Keresés

Részletes keresés

Nyuff Creative Commons License 2003.11.06 0 0 4
Hát igen. Ez volt az az alkalom, ahova csak azok a bizonyos bennfentesek mehettek el. KissA-val kapcsolatos érdektelenséget, és egyebeket én már régen mondtam Neked, csak te valahogy nem akartál nekem hinni. Az a stílus, ahogy ő kezel embereket, azaz a volt barátait, abból én köszönöm nem kérek.Úgy látszik az idő is engem igazolt... ez van:)
Bukshi Creative Commons License 2003.10.25 0 0 3
Tsókolom Nyuff!

Ma sms-eztem és dumáltam is a KissAval. De nem sok értelme volt.
Annyi kiderült viszont, hogy csak volt Bcsabán lakodalom, és a KissA nagyon jól érezte magát és hajnalig mulattak. :) Fene az internet pontatlanságába.
Valahogy nagyon olyan érzésem van, hogy már nemigen van miről beszélgetnem a KissAval, az egész olyan erőltetett és mű (nem mú! mint a Kergemarha a Bumerángban). :)
Galgamácsán van, ritkán megy be Pestre és egyáltalán nincs szüksége netre, de egyre jobban érzi magát... Ennyi.

Jaj, tervezőm.

Nyuff Creative Commons License 2002.10.10 0 0 2
Miről is írjak én ebbe a csatiba?, Még mindig nem láto a funkcióját... ketten fogjuk ezt csak látogatni?
Bukshi Creative Commons License 2002.09.27 0 0 1
Pl. arról, amikor krumplit puczoltam az 1003-ban ebéd czéljából a régi szép időkben...
Előzmény: Nyuff (0)
Nyuff Creative Commons License 2002.09.25 0 0 0
...és miről van szó? "James Bond 007-es" ügynököt hirtelen átkeresztelték "Károlyi 1003-ra"?
vagy esetlet Károlyi vezetéknevű négylábú egyénnek van 1003 forintja? :)
vagy esetlet Károlyi fedőnevű négylábú egyed a kutyaszépségversenyen 1003-as sorszámmal indult, vagy esetleg 1003. helyen végzett? :)
...szóval miről is van szó? :))
Bukshi Creative Commons License 2002.09.25 0 0 topiknyitó
Azoknak, akik tudják miről van szó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!