Keresés

Részletes keresés

Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 60
Szétoffoltuk!?
TOP-on tartottam!

Pihizzél csak! De ne gondold, hogy lezártam!

Előzmény: hiszterizált_tömeg (59)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 59
Sokkal nehezebb azt bebizonyítani hogy nem létezik, mint azt hogy létezik. Azt is tudom hogy attól hogy nem hallottam róla, még létezhet. De elég sokan elszörnyedtünk egyszerre amikor meghallottuk ahhoz hogy topikot merjek róla nyitni. Szóval adok rá egy nagyon-nagyon kicsi esélyt hogy létezik, de sokkal valószínűbbnek tartom hogy MP megint csak hülyeséget beszélt. (ráadásul nem is az első eset lenne) Egyébként a Magyar Nemzetben is megjelent egy glossza aminek a címében benne volt ez a "nyűgtesse" kifejezést, de nem olvastam el. Gondolom nem azt méltatják benne hogy milyen szép, rég elfeledett kifejezés. De ha mégis bebizonyosodik hogy létezik a magyar nyelvben ilyen, akkor megfogadom a tanácsodat.

A lényes dolgot meg most hagyjuk, mert messzire vezetne, és kezdek fáradt lenni. Majd máskor.

Tényleg szétoffoltuk a jó kis topikomat. Úgy látszik a többség nem vevő a betelefonálgató nénikékre. Pedig tényleg jópofák. ;-))

Előzmény: Amocsok (58)
Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 58
"hogy nem létezik" helyett gondolom "hogy létezik"-et akartál írni. Hát majd keresgélek. Bár a topicban elég meggyőző lehetőségeket olvashattál. A magyar nyelv nem csupán a Bp-en vagy az ország valamelyik szegletében (nem tudom, hol élsz)rendszeresen alkalmazott szókincsből áll.

Félek, kicsit off-olom a topicot, de most amúgy sincs itt nagy forgalom.

+
Lényes topicot nem te indítottad?
Ha igen,
HUSZ-ban bizonyára szívesen segítenének tisztázni transzvesztita jelentését.

Előzmény: hiszterizált_tömeg (57)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 57
De nem bizonyosodott be hogy nem létezik! Ha bebizonyosodik, elmegyek. Nem tudom honnan lehetne biztosan kideríteni?

"És az megvan amire én nem válaszoltam?"
Igen, arra amire válaszoltál, csak én nem néztem meg pár órával később. Igazad volt, én nem néztem meg.

Előzmény: Amocsok (56)
Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 56
"Ma alaptalanul bántottam Medgyessy Pétert, mert azt állítottam, hogy a "nyűgtesse" szó nem létezik. Azóta megtudtam, hogy mégis van ilyen kifejezés. Ezért elnézést kérek a Miniszterelnök Úrtól!"

+
A lény nyert a gyámhivatal ellen

És az megvan amire én nem válaszoltam?

Előzmény: hiszterizált_tömeg (55)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 55
Igazad van, válaszoltál, de nem vettem észre.
De azt még mindíg nem értem hogy miért kellene? Visszanéztem hogy a Zoltan (mert rá hivatkoztál) mit mondott amiért nekem oda kellene mennem, de nem jöttem rá. Komolyan. Tehát kifejthetnéd.
Előzmény: Amocsok (54)
Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 54
?

D-209: ..ne nyűgtesse őket a politika...

Előzmény: hiszterizált_tömeg (53)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 53
Rémlik hogy egy másik topikban válaszoltam valamire neked, de ott mintha pont te nem reagáltál volna.
Előzmény: Amocsok (52)
Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 52
Egyszer már visszakérdeztél. Válaszoltam.

Letettem a dologról.
Lemondtam rólad.
Felejtsd el.

Előzmény: hiszterizált_tömeg (51)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 51
"Jártál már Mea Culpa-ban? "
Mire gondolsz konkrétan?

"Vagy legalább szoktad olvasni általad nyitott topicot? "
Szoktam, de nyilván előfordul hogy kimaradnak részek.

Előzmény: Amocsok (50)
Amocsok Creative Commons License 2002.10.24 0 0 50
Én ha más hülyeségen akarok szórakozni, leggyakrabban a Te topicodat keresem.

Jártál már Mea Culpa-ban?
Vagy legalább szoktad olvasni általad nyitott topicot? Vagy úgy vagy vele, hogy pukizunk egyet, oszt a szél majd elfújja?

Előzmény: hiszterizált_tömeg (49)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.24 0 0 49
Na, egy néni megint kitett magáért.

Tiszta kabaré. Ha valaki unatkozik, bátran ajánlom a figyelmébe az ATV összefüggések c. műsorát, különös tekintettel a betelefonálgató nénikékre.

