Keresés

Részletes keresés

Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 43
Nem. Úgy is, szitáló esőben is el van képzelve. Gondolj csak Virginia Woolf Orlandójának XIX. századi romantikus fejezetére.

Nos, ott nagyon is el van képzelve. Romantika. Sziget. Lovag.

Csodálatos. A film is az.

Nézzed meg, és akkor lesz egy támpont, hogy most iziben miért nyitok egy topicot arról, hogy...

Három-Pont-Szmájli

Előzmény: Törölt nick (42)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.12 0 0 41
Amit javasolsz, már mind megtettem (kivéve a svájci sapkát, mert az nem illene hajviseletemhez, ahhh!). Minden volt, volt.

Egyébként nagyon sokat vagyok az utcán, emberek között. A szabadságszigetelőben írtam is, hogy sokat tömegközlekedek.

Ez egy pompás dolog. Csodálatosak az emberek. Néha galádnak és bunkóknak tűnnek, de az ezernyi rezdülés, amit érzékelni vagyok szerencsés, mindenért kárpótol.

Hivatásos hölgyek: megértéssel viseltetek irányukban.

Álmok: ez érdekes. Szarrá dolgozom magam, mégis az álmok nem maradnak el. És nem is felejtődnek el.

Egyébként: lenyűgöz a létezés erőteljessége. A sajátomé is.

Előzmény: velorex0 (40)
velorex0 Creative Commons License 2002.10.11 0 0 40
vettközz, ozzy, elsödlegest a gátlásokat vállfára, azután a másodlagosakat, a feloldott gátlásokat kis kémcsövekben bunsen-égö alatt amúgy körkörös mozdulatokkal a lángban tartva, majd legutoljára a freudiak, szakaszosan oszlopárként feltöröen. ha kész vagy, fejedre húzzál svájcisapkát és menj az utcára az emberek közé. egyél hotdogot mustárral-majóval. igyál wishkyt üvegböl. hagyd magad rábeszélni egy hivatásos hölgyre, ne menj taxival hazáig. azután fáradt szemekkel kérdezd:

tudok-e még álmodni?

..

Előzmény: Ozagen (39)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.11 0 0 39
Szóval itt van a pofám. De lényegi. Idetrógerolom a pofám. Pajszerrel szájszegletbe akasztva idecibálom. Vagy a pofám beleharap a kezembe, és húzza maga után, csűri ide, lipityi-lipityom.

Megállapításokkal meg mit kezdjek. Vajon mit? Fertőtlenített tényálladékok.

Persze nem kritika.

Hú, de rossz kedvem van.

De nem van. Itt a pofám. Vigyorgok, nem mosolygok, lehetőleg úgy nem mosolygok, hogy látszódjék az agyaram. Szabadságszigetelő, hajh.

Az tényleg jó volt. Ám most se félek, nem mosolygok, hogy lássék az agyaram.

Előzmény: Törölt nick (35)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.11 0 0 38
És akkor mi van, ha kötözködök. Néha én is kötözködhetek. Az ember egy kis kötözködésre vágyik. Az ember nekitámasztja a hátát a kötözködésnek, és azt hiszi, most aztán jól érzi magát.

Én nem húztam ki sokáig odaát. Meg kéne nézni, mióta nem voltam, ahhoz hogy pontosan fogalmazzak, de nem nézem meg. Az ember néha vágyik egy kis pontatlanságra. Az ember beleteszi a lábát a pontatlanságba, mozgatja lábujját, a lavór alja nyikorog a poros kövön, és vigyorog felhúzott alsóajakkal, zsírosan fénylő arccal.

Nagyon sajnálom ezt.

Szóval itt van a pofám, hö.

Előzmény: velorex0 (33)
velorex0 Creative Commons License 2002.10.10 0 0 36
talán igazad van, vetemedek mint az öreg ajtó...

leszokóban vagyok - kis önkritika a családommal szemben. isch.

vagy megyek inkább kutyát sétáltatni.

=:-{o

..

Előzmény: Törölt nick (35)
velorex0 Creative Commons License 2002.10.09 0 0 33
kötöcköcc? nyiltak má rosszabb topicok is.

asszem én még elég soká kihúztam odaát, de ami nem Lenin azt ne eröltessük...

megasztán csak úgy...ingyenes házhozszállítás...

(toljad csak a képed)

/:-)\

..

Előzmény: Ozagen (30)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.09 0 0 32
Szóval ezért vagyok morcos. Oz idetolja a képét, meg ilyesmi. Ez a duma.

Nem tolom.

Én itten nagyon jól érzem magam, ceterum censeo.

Nem kell tolnom, jön a képem magától is, ha tud jönni.

Aztán ha van, akkor van.

Úgy kell kihúzni a képem, ha voltam. Ráncigálni. Cibálni. Pajszervassal szájszögletbe akasztva, bőrt nyúzva, kifele.

Hö.

Előzmény: Törölt nick (7)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.09 0 0 31
Nincs igazán ínyemre bizonyos embercsoportok efféle differenciálatlan megítélése, illetve bizonyos embercsoportok önkényesnek ítélhető retorikai megteremtése.

Egyébként egyetértek.

Előzmény: Törölt nick (0)
Ozagen Creative Commons License 2002.10.09 0 0 30
Kissé visszatetszőnek tartom itt firnyákolni azt a helyet különbejáratúlag. Persze néha én is belepillogok, mi van ott, na de kérem, ezért külön topicot nyitni. Ojh.

Mondottam volt (itt), nem biztonságos az a hely, kurvára nem.

