Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 127
Czibók
Mi a fenéért magyarázkodsz EZEKNEK?
A cinizmus, a gúny, és minden más vélemény röhejessé tétele a iberális oldal sajátja és dicsősége.
Ha szigorúan veszem, ugyan miért érdemelte ki a Kertész nevű író a Nobel díjat? Talán akkora magyar író? Talán olyan sokat tett a magyarság fennmaradásáért? Talán egyáltalán tett valamit?Semmit, de ki kellett tűntetni, és a legnagyobb csahosok is most böngészik a Nagy Művét.
Czibók Kálmán Creative Commons License 2003.08.17 0 0 126
egyébként mi a véleményed az összes többi emberiséget meghatározó kultúrköről.

Hinduk, muzulmánok, zsidók stb...

Az jöhet csak a keresztény Magyarország érthetetlen számodra.

Persze állandó szenvedés a magyarságod igaz?

Előzmény: AliceCsodaországban (6)
Czibók Kálmán Creative Commons License 2003.08.17 0 0 125
Tudod az olyan dolog amit a magadfajta liberálisok soha nem fognak megérteni.

Tudod az maga a történelmünk, a kultúránk.

Majdnem olyan vén mint te.

Az emberség, a szeretet, egymás megbecsülése.

Na persze van egy shopingoló másik világ is.

De az olyan üres.

Te már a magyar történelemtől is fóbiás vagy.

Szeretnél egy nyugodt kedves amerikabarát és internacionalista 200 évet mint történelmet.

Azzal jól lehetne vakitani nálatok.

Most olvastam valakitől egy interjút.
Irta, hogy kinn volt Amerikában és a vendéglátó család milyen csodálattal, megbecsüléssel és irigységgel hallgatta a mi történelmünket.

Na ezt a történelmet nevezik úgy, hogy keresztény Magyarország.

Ugrálni lehet de elvenni nem.

Szerencsére.

Előzmény: AliceCsodaországban (6)
Tub Creative Commons License 2003.08.17 0 0 124
Csodaországban lehet.
Előzmény: AliceCsodaországban (123)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.17 0 0 123
Ne görcsölj már ezzel a papírral, unalmas.
Előzmény: Tub (122)
Tub Creative Commons License 2003.08.17 0 0 122
Csak könnyebb, mint ezzel a papírral, nem?
Előzmény: Törölt nick (120)
koppanynepe Creative Commons License 2003.08.17 0 0 121
ezt viccnek szántad? Mert annak ölég gyengére sikeredett:(
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.17 0 0 120
Most akkor ezekne a szerencsétlen embereknek együtt kell élniük egy-egy Melocco-szoborral?! Hát határontúli konzervatív magyarnak lenni se könnyű!

:o)

Tub Creative Commons License 2003.08.17 0 0 119
Szent István-díjat kapott Esztergomban Tőkés és Duray
2003. augusztus 17. 14:33

MTI
Tőkés László erdélyi református püspök és Duray Miklós felvidéki politikus vehette át a Szent István-díjat vasárnap Esztergomban, a Mindszenty József Katolikus Általános Iskola díszudvarán.

A márvány talapzaton álló 30 centiméter magas bronzszobrot és díszoklevelet a Szent István-díj Alapítvány kuratóriuma a közvélemény-kutatások és a beérkezett javaslatok, valamint több neves személyiség szavazata alapján ítélte az idén két olyan személynek, akik sokat tettek a határainkon túl élő magyarokért.

Melocco Miklós szobrászművész alkotását Bihari Antal, a díj esztergomi alapítója, az alapítvány titkára, a díszoklevelet Prokopp Mária professzor, a kuratórium elnöke, az ELTE egyetemi tanára adta át a díjazottaknak. A Szent István-díjat 2001-ben Bihari Antal kezdeményezésére alapították meg a esztergomi és környékbeli polgárok, de ma már a határon túli támogatók köre is egyre bővül.