Turulkoma Creative Commons License 2002.10.02 0 0 48
Nem csak ...köpönyeg forgató Demeter
Előzmény: malaclopo (42)
sinya57 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 47
És akkor mit éreztél, amikor pl. a Ferencziek terén osztogatott szórólapokon többek között olyanokat olvastál, hogy Medgyessy végbélrákos meg hogy leukémiás, stb. Vagy te nem kaptál olyat? És azt nem egy idős, szenilis öregember rendelte, aki unalmában nem talál más szórakozást, mint a telefonálgatást. Mintha kissé szelektív lenne a hallásotok, látásotok. Én úgy látom, hogy mindkét oldalon vannak gusztustalan megnyilvánulások.
Előzmény: zsele4 (40)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.01 0 0 46
Olvasd el mégeccer figyelmesebben mit írtam. Nem azt kifogásoltam hogy nem kapnak szót!
Előzmény: Turulkoma (37)
zsele4 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 45
Megértettem a célzást,már korábban is.:))
Előzmény: wizes (43)
wizes Creative Commons License 2002.10.01 0 0 44
Volt ilyen kérés.
Szőke: a félóra kevés!
wizes.
Előzmény: Turulkoma (39)
wizes Creative Commons License 2002.10.01 0 0 43
Van ott 1 telszám amint bemehecc!
wizes.
Előzmény: zsele4 (41)
malaclopo Creative Commons License 2002.10.01 0 0 42
te az alapján ítélsz meg valakit, hogy mi volt az apukája?
Előzmény: Turulkoma (30)
zsele4 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 41
Igaz.:)),de alattomosnak is vehetem.:))
Előzmény: Turulkoma (39)
zsele4 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 40
:))

Nézd gyakrabban,tiszta röhej.

Ahogy "leszépemberezik" Mekegit,az nem semmi.:))

Előzmény: hiszterizált_tömeg (36)
Turulkoma Creative Commons License 2002.10.01 0 0 39
Gyakrabban kellene a nézőket szóhoz juttatni
Előzmény: zsele4 (38)
zsele4 Creative Commons License 2002.10.01 0 0 38
Elegáns volt a visszavágása.

Nekem tetszik a balos betelefonálók szövege.
Rögtön jobban érzem magam,hogy nem "oda" tartozom.:))

Turulkoma Creative Commons License 2002.10.01 0 0 37
Hát akkor nézd gyakrabban. Csurka? Rogán? Demeter kapnak itt helyet és szót.
Előzmény: hiszterizált_tömeg (36)
hiszterizált_tömeg Creative Commons License 2002.10.01 0 0 36
Nem vagyok rendszes nézoje az ATV-nek, de eddig bármikor az Összefüggésekre kapcsoltam, mindig ezzel a jelenséggel találkoztam. Ha balos pilitikus a vendég akkor annak hízelegnek a telefonon, ha jobboldali politikus, akkor elég alpári stílusban, hülységeket vágnak a fejükhöz. Nagyon ritkán tapasztaltam az ellenkezojét.
Vajon mi a magyarázat?
Előzmény: volante (32)
Turulkoma Creative Commons License 2002.10.01 0 0 35
Szegény Ervinkének már a köpönyegének mind két oldala elkopott
Előzmény: méregkeverő (34)
méregkeverő Creative Commons License 2002.10.01 0 0 34
Papáját tekintve még inkább érthetetlen, hogy ő lehetett a Nemzetbiztonsági Szolgálatokat felügyelő tárcanélküli miniszter!!
Előzmény: Turulkoma (14)
volante Creative Commons License 2002.09.30 0 0 33
Meg azt sem értem, hogy miért nem zárom le a tageket :-)
Előzmény: volante (32)
volante Creative Commons License 2002.09.30 0 0 32
"...arra kérem önt (Kovács Lászlót), hogy mossa meg a száját mielőtt Orbán Viktor nevét a szájára veszi, mert szeretne ön fele olyan okos és fele olyan jó lenni mint a mi miniszterelnökünk..."

Képzeljük el ezt egy pillanatra. Átlag indexes reakció: na, a Vik-tor, Vik-torozó agymosott nyugdíjas néni is betelefonált! Vajon ő is csápolt a Kossuth-téren a vezérnek? Hihihi-hahaha-hehehe-bruhuhuhúúú... Ezt tanítják a polgári körökben? Ezt nevezitek polgári értékrendnek? Pfúj-fidesz-mocskos-lejárató-kampány-orbán-viktor-mondjon-le-és-különben-is-a-vegyépszer-meg-a-happy-end-simicska-bagázs-megbuktatok.

Tényleg nem kéne arról topikot nyitni, ha egy hülye betelefonál az ATV-be. De ha mindegyik ilyen hülye baloldalon, aki betelefonál, azon már érdemes elgondolkodni.

Rogán Antalnak valaki ilyet osztott, hogy ez a "Rogán" ez nem is magyar név? Mit magyarkodik ő itt?

Csurkának négyen, mondom négyen telefonáltak be, hogy mit ügynöközik ő itt, amikor ő is 3/3-as volt. Ő még az elején próbálta elmagyarázni, hogy az ő helyében valószínűleg mindenki aláírta volna, meg hogy sohasem jelentett, stb., de azért csak jött még három ugyanezzel a szöveggel. Nem hittem el. Már Szőke Laca is röhögött...

Én csak azt nem értem, hogy a fenébe csinálják azok a politikusok, akiknek ilyen marhákat kell végighallgatni, hogy az arcizmuk sem rándul, a hangjukat sem emelik fel, sőt, még egy izzadtságcsepp sem jelenik meg a homlokukon? Hende Csabának is, Varga Mihálynak is valami eszement baromságot vágtak a fejéhez, de ami a nagyobb baj, ordenáré stílusban, ők meg nyugodtan válaszolnak, mintha azt kérdezték volna, mennyi az idő.

Előzmény: hiszterizált_tömeg (-)
wizes Creative Commons License 2002.09.30 0 0 31
Elrejtett 3/064?
Ajjaj?
Lesz mit keresnie a padláson!
wizes.
Előzmény: Turulkoma (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!