Keresés

Részletes keresés

conti Creative Commons License 2002.10.05 0 0 4
Zampa a legnagyobb!
der Budapester Creative Commons License 2002.10.05 0 0 3
Az nekem is megy, csak azt a rohadt regisztrációt a honlapon nem értem!!!
Előzmény: phx (2)
phx Creative Commons License 2002.10.05 0 0 2
Mostanában állok neki, de beszólni már tudok :)
Előzmény: der Budapester (1)
der Budapester Creative Commons License 2002.10.05 0 0 1
Igen, csak az a baj hogy
a) nem beszélek olaszul
b) ritkán frissítik az oldalt:(
Előzmény: phx (0)
phx Creative Commons License 2002.10.05 0 0 0
Ezt gondolom ismered...
Előzmény: der Budapester (-)
der Budapester Creative Commons License 2002.10.05 0 0 topiknyitó
...egy isten!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!