Keresés

Részletes keresés

metalcicus Creative Commons License 2011.07.08 0 0 74

Sok szeretettel várja régi és új vendégeit a Sing-Sing söröző folyamatos italakciókkal!!!!Akinek bemelegíteni van kedve egy kicsit party előtt,hogy pörgősebb legyen az este vagy csupán beülni haverokkal iszogatni az bátran keressen meg minket!!!:)Gyere te is és gondoskodj velünk együtt a jó hangulatról!!!
/Megtalálható:az Avasi Sörház mellet a Stock alatt a Toronyalja utca 17 számnál/

(asztalfoglalás ingyenes!!Várunk mindenkit kedvező árainkkal és kellemes környezettel!)

röfimalac Creative Commons License 2010.01.29 0 0 73
http://www.youtube.com/watch?v=4UR4cberJHE
_Zoli_ Creative Commons License 2006.08.09 0 0 72
nem ismerem, csak a nevet hallottam mar. Van valami koze a club '95hoz? Biliardos az is?
Előzmény: Borosi (71)
Borosi Creative Commons License 2006.08.09 0 0 71
Az avasi Club 98-at ismered.Már nem az a neve,de jó hely.
Előzmény: _Zoli_ (70)
_Zoli_ Creative Commons License 2006.08.08 0 0 70
nemrégiben nyilt a kisavason a Sakáltanya mellett a JMB, rockos hely, nem rossz.
Diósgyőr: Club '95 -> a biliard kiraly :) kiveve a nagy asztalt
Vicus69 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 69

Sziasztok!

Tapolcán ne egyetek az Ági büfében (buszvégállomásnál) mert maradék kaját adnak!

Áprilisban kértem sültkrumplit és a kiszolgáló összeöntötte a frisset az előző napival,ezt

úgy vettem észre hogy az egyik krumplik forró volt ,de a másik hideg. Úgyhogy vigyázzatok nehogy titeket is átverjenek.Egyébként más is panaszkodott hogy dohos lángost evett ott.Mondtam a tulajdonosnőnek hogy az alkalmazottja mit adott nekem és ő ezt letagadta.Én mondtam neki hogy elfogom mondani mindenkinek Tapolcán,erre ő úgy tett hogy nem érdekli, maximum a tapolcaiak nem fognak ide járni.

                                 További jó étvágyat!

Borosi Creative Commons License 2006.06.08 0 0 68
A BullDogsban olyan füst van ember,hogy meg lehet fulladni :(
Előzmény: BmwDr (67)
BmwDr Creative Commons License 2006.05.01 0 0 67

Hi!

 

Úgy látom, hogy itt tényleg a kocsmákat "osztályozzátok"! Szerintem ma már az, hogy"kocsma" nem azokat a helyeket jelenti, amiket régen. Szerintem ma már a "kocsma" inkább megfelel a sörözőnek. egyébként pedig nem tudom mit lehet osztályozni egy késdobálón.

 

Szerintem ma Miskolcon a következő a top 5 (jelzem söröző, avagy kocsma):

 

1., Avasi Sörház Söröző

2., Belvárosi Borsodi söröző

3., Impresszó

4., Rétes, Mananna

5., BullDogs

 

 

Szerintem a Sörház egy legenda, ami kb egy éve fel lett újítva, ki lett cserélve a személyzet, és az árak még mindig a padlón vannak. Ami még fontos számomra, hogy egy sörözőben legyen meleg étel. És itt van Krumplilángos!!!!!! nem egyszerű gyerekek. Nézzétek-, kóstoljátok meg, próbáljátok ki!

 

 

Üdv

Előzmény: Dreher Antal (53)
egyket Creative Commons License 2006.03.25 0 0 66
ha jól emlékszem a Bató-ház körül (ott lakik a Bató-ember)
themanwho Creative Commons License 2005.10.28 0 0 64
az IPOSZ büfé egyértelműen uralkodik !
Előzmény: _Zoli_ (62)
Dreher Antal Creative Commons License 2005.10.28 0 0 63
Az Arany Kasza szerintem a legtutibb, a főnök asszony mindig rendet tart, nincs lárma, és ráadásul a cigifüst sem rontja az ember közérzetét, mert nemdohányzó a helység.
_Zoli_ Creative Commons License 2005.10.21 0 0 62
Iposz. A Batohaz legtetejen, este 10ig tart nyitva. A hely hangulata a 80as eveket adja szamomra.
A.H. Lajos Creative Commons License 2005.10.13 0 0 61

mr antal... kár hogy most nem helyesirási versenyen vagyunk de belátom tévedtem...

gyorsan gépelek általában és nem figyelek a hibákra...

Előzmény: Dreher Antal (56)
A.H. Lajos Creative Commons License 2005.10.13 0 0 60
király borozó... a legtuttibak egyike
Dreher Antal Creative Commons License 2005.03.05 0 0 56

Jaj, ez egy kissé zavarosra sikerült...

