Keresés

Részletes keresés

kokopali Creative Commons License 2016.03.26 0 0 102020

Érdekes a videó, de szerintem ennek semmi értelme, kell egy 16-35, vagy 17-40 és az ok!

o0-0o Creative Commons License 2016.03.25 0 0 102019

14mm-től, próbáltam, a szűrőmenetet is kicsit megdolgozva a négy sarkon. Bár itt a sarkok már igen csak szétkenődnek a fotón.

Előzmény: tutututu (102018)
tutututu Creative Commons License 2016.03.25 0 0 102018

17 millimétertől használható, nem tudok beírni egy youtube videót. 

 

Előzmény: kokopali (102015)
nemethla Creative Commons License 2016.03.24 0 0 102017

Utánakeresek, de én is a googleban lőttem.

Előzmény: kokopali (102015)
Primary92 Creative Commons License 2016.03.24 0 0 102016

A régi és az új Samyang 85/1.4 közt mi a különbség? Azon kívül, hogy az újabbon piros csík van, nem arany.

kokopali Creative Commons License 2016.03.23 0 0 102015

Olvastam a megjegyzésed, hogy a 10-22 obit át lehet alakítani fullframe vázra, hogyan, ez érdekelne! Kösz

Előzmény: nemethla (102010)
bandita39 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 102014

Egėszsėggel használd szépen rajzol.

Előzmény: nemethla (102013)
nemethla Creative Commons License 2016.03.14 0 0 102013

Sziasztok, kaptam egy kis ajándékot, és végre kipróbálhattam, az EOS-M-re ment csak fel, még nincs se helicoid, se rekesz, é nem cyclop. Lehet véleményezni, nekem ígéretes a kicsike. A képek között van 2,5/50-es Canon macroval készült is, egyből rátaláln persze. Viszont egyiken sincs semmi utómunka.

Primary92 Creative Commons License 2016.03.10 0 0 102012

http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?p=17037103

http://forum.photozone.de/index.php?/topic/3709-canon-ef-14-18mm-f5-56-is-stm/

 

Mondjuk én már leszoktam a Canonról, és Sony E 10-18-at használok FullFrame-n. Hobbira vállalható.

Előzmény: nemethla (102010)
Moris721 Creative Commons License 2016.03.10 0 0 102011

Értem! Köszönöm szépen ! Nem volt világos,...rengeteg videót néztem, tesztet olvastam, ahol a két objektívet összehasonlították. És bizony nem sok gond volt a 10-18-al....ha meg az árat nézem ,akkor semmi gond.

Előzmény: nemethla (102010)
nemethla Creative Commons License 2016.03.10 0 0 102010

mert át akarnak szállni sokan a 10-18-ba, csak veszteségmentesen... meg állítólag a 10-22-t könnyű átalakítani fullframes használatra. Ami persze csak 12 mm-től műxik, 10-12 között tükörütéses

Előzmény: Moris721 (102008)
-Minarik- Creative Commons License 2016.03.09 0 0 102009

Minek "befogni" azt a tavot, ha fogalmad sincs mire hasznalnad? Nem kotozkodes. Ha nem vet fel a penz, ne vegyel semmit, csak hogy legyen. Ha csak hetvegi fotos vagy, akkor a 2.8-asok nehezek lesznek es a patyolgatasukra is tobb idot forditanal a kis "dragaknak" mint a fotozasra. 

Hatarozott elkepzelessel konnyebb valasztani.

Előzmény: vigusz (102007)
Moris721 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 102008

Vajon miért van az, hogy a Canon 10-22 USM körülbelül kétszer drágább,(használtan) mint a 10-18 STM.A két rekesz + fényérték, és 18-22 miatt? Mert a 10-22 még F8-on is életlenebb képű, a CA-ról nem is beszélve ami meg egyenesen sok.

vigusz Creative Commons License 2016.02.25 0 0 102007

Nem speciálisan madárfotózásra vagy ilyesmire kéne hanem csak egy olyan telének kéne amivel 200-300-as távot be lehet fogni....

A fényereje gondolom probléma kicsit de amúgy szépen rajzol?

Előzmény: Töck Jenő (102006)
Töck Jenő Creative Commons License 2016.02.25 0 0 102006

Attól függ, hogy mire és mennyire kell.

Előzmény: vigusz (102005)
vigusz Creative Commons License 2016.02.25 0 0 102005

Sziasztok !

 

Szeretnék kérni pár mondatos véleményt a Nikon 70-300/F4.5-5.6 G AF-S VR IF ED objektívről.

 

Kb. annyit hogy ha az embernek nincs pénze 70-200-as vagy 80-200-as 2,8-as fényerejű obira - akkor érdemes-e ilyenbe beruházni?

 

Köszönettel.

Timcsi31 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 102004

Köszönöm a sok segítséget :))))

Moris721 Creative Commons License 2016.02.14 0 0 102003
Előzmény: Timcsi31 (101996)
bandita39 Creative Commons License 2016.02.14 -4 0 102002

Ne meneküljön vigye az obit :)

 

Előzmény: nemethla (102001)
nemethla Creative Commons License 2016.02.14 0 0 102001

Szegény Timcsi, el fog menekülni innen, annyian megszólítjuk)))

Előzmény: vplaca (102000)
vplaca Creative Commons License 2016.02.14 0 1 102000

Hisz ott van, csak be kell raknod a kosárba..

Előzmény: Timcsi31 (101996)
bandita39 Creative Commons License 2016.02.14 -6 0 101999

Árulok egy ilyet,öcsémé neki nincs ideje :) Garis alig használt pár expo.

Előzmény: Timcsi31 (101996)
nemethla Creative Commons License 2016.02.13 0 0 101998
Előzmény: Timcsi31 (101996)
nemethla Creative Commons License 2016.02.13 0 0 101997

A jofogas és az index EOS adok-veszek tele van velük. 65e-80 ezerig. Mr Google-t ismered?

Előzmény: Timcsi31 (101996)
Timcsi31 Creative Commons License 2016.02.13 0 0 101996

Keresek egy ilyen objektívet! Aki tud kérem segítsen! Köszönöm!

 

https://www.220volt.hu/Canon+EF+50mm+f+1.4+USM

 

ABHU Creative Commons License 2016.02.09 0 0 101995

Átnézem őket, köszi! :)

Előzmény: Kimiki (101994)
Kimiki Creative Commons License 2016.02.08 0 0 101994
Előzmény: ABHU (101993)
ABHU Creative Commons License 2016.02.08 0 0 101993

Kedves kollégák!

 

A segítségeteket szeretném kérni Tilt-Shift objektív ügyben. Nem, nem vásárolni szeretnék, hanem "előadást" kell tartsak annak működési elvéről, s nem igazán találtam a szakirodalomban olyan leírást ami jól szemléltetné a fény útját egy ilyen objektív belsejében. Esetleg tudtok egy jó metszetrajzot, ahol ez látszik?

Köszönöm!

habazutty_ Creative Commons License 2016.02.07 0 0 101992
Előzmény: 88Ren1988 (101991)
88Ren1988 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 101991

annyira erőteljesen meg nem merem,mert nem akarom tönkre tenni ,elvégre simán kéne működnie ,csak gondoltam hátha van valami trükk, vagy valami amitől megmozdulna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!