Keresés

Részletes keresés

csakén1990 Creative Commons License 2021.07.06 0 0 55

Pici vér és fehérje a vízeletben mitől van?fehérje elmúlt.vér egy +os a teszten.

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.10 0 0 50
De, azért örülök,hogy nincs komolyabb baj! :)
Szóval, voltunk ultrahangon! És azt mondtk neki,hogy valószínű, hogy homokja van, és vmi olyasmit mondtak, hogy van neki ilyen összehúzódásai... ezt nem nagyon tudom,hogy mi! Azt mondták, hogy pihenjen és igyon sokat! :D ennyi...
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 49
"Azt elképzehetőnek tartom, hogy a barátnőd vesehomokja okozta az ezt megelőző hugyuti fertőzést - megmondanád tényleg pontosan?"

Én erre mondtam azt,hogy van (lehet) összefüggés a kettő között!! ;)

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.07 0 0 48
Azért tényleg érdekelne - mnár ne haragudj, ha már ennyi időt elcsevegtünk -, hogy a doki mire mondta, hogy lehet összefüggés a két dolog között?

Ugyanis azt egyszerűen ELKÉPZELHETETLENNEK TARTOM, hogy a gumis védekezés és a vesekő-vesehomok között összefüggés legyen. Azt elképzehetőnek tartom, hogy a barátnőd vesehomokja okozta az ezt megelőző hugyuti fertőzést - megmondanád tényleg pontosan?

Ugyanis akkor a lányomat elküldeném egy urológushoz, mert lehet, hogy neki is kezdődő vesehomokja vagy ilyesmi van - szóval most te segíts nekem jó?

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 47
Köszi mégegyszer a tanácsot! ;)
Én meg kérdeztem egy dokit, azt írta, hogy lehet összefüggés a kettő között... Mostmár legalább kicsit pontosabban tudjuk,hogy mi a baja és remélem,hogy minél hamarabb még többet tudunk és meg fog gyógyulni! :)
Előzmény: AliceCsodaországban (46)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.07 0 0 46
Na látod.
A baktériumnak meg ennek szvsz. semmi köze egymáshoz, bár nem vagyok urológus - de miért haragszol rá?????

Ha vesehomokja van, az nagyon tud fájni, de ha JÓ SOK FOLYADÉKOT ISZIK, drasztikusan sokat mint már említettem, az eltávozik a vizelettel. (Lehet, kicsit véres lesz, nem kell megijedni ebben az esetben.) Családomban volt vesekő is meg vesehomok is.

MIndenesetre javaslom egy diabetikus tanácsát, hogy a jövőben milyen ételektől-italoktól tartózkodjon. A vese kiválasztó szerv, ott ülepednek le a nemkívánatos anyagok és azok összefüggenek a táplálkozással - ki mire érzékeny, szóval ebben az irányban kérdezgessetek tovább.

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.07 0 0 45
Nyah, volt/voltunk orvosnál!

Úgy néz ki,hogy veseköve van/lesz! Mert vmi "homokot" találtak a vizeletébe! Szóval, nekem semmi közöm nincs hozzá! Szegénykét sajnálom, de kicsit haragszom is rá!

Azt megtudnád mondani,hogy van összefüggés szerinted abba,hogy múltkor baktériumot találtak a vizeletébe és a mostani helyzettel? Elküldték ultrahangra, majd elmegy... ;)

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 44
AliceCsodaországban: Kedden elmegyünk egy urulógushoz (közösen!)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 43
"Legfeljebb akkor, ha MINDEN lány, akivel lefekszel, vesebajt kapna. :-)"

Lehet,hogy ki kellene próbálnom?! :))

Előzmény: AliceCsodaországban (42)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 42
Nem tudom összegezni, mert a vese és a gumival történő nemi élet között nem találok összefüggést.
Legfeljebb akkor, ha MINDEN lány, akivel lefekszel, vesebajt kapna. :-)
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 41
Kösz a segítséget!!!! ;)
Előzmény: AliceCsodaországban (40)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 40
"... mert a nővérének is voltak ilyen problémái és elképzelhetőnek tartja, hogy esetleg tőlem! "

:-)))
(Eddig nem mondtad, hogy mind a két lányt te fertőzted meg! :-))) )

Ha a nővére elképzelhetőnek tartja, hogy tőled van, az még nem kinyilatkoztatás, bízd ezt inkább az orvosra.

De most már mennem kell, nyugi, nem lesz semmi baj.

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 39
Meg tennéd, hogy egy kicsit összegeznéd a dolgokat? Hogy akkor most tőlem hogyan lehetséges, te szerinted mi lehet a baj stb... köszi
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 38
Ekkora véletlen nem lehet... :))))) Vagy ha igen, akkor nem semmi!
Előzmény: AliceCsodaországban (36)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 37
"Ja még egy: a barátnőd igyon annyi folyadékot, amennyit bír, lehetőleg teát, és legalább napi 4 litert addig is!"