 

Leginkább ez tetszik: "a legjobb az egyetemi rockwell-ek mind a 3 om..."  egyesszám, többesszám, 3 om, stb...

Előzmény: A.H. Lajos (55)
A.H. Lajos Creative Commons License 2005.03.04 0 0 55

búzatér a MISKOLCI BROADWAY :D:D

 

fuuu mokka, arany kasza, karnevál, meg ilyenek jah a PAPRIKA :D:D:D

 

a diósgyőri, újgyőri főtéren, a compania, se rossz, de a legjobb az egyetemi rockwell-ek mind a 3 om...

 

amiugy még itt a pingvin, a mini presszó nagyon jó... :D:D

 

a Liget se rossz... a belvárosban meg a belvárosi borsodi , meg a belvárosi söröző ami kb a borsodival szemben van a kapualjon belül :D:D

Előzmény: Törölt nick (54)
Dreher Antal Creative Commons License 2005.02.06 0 0 53
Igényes az Apostol? Jajajj, hová jutottunk... És gondolom, hogy a Murphy's, vagy az Avasi Sörház Étterem egy gány kocsma akkor...
Előzmény: Törölt nick (51)
unborn87 Creative Commons License 2005.02.01 0 0 52

Az azért erős túlzás,hogy igényes lenne:))

De az Apostolnak pont az a fílingje,hogy koszos,büdös és lepusztult. Én szeretem:))

Amúgy a Bulldogs is tök jó hely,meg a Búza térrel szemben az a kocsmasor (Karnevál,Borsodi,...) Ja,meg a Fekete Bika,csak nagyon sokat kell oda gyalogolni:(

Dreher Antal Creative Commons License 2004.11.15 0 0 50
Hmmm... ennyitől jó egy hely, hogy be lehet rúgni ócsón? :-(((((((((((
Skodri84 Creative Commons License 2004.11.14 0 0 49

Apostol a jó!!

Egy ezresből bőven befúrok, ha olyan kedvem van...

Aztán ráfúrok, valami igényesebb helyen:)

_Zoli_ Creative Commons License 2004.10.05 0 0 48
Hehe, az öcsém is a BSF-be szokott jarni. Ezekszerint tenyleg nem rossz hely.
Előzmény: Törölt nick (47)
Dreher Antal Creative Commons License 2004.05.25 0 0 45
Nem szidom én, hanem csak annyi maradt meg bennem, hogy nem lehet vele zöldágra vergődni, nomeg a szövegelését sem lehet lelőni. 4 értékes órát (+némi repi söröspohárkészletet) vett el az életemből, amikor először bementem hozzá, pedig csak egy rövid dolgot akartam elintézni nála... :-))
Előzmény: _csogi_ (43)
_csogi_ Creative Commons License 2004.04.21 0 0 44
Esetleg valakinek feldereng valami ezek olvastán: Koccintó, Furé, Póker Party (ez utóbbi még szerencsére tartja magát)?
_csogi_ Creative Commons License 2004.04.21 0 0 43
Józsi bát ne szidjátok! Megvan a fílingje az öregeknek, nélkülük nem érne semmit az egész kóceráj. Igaz, ha szalonspicces a tulaj, hajlamos felsorolni élete fontosabb állomásait, de hát Józsi bá az Józsi bá... :))
Előzmény: Dreher Antal (37)
_Zoli_ Creative Commons License 2004.04.19 0 0 41
Liget (tapolca fele menet egy felig kesz hazban, regebben csak egy lakokocsi volt :) )
Stock - Avasi sorhazzal szemben, a sing sing emeleten
Dreher Antal Creative Commons License 2003.03.31 0 0 37
A Cementipari elágnál levő kocsmára gondolsz? Csak győzd benne elviselni Józsi bácsit, a tulajt...:-)
Előzmény: hd6090 (36)
hd6090 Creative Commons License 2003.03.31 0 0 36
Horváthkert
nagy rambo Creative Commons License 2003.03.31 0 0 35
ja, bocs, én az avasi sörházra gondoltam

rambo

Előzmény: Döggvész (34)
nagy rambo Creative Commons License 2003.03.12 0 0 33
az avasi egy sz@r szerintem.

régebben az volt az ultimate, de az utóbbi 2-3 évben sokszor nagyon bunkók voltak a felszolgálók.

arról nem is beszélve, hogy zárás előtt fél órával elkezdik felpakolni körülötted a székeket az asztalokra...

rambo

Előzmény: Döggvész (32)
Skodri84 Creative Commons License 2003.01.21 0 0 31
Szevasztok!
Szerintem az Apostol a legjobb!
Úgy látom sokan ezt gondolják,mert alig van hely néha!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!