Előzmény: velorex0 (-)
belohin Creative Commons License 2002.10.09 0 0 28
Olyan jól esik árnyaltan fogalmazni. De legyen akkor markánsabb. :)

Tehát akkor a mai tétel: "Azért mert valaki töketlen, még nem biztos hogy nő. Viszont olyan neműek is pöcsölhetnek, akiknek egyébként ehhez a természet nem adott szerszámot.
A csalánt meg mindenki azzal veri, amit el tud kapni."

Ez már mélyfilozófia, nem? Olyan mély, hogy öv alatt matat. ;)

Előzmény: Törölt nick (27)
velorex0 Creative Commons License 2002.10.08 0 0 26

Engem csak ingerel,
az új modera, de honnan
veszitek hogy femina???

És valjon Mile úr
mocsárlázban szenved,
hogy kedveli maga alatt
ezt az egyveleget?

(Hol is van már a régi léc?
a bokám kék-zöld, mert belerúgtam,
de nem véletlen, inkább mérgemben,
meg a derekam is fáj, nem viseli
a sok hajolgatást...)

:-)

..

belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 24
Na, akkor biztos meg van győződve arról, hogy jó nyomon járt, csak közben én itt bennfentes lettem vagy mi, és töröltettem, nehogy lebukjak.
Akit meg izélgetett, azóta is csodálkozik. :)

Ha politikában volt, akkor az a Misibá, egyedül vele futottam össze a régi mélynyomásúak közül ott.

Előzmény: Törölt nick (23)
belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 22
És szépeket mesélt? Azért az öröm, hogy még van rajongóm. Már tisztára úgy éreztem, hogy a kutya sem emlékszik rám.
Előzmény: Törölt nick (19)
Ronyóspali Creative Commons License 2002.10.08 0 0 21
Köszönöm. Igaz, már arra sem emlékeztem a nagy szenilitásom közben, hogy kisbetűvel kezdődött-é avagy naggyal, de már jó.
Előzmény: Törölt nick (20)
belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 18
Egyébként itt az Indexen már csak ez az egy nickem van. Egyrészt a másik jelszavára évek óta nem emlékszem, másrészt meg öregszem vagy mi. Már a tudathasadás sem dob fel.
Előzmény: Törölt nick (16)
belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 17
Valaki még mindig ennyire szerelmes belém? :)))
Ha kiderül ki volt, küldök neki egy aktképet. Ha erre gerjed... :))))
Előzmény: Törölt nick (16)
belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 15
Fél évenként illik megszólalni nekem is errefelé.
Igaz, jobban nem leszek tőle. :)
Előzmény: Törölt nick (10)
belohin Creative Commons License 2002.10.08 0 0 14
Nem kell ott leselkedni. Olyan az egész, mint egy régi jó kerti budi. De még ajtaja sincs. Tán ezért van az, hogy aki arrajár, ott tolja le, ahol eszébe jut.
Igaz, az arrajáróknak más nem is igen jut az eszébe már régen. :)

Mint hallom, van új vécésnéni, de papír nincs régen. Tehát ha bemész, számíts arra, hogy bizony sz... khmm... tisztátalan popóval fogsz kijönni. Hiába, arrafelé ez az trendi.

Előzmény: rilon (11)
Tie Creative Commons License 2002.10.08 0 0 13
"amúgy ahogy olvasom, tie vasat reszel. :) "

Szó szerint. Vettem sarokcsiszolót is, meg háztartási lyuksógort... Illetve lyukfűrészt. (másutt dekopírfűrésznek híják, de a dobozán ez van) :))

Előzmény: Törölt nick (7)
rilon Creative Commons License 2002.10.08 0 0 11
Szabad tisztelettel megkérdeznem, milyen új moderáról, új nettóról van szó? Hol van a kézlányok internetes sápítozó sarka? Szeretnék
leselkedni a kulcslyukon.
Előzmény: Törölt nick (9)
belohin Creative Commons License 2002.10.07 0 0 6
Faroljon be oda a ronyóspali. Illetve miket is beszélek... :)
Előzmény: Törölt nick (2)
belohin Creative Commons License 2002.10.07 0 0 5
szerintem pöcse van a menyasszonynak...

Na, benéztem pár percre oda. Elhiheted nekem, hogy arrafelé nincs senkinek olyan szerszáma. :))

Öreg Tyúkok Egylete /ÖTYE/ néven fut a hely és az is mélyre feminizálódott, aki nem is annak született. Gondolom akinek még volt is egy csöpp, azt is le kellett adnia a ruhatárban, hogy ne nézzék ki a többiek maguk közül.

Biztos ettől olyan töketlen az egész milenetto. ;)

Előzmény: velorex0 (3)
velorex0 Creative Commons License 2002.10.07 0 0 3
valhogy nekem más az érzésem, több dolog összeesik idöpontban és tevékenységben is.

szerintem pöcse van a menyasszonynak...

:-)

..

Előzmény: Törölt nick (2)
belohin Creative Commons License 2002.10.06 0 0 1
Nem igaz! Él még az a lábszagú mocsár? És még vartyognak is benne a brekkencsek? :))

Nem mehet jól milééknek, ha ennyi felesleges hely van a szerverükön.

Ne égessétek már magatokat azzal, hogy ilyen helyekre jártok. Az Index sem egy Parnasszus, de az meg már induláskor is csak egy gödör volt, azóta gondolom tele is lett. Szippantókocsi nékül meg sem merném közelíteni. :)

velorex0 Creative Commons License 2002.10.05 0 0 topiknyitó
Valami új harcimüvészet lett a fenntemlített intézményben bevezetve, élén egy titokzatos kukluxklán csuklyás egyeddel, hm... de ismerös, csak tudnám honnan... Sok ember nem jöhet szóba...

..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!