Keresés

Részletes keresés

SEObyPanoGraph Creative Commons License 2020.09.27 0 0 48

Ebbe a beltéri, otthon játszható kincskereső játékba most futottam bele. Nagyon izgalmasnak tűnik a demó alapján:

https://nyomozzvelunk.hu/mobil_telefonos_nyomozo_jatek/szulinapi-kincskereso-jatek-program-demo-7-12-eves-gyermekek-reszere/

fehervari11 Creative Commons License 2019.04.29 0 0 47

Ha szülinapi buli szervezésén gondolkodsz gyermeked számára, akkor a LogiKoffer-nél biztosan találsz Számotokra ideális programok. Válasszatok a kincskereső kofferek, nyomtatható nyomkereső játékok, tematikus szülinapi csomagok vagy a lézerharc játék bérlés közül. Egy biztos, a szórakozás garantált! www.logikoffer.hu

nagygz Creative Commons License 2019.04.09 0 0 46

Szülinap szervezésén gondolkozol gyermekednek? Kinőttetek a játszóházból? Nem szeretnéd, hogy otthon felforgassák a házat? Garantált szórakozást szeretnél az ünnepeltnek és a meghívott gyerekeknek? VAGY Unod a hétköznapokat? Igazán ki szeretnél kapcsolódni? Ha igen, akkor gyere hozzánk lézerharcolni! 🎧 Zene teszi még izgalmasabbá a játékot!
🔥 Várjuk szeretettel a gyerekeket, barátokat, családokat, kollégákat! www.lasercity.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2018.08.19 0 0 45

Egy igazán egyedi és ötletes szülinapi bulit szeretnétek rendezni gyermeketeknek?

Akkor próbáljátok ki a LogiKoffer szülinapi kincskereső játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés gyerekzsúrokra.

Mindig nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2018.07.16 0 0 43

Ha egy igazán egyedi és ötletes szülinapi bulit szeretnétek rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer szülinapi játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés gyerekzsúrokra.

Mindig nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

Agnes0829 Creative Commons License 2018.07.16 0 0 42

Én megatáltam a legideálisabb születésnapi buli helyszínt Budapesten, ami nem más, mint a Groupama Arénában található Gólvonal Bisztró! Isteni ételel, impozáns környezet, és nem csak szurkolóknak ideális, hanem mindenkinek! Ha nem hisztek nekem, akkor látogassatok el hozzájuk és bizonyosodjatok meg a saját szemetekkel! 

LogiKoffer Creative Commons License 2018.05.27 0 0 41

Ha igazán egyedi és ötletes szülinapi bulit szeretnétek rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer szülinapi játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés gyerekzsúrokra.

Mindig nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

judit.ktr Creative Commons License 2018.05.20 0 0 40

Emi gyerekprogramok! Nagyon jó, ajánlom mindenkinek bátran! Házhoz mennek és van saját termük is. Új dolog náluk a szabadulószoba!!

Dunakeszin található helyszínünkön 2 különböző teremben is kiépítettük Misztikus szabaduló szobáinkat. A népszerű helyszínekkel ellentétben, -ahol az alsó korhatár 12 év- hozzánk már 6 éves kortól érkezhetnek gyerekek egészen 12 éves korig bezárólag.

LogiKoffer Creative Commons License 2018.01.19 -1 0 39

Ha igazán egyedi és ötletes szülinapi bulit szeretnétek rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig hatalmas sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2017.10.22 -1 0 37

Ha egy igazán egyedi és kreatív szülinapi bulit szeretnétek rendezni gyermeketeknek, akkor

próbáljátok ki a LogiKoffer játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

muffmaff Creative Commons License 2017.09.29 0 0 36

Javaslom neked a fizetett hirdetési felületeket, nem itt kéne reklámozd magad ilyen agresszíven! Hagyd meg ezt a fórumot a szülőknek!

Előzmény: LogiKoffer (35)
LogiKoffer Creative Commons License 2017.09.24 -1 0 35

Szeretnétek egy nagyon egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek?  

Próbáljátok ki a LogiKoffer játékot, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső küldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! Egyszerre gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2017.08.30 0 0 33

Szeretnétek egy igazán egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek?  