A kuratórium tagjai között van Beer Miklós püspök, Meggyes Tamás, Esztergom város polgármestere, Horváth István, a Balassa Múzeum igazgatója, Koditek Pál esztergomi képviselő és Kápolnai Dezső, a Richter Gedeon Rt. nyugalmazott igazgatója. Az alapítást követő évben elsőként Orbán Viktor volt miniszterelnök vehette át az elismerést.

http://www.mno.hu/index.mno?cikk=165608&rvt=2

Windom Earl Creative Commons License 2002.09.30 0 0 118
Aztán csak odaadta neki a sajátját.
Előzmény: Megyó (105)
Tub Creative Commons License 2002.09.30 0 0 117
Komunista=Kommunista
:(
Előzmény: Tub (116)
Tub Creative Commons License 2002.09.30 0 0 116
Á nem, mindenki szavazzon a Komunista Pártra!
Előzmény: unnamed (115)
unnamed Creative Commons License 2002.09.30 0 0 115
És egyébként is, mindenki szavazzon a Hazafias Népfront ... izé Polgári Körök jelöltjére!!!
Előzmény: HujHujHajrá (114)
HujHujHajrá Creative Commons License 2002.09.30 0 0 114
>> "A haza jövője a lelkekben dől el, és azon áll vagy bukik, hogy a felnövekvő nemzedékek jól döntenek-e az igazság mellett" - hangoztatta Orbán Viktor.
Ez nagyon igaz. Amikor a feladat a nemzetelvű demokrácia megteremtése közéletünk minden színterén, valóban fontos cél a magyar fiatalság felkészítése a mostani négy évben várható agymosás kivédésére.
Vannak, akik szerint mindent el kell követni, hogy az Orbán Viktor által megjelenített politikai akarat integrálhassa nemzetünk valamennyi, a hazáért cselekedni kész állampolgárát. Döntő fontosságúnak tartják, hogy Orbán Viktort a más pártok szavazói is a nemzet megújító erejű politikai vezetőjeként fogadják el.
Ezen viszont el kell gondolkodnunk. Az ismét felűlről jövő igéken. A polgári körök csírái már régebben kialakultak, az újaknak az önszerveződésüket saját maguknak kell megvalósítani. Csak ekkor jönnek létre demokratikus formák. Általunk ismert, hiteles emberekből kell kiválasztanunk vezetőinket. Már most októberben megmérettetünk, de az igazira való felkészülésre még van három évünk.

Előzmény: szarvasmarha (-)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.30 0 0 113
Köszönöm apjuk.

a nejed.

Előzmény: A falu Bikája (106)
AnyHun Creative Commons License 2002.09.29 0 0 112
No azért ez az ATV-n leadott fecseje sem volt semmi. Szabo Albit hasonlokért erösen indexre tették anno.
Előzmény: Derek (110)
Derek Creative Commons License 2002.09.29 0 0 111
"Amikor az államfő külföldre utazik hivatalos látogatásra, akkor általában megkapja a fogadó állam magas kitüntetését,"

Tudod Pista, amikor volt a Nato beiktatas es lattam kiszallni a limo-bol a magyar miniszterelnokot, egy fiatal sracot a nejevel ,egy aranyos kis asszonykaval en akkor nagyon buszke voltam az orszagomra.hogy egy ilyen fiatal srac ott van a legnagyobbak kozott.de amikor lattam ahogy Orban kilepett a limobol es ugy visszanezett a kamerakra es ahogy nezett akkor lattam ,.hogy ennel a komanal komoly bajok vannak.Valahogy volt egy erzesem ez a fazon nem valo ide ,. az a sunyi, felelemtol es kisebbsegi erzesektol atitatott tekintet egyszeriben tisztava tette szamomra ,hogy ezt az embert nem szabad a falu hatarain tul kiengedni.

Előzmény: PuPu (109)
Derek Creative Commons License 2002.09.29 0 0 110
"No, akkor szégyelltem ezerrel, hogy magyar vagyok... "

En is.Rossebb.