átadom neki... ;))

Előzmény: AliceCsodaországban (34)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 36
Véletlen egybeesés, ilyenről nem hallottál?
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 35
"De én még abban sem vagyok biztos, hogy bakteriális fertőzése van. Majd a vizsgálat után okosabbak leszünk."

igen, az a baj,hogy múltkor se tudtunk meg semmit se... ;( Csak hogy lehet,hogy tőlem kapta el, mert a nővérének is voltak ilyen problémái és elképzelhetőnek tartja, hogy esetleg tőlem! de konkrétumot nem tudunk/tudtunk! most talán sikerül kideríteni a dolgokat!

Előzmény: AliceCsodaországban (31)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 34
Gyakran járt ki pisilni és csípett a vizelete. De volt olyan is, hogy sérvműtétre ment, előtte ugye volt egy laborkivizsgálás és akkor is kimutatták a vizeletben a baktériumokat, holott nem volt semmi tünete. Ugyanez volt most télen is, semmi tünete nem volt, de más okból kifolyólag kellett labort csináltatni és akkor is baktériumokat találtak. E két utóbbinál, hangsúlyozom, nem okozott semmiféle tünetet.
A veséje pl. nem fájt soha. Nekem fájt, annak idején, méghozzá görcsszerűen, hullámokban és szörnyű volt. A vese nagyon tud fájni. Ja még egy: a barátnőd igyon annyi folyadékot, amennyit bír, lehetőleg teát, és legalább napi 4 litert addig is!
Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 33
"Kedves Losa ne edd magad, egyáltalán nem biztos, hogy összefüggés van a dolgok között."

csak hát, elég furcsa nekem,hogy azóta, mióta nemi életet élünk!

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 32
Hjó, de a bnőm nem fekszik össze mindenkivel... :))) Hanem szerinted mi a baja, milyen fertőzése lehet?! Kedden első dolgunk, hogy megyünk dokihoz!!
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 31
Kedves Losa ne edd magad, egyáltalán nem biztos, hogy összefüggés van a dolgok között. Én azt mondom, orvoshoz menni sürgősen, utasításokat betartani, addig is lehetőleg állandó ágymeleg javasolt! Magyarul bujjon az ágyba.

Úgysem fogod tudni, hogy mitől vannak a baktériumok, ez olyasmi, mikor a sógorom elkezdte nyomozni, hogy kitől kapta meg az influenzát egy olyan időszakban, mikor a fél város betegállományban volt. A baktérium meg a vírus kicsi és alattomos, bármilyen körülmények között hozzád férhet. De én még abban sem vagyok biztos, hogy bakteriális fertőzése van. Majd a vizsgálat után okosabbak leszünk.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 30
A lányodnál mi volt/hogy volt ha megszabad kérdezni?
Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 29
Csak... abban biztos vagyok, hogy nem fázott meg a veséje, mert vastagon öltözködik tényleg! És most engem főleg az aggaszt, hogy tényleg azóta vannak ilyen gondok, amióta nemi életet élünk! Mondjuk volt amikor egy hónapig nem volt ilyen panasz, pedig akkor is szeretkeztünk, de most megint elő jött! ;( Lehet,hogy csak véletlen egybe-esés, de nem biztos!
Előzmény: AliceCsodaországban (28)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 28
A veséje? Azért az nem biztos, hogy hugyuti fertőzés! Nem erről volt eddig szó.
Nekem 14 és 21 éves koromban volt vesemedence gyulladásom. 14 éves koromban azért, mert fürdőköpeny nélkül mentem ki novemberben úszni a külső medencébe és egyszerűen megfázott a vesém utána, 21 éves koromban pedig azért, mert hólyaghurutot kaptam, amit elhanyagoltam, aztán a gyulladás ráment a vesemedencémre is. Mind a két esetben gennyes volt a vizeletem, és erős antibiotikum kúrát kaptam.

De ebben más személy közreműködése nem volt. Ha a veséje fáj, akkor - ha a háziorvos indokoltnak látja - mindenképpen az urológiára kell menni, és KOMOLYAN KELL VENNI, a vese nem játék !

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 27
Viszketni szerintem nem viszketett, arról se tudok, hogy fájt volna neki a pisilés! Inkább sokszor kellett neki mennie + fáj(t) a veséje! ;(
Előzmény: AliceCsodaországban (24)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 26
Én csak annyit tudok, hogy szegénynek fáj(t) és sajnos most is fáj a veséje! Mondjuk ez nem sok... :D
Előzmény: AliceCsodaországban (24)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 25
Igen, én is fogok természetesen!
Előzmény: AliceCsodaországban (22)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 24
Jó, jó értem én, de még mindig nem írtad le, hogy milyen tünetei voltak a barátnődnek. Csípett a vizelete onnan jött rá hogy baj van és sokszor kellett pisilnie? Vagy folyása volt? Esetleg viszketett nagyon?
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.05 0 0 23
Olyan egy szörnyű ez a dolog, mert nem tudjuk, hogy mi lehet a baj és hogyan?! Kedden megyünk körzeti orvoshoz, ahol majd a doktor nőt is kifaggatom egy picit...
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.01.05 0 0 22
Hát ha meg akarod nyugtatni magad, csináltass te is egy labort. Amúgy óvszer ide ovszer oda, a személyes higénia nagyon fontos! Mosd le előtte a cimborádat neomagnolos vagy hasonló vízzel mondjuk.
Előzmény: Törölt nick (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!