Próbáljátok ki a LogiKoffer-t, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső játék szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! Gondolkodtató és szórakoztató játék! www.logikoffer.hu

bulihelo1 Creative Commons License 2017.08.04 -1 0 31

Mindenkinek merem ajánlani a Groupama Arénában található Gólvonal Bisztrót, mindenki nagyon kedves, az árak sincsenek elrugaszkodva, nekem nagyon tetszett itt minden! :) Tudjatok meg többet a Bisztróról ide kattintva: Születésnapi buli helyszín Budapest.

KissBéla01 Creative Commons License 2017.07.12 0 0 30

40 éves létemre nagyon sok szülinapi bulin vagyok már túl, de az idei mindent felülmúlt! A barátaim tudják, hogy fradista vagyok, és közel áll hozzám a klub, ezért megszervezték nekem a Groupama Arénában lévő Gólvonal Bisztróban a szülinapi bulimat! Felejthetetlen élmény volt, mondanom sem kell, az ételek-italok fenségesek voltak, a kiszolgálás csúcsszuper, parkolni a stadion előtt lehet, teljesen ingyen, tényleg imádtam, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pénztárcabarát helyszínt keres a szülinapi bulihoz. Bővebb információt itt találhattok a bisztróról: Születésnapi buli helyszín Budapest.

LogiKoffer Creative Commons License 2017.06.27 -1 0 29

Szeretnétek egy egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek?  

Próbáljátok ki a LogiKoffer-t, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső játék szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! www.logikoffer.hu

Drakeamarth Creative Commons License 2017.06.08 0 0 28

Sziasztok!

Ha születésnapi bulit szeretnétek rendezni gyerekeknek/felnőtteknek, akkor nagyon tudom ajánlani a Racecentert. Akár 20 főt is meghívhattok, egymás ellen lehet versenyezni bajnoksággal, majd utána tortázni. Az árak is elég barátságosak (1990/fő/óra).

www.racecenter.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2017.05.18 -1 0 27

Szeretnétek egy egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek?  

Próbáljátok ki a LogiKoffer-t, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső játékküldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! www.logikoffer.hu

KissBéla01 Creative Commons License 2017.05.18 0 0 26

40 éves létemre nagyon sok szülinapi bulin vagyok már túl, de az idei mindent felülmúlt! A barátaim tudják, hogy fradista vagyok, és közel áll hozzám a klub, ezért megszervezték nekem a Groupama Arénában lévő Gólvonal Bisztróban a szülinapi bulimat! Felejthetetlen élmény volt, mondanom sem kell, az ételek-italok fenségesek voltak, a kiszolgálás csúcsszuper, parkolni a stadion előtt lehet, teljesen ingyen, tényleg imádtam, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pénztárcabarát helyszínt keres a szülinapi bulihoz. Bővebb információt itt találhattok a bisztróról: Születésnapi buli helyszín Budapest.

LogiKoffer Creative Commons License 2017.03.29 -1 0 25

Ha szeretnétek egy egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek, akkor próbáljátok ki a LogiKoffer-t, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső játékküldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Próbáljátok ki! Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! www.logikoffer.hu

LogiKoffer Creative Commons License 2017.03.22 -1 0 23

Ha szeretnétek egy egyedi és kreatív szülinapi bulit rendezni gyermeketeknek, akkor próbáljátok ki a LogiKoffer-t, ami egy izgalmas bérelhető logikai kincskereső játékküldetés szülinapi gyerekzsúrokra.

Próbáljátok ki! Mindig nagyon nagy sikert arat a gyerekek körében! www.logikoffer.hu

3D Gallery Budapest Creative Commons License 2017.03.18 0 0 22

Nézzetek körbe a 3D Gallery Budapest weboldalán, kiváló helyszín születésnapok megszervezésére, kicsiknek és nagyoknak egyaránt! A Galéria interaktív, itt kötelező használni az okos telefonodat! Színészkedj, alkoss, fényképezz! Pizza-party-tól kezdve a tini-diszkón át, a szelfi készítő versenyig!

http://3dgallerybudapest.hu/szulinap/

Merész Szabina Creative Commons License 2017.03.07 0 0 21

Ha Te is igazán egyedi és kreatív szülinapi bulit szeretnél rendezni gyermekednek, akkor próbáljátok ki a LogiKoffer játékot!