Előzmény: PuPu (109)
PuPu Creative Commons License 2002.09.29 0 0 109
Az összes korabeli újság. Már leírtam egyszer, de a te kedvedért...
Amikor az államfő külföldre utazik hivatalos látogatásra, akkor általában megkapja a fogadó állam magas kitüntetését, - és vele együtt a diplomáciai protokoll szerint megkapja a miniszterelnök is a részére "járó" protokollkitüntetést. ha nem kapja meg, - az a hír...
Általában ezt a kitüntetést nem a fogadó országban szokták átadni, hanem diplomáciai csatornákon juttatják el az érintetthez. Viktorunk viszont kipedálozta, hogy ő kiutazna érte... Ez olyan snassz, tudod, - ennél már csak az volt szánalmasabb, amikor a Márai könyvet vitte a Blairnek, - oszt ott jópofizott a Downing street 10 ajtajában tíz percig. No, akkor szégyelltem ezerrel, hogy magyar vagyok...
:O)))
Előzmény: Tub (108)
Tub Creative Commons License 2002.09.29 0 0 108
Forrás?
Előzmény: Megyó (105)
PuPu Creative Commons License 2002.09.29 0 0 107
:O)))))))))))))))
:O)))
Előzmény: Tecs (91)
A falu Bikája Creative Commons License 2002.09.29 0 0 106
>> Mekkora 1 marha vagy te; szarvasmarha! :-<<<<

Ne bántsd a feleségemet!

Bika

Előzmény: Árgyélus királyfi (58)
Megyó Creative Commons License 2002.09.29 0 0 105
Főleg, hogy úgy kellett kipitiznie a párizsi nagykövettel, hogy személyesen vehesse át Chiractól. A franciák ugyanis először postán akarták neki megküldeni.
Előzmény: Windom Earl (54)
Megyó Creative Commons License 2002.09.29 0 0 104
Ki az a Pongó? Hol jegyzik? Te figyeled?
Előzmény: Windom Earl (53)
Tub Creative Commons License 2002.09.29 0 0 103
Ez a kitüntetősdi világszerte elfogadott, bevett dolog. Nincs is azzal baj, ha egy közösség elismerésül díjat ad át az értük sokat tett személynek.

Egyébként a mi europeer Göncz Árpádunk a múltkori Kiváló Bányász díj után hogyan adhatta volna át a Göncz Árpád díjat?

Előzmény: Törölt nick (97)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.09.29 0 0 102
Melocco ingyé nem dolgozik, ez tény.
Azért egyszer dolgozott ingyé: Zsámbékon augusztus 20-án. Paradicsom hajigálásilag.
Előzmény: Windom Earl (94)
Windom Earl Creative Commons License 2002.09.29 0 0 101
További jó vitatkozást.
Jó éjszakát!
méregkeverő Creative Commons License 2002.09.29 0 0 100
Megint csak egy idézet Orbán Viktor vendégkönyvéből:


"Orsi 2002-09-27 22:56:50
Nagyon örülök, hogy ön kapja a Szent István-dijat. Mégis egy kicsit furcsán fog hangzani, de biztos forrásból értesültem róla, hogy az ellentábor is készül a vasárnapra Esztergomban. Tojásokkal akarják önt megdobálni, ami-igaz máskor sem-azért egy ilyen dijátadáskor nem a legszebb dolog.

Hajrá Magyarország "

Volt-e provokáció, vagy ujfent bebizonyosodott, hogy a kulturálatlan viselkedés nem a baloldal sajátja????

Windom Earl Creative Commons License 2002.09.29 0 0 99
Tudom, hogy nem egy kitüntetésről írtál. Nincs olyan nagy vita köztünk, a koreai hasonlatot azért tartottam erősnek, mert egy diktatúra a látszólagos hasonlóságok ellenére sem hozható közös nevezőre a demokráciával. Nálunk sem Orbán, sem Horn, sem Mp nem kap havonta kitüntetést. Az ilyesfajta elismerés nem az ördögtől való, a kérdés mindig az, hogy mikor válik visszatetszővé a dolog. Én nem látok e téren nagy problémát Magyarországon, leszámítva az augusztus 20-i botrányt. No, de ez már tényleg ízlés kérdése.
Előzmény: Törölt nick (97)
Kötél László Creative Commons License 2002.09.29 0 0 98
Mindegy de valamilyet adjanak má, jó lesz a piercing is.
Előzmény: rézgálic (96)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!