.21 0 0 7

de jó kis régi topik

 

Most nézem a Benny Hill showt az RTL+ -on, sok jó jelenet van de ezek a hosszú szövegesek borzalmasak. Nem tudom ki vagy hogyan fordította vagy egyáltalán szöveghű-e. Semmi poén bennük. Persze nem is nagyon lehet ezeket jól fordítani gondolom.

 

Inkább a helyzetkomikumra épülő(burleszk) jelenetek amik jók.

Artension Creative Commons License 2006.07.27 0 0 6
ra kellett jonnom, hogy Galvolgyi ide, Galvolgyi oda, BH nem jo szinkronizalva
Előzmény: stevebi (5)
stevebi Creative Commons License 2006.07.26 0 0 5
fluoride Creative Commons License 2004.11.24 0 0 4
Lehet kapni 1 ezresért Benny Hill best of-ot dvd-n a budaörsi t*sco-ban, én meg is vettem :)
Artension Creative Commons License 2002.10.07 0 0 3
A könyvet nem csak simán vettem, hanem a Kálvin téri könyvtárból vettem KI. :))) A címe: Benny-Az igaz történet; szerző: Dennis Kirkland (BH rendezője), Totem könyvkiadó, Bp., 1994

Előzmény: stevebi (1)
GroundZero Creative Commons License 2002.10.07 0 0 2
Benny Hill télleg nagy volt. És még nagyobbá tette az, hogy egy olyan műfajban alkotott igényeset, amiben nagyon könnyű gagyit gyártani.

Gr0

stevebi Creative Commons License 2002.10.07 0 0 1
Hatalmas komikus volt, tetszettek azok a részek, amikor "gyorsított felvétellel", a show szokásos zenei aláfestésével vagy 50-en kergették a jó öreg Bennyt.
Hol sikerült venni a könyvet? Írhatnál pár infot (pl. könyvkiadó, a bolt címe stb.), mert én is szeretném megvenni a könyvet.
Előzmény: Artension (-)
TOPMAN Creative Commons License 2002.10.06 0 0 0
R.I.P. Nagy király volt! Mindíg szívesen nézem a tévében.
Artension Creative Commons License 2002.10.06 0 0 topiknyitó
Nem szívesen nyitok új topikot, de miután rákerestem és nem találtam létező Benny Hill topikot, úgy gondoltam, hogy megengedhetetlen, hogy a nagy öregnek ne legyen saját fóruma.

Tulajdonképpen annak kapcsán jutott eszembe, hogy kezembe került BH életrajzi kötete és eszembe jutott, hogy lehetne-e valahol a neten videokat, ilyesmit letölteni, mert most éppen egyik adón látható ez az utolérhetetlen komikus.

Remélem, mások is bírják a búráját!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!