Ez egy teljesen új, izgalmas logikai kincskereső küldetés, ami kibérelhető, ha otthoni szülinapi zsúrt rendeznétek.

Nálunk hatalmas sikere volt a gyerekek körében! Köszönjük az ötletet! Én is ajánlom mindenkinek!

Részletek a LogiKoffer játékról itt: Szülinapi játék

Orsolya Molnar Creative Commons License 2017.02.20 -2 0 19

Kipróbáltuk a LogiKoffer szülinapi játékot és nagyon tetszett a gyerekeknek a szülinapi bulin.

Ez egy izgalmas logikai kincskereső csapatjáték, amit otthonra lehet bérelni! Próbáljátok ki!

www.logikoffer.hu

komaromi renata Creative Commons License 2017.02.13 0 0 17

Ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk hatalmas siker volt! www.logikoffer.hu

Ez egy izgalmas, logikai kincskereső játék, ami igazán feldobja a szülinapi zsúrok hangulatát.

Eddig ez volt a legjobb szülinapi programunk, bátran ajánlom mindenkinek! Próbáljátok ki! www.logikoffer.hu

molnar.orsolya Creative Commons License 2017.01.06 -2 0 16

Szülinapi gyerekzsúrra szeretnék ajánlani Nektek egy nagyszerű játékot.

 

Ez a LogiKoffer, ami egy izgalmas logikai kincskereső játékküldetés gyerekeknek.

 

www.logikoffer.oldaunk.hu

 

Remek program kisiskolás gyerekek szülinapi bulijára! Nálunk nagyon szerették a gyerekek!

Murder Mystery játék Creative Commons License 2016.12.31 0 0 15

Itt egy új, szuper ötlet:

 

https://www.etsy.com/shop/Almandines

 


HULLa HÓ Murder Mystery - társasjáték felnőtteknek - letölthető parti - a rejtély éjszakája

Tarts egy fergeteges gyilkossági nyomozós estet, amit az ismerőseid/barátaid sosem felejtenek el.
Egyedi élmény, amiben minden szereplő kiélheti a kreativitását.
Nagyszerű élmény-ajándék családi összejöveteleken, ünnepnapokon, vagy csak úgy.

Töltsd le a Murder Mystery-t, amelyben mindet megtalálsz egy nagyszerű est megszervezéséhez. Legyél te a legjobb házigazda, és ajándékozd meg a szeretteidet egy feledhetetlen játékkal.

LogiKoffer Creative Commons License 2016.06.12 -2 0 11

Ha igazán egyedi szülinapot szeretnél rendezni a gyermekednek, akkor ajánlom a LogiKoffert.

A LogiKoffer egy izgalmas logikai kincskereső csapatjáték elvitelre. Felejthetetlen szülinapi élmény az otthonotokban.

www.logikoffer.oldalunk.hu

 

gggaaabbboorrr Creative Commons License 2015.11.25 0 0 10

Engem tavaly a szülinapomon a barátaim megleptek egy kocsmatúrával a http://www.backpackerpubcrawl.com/budapest/ -nél, és nagyon jól szórakozott mindenki! Nem kelett szervezni senkinek semmit, el voltunk látva piával, az egyetlen dolgunk az volt hogy bulizzunk. 

KerOrs89 Creative Commons License 2015.10.22 0 0 9

2 hónapja a legjobb barátnőmnek el kellett kezdenek szülinapi buli helyszínt keresni. Nem akartam átlagos, mindennapi helyre menni, úgyhogy körbenéztem Budapesten, hol is lenne a legjobb. Rátaláltam egy szuper helyre (BRKLYN), ahol 2 hete meg is tartottuk a bulit és mondanom sem kell, de fantasztikusan sikerült. A hely, az ételek, a rendezvényszervezés összességében és az a meglepetés, amit sikerült ezzel okoznom a legjobb barátnőmnek..felbecsülhetetlen :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!