Keresés

Részletes keresés

Ködmöni Laci Creative Commons License 2005.11.04 0 0 986
mikor iszunk már egy jó dögpálinkát? viszket a belem!
MAUGLI Creative Commons License 2005.11.03 0 0 985
??????????????
Lakatus Winnetou Creative Commons License 2005.10.03 0 0 984
Kúsólyá Dzsénikém, mér úgy élvérém á szádát, hogy kizárnák érté áz éjúból!
Előzmény: Kolompár Dzsenifer (983)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2005.09.30 0 0 983

lákátos vinetu mindénkit üdvözöl és májd gyün há tud

 

SNM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 982
No !!!
SNM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 981
Szexhangyák?
SNM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 980

 

Ez a Florida

Nálunk meg az alvég.

SNM Creative Commons License 2005.08.29 0 0 979

Most jövök a kalitckából. Max  6-8 részeget láttam- :2-vel tán.

Hát már ennyire józanodunk?

Mi lesz a meccsei 3 emberessel?

Nem csoda a FÉNYKÉPÉSZ mindenkit figyel.

SNM Creative Commons License 2005.07.25 0 0 978
sugarhanyo = SNM
SNM Creative Commons License 2005.07.25 0 0 977
Mi a fasz van?
Előzmény: floridai szeszhangyak (975)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2005.07.11 0 0 976

Csáter apó legújabb termékje!

 

 

floridai szeszhangyak Creative Commons License 2005.07.04 0 0 975

Sugarhanyo,

Ha megkapod az uzenetet igyal egy felest az egeszsegunkre. By the way, hogy van Gina?

floridai szeszhangyak Creative Commons License 2005.07.04 0 0 974

mi a pina van?

 

geronim0 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 973
Nem értem Garciat.
Előzmény: Philisteus (970)
f123f Creative Commons License 2005.03.20 0 0 972
Eztet a Rikárdó csávót a doktorok csinálták ki a kórházban, mert seggrészeg vót mindegyik, miután azonnal elitták az összes hálapénzt, pedig csak rá kellett vóna rakni a 220-ra bikáztatni, mikor megállt a szíve. Kalányos Józsi bá'-n is ez segített a putnoki SZTKban, amikor a múlt héten disznóvágás előtt tévedésből megitta a demizson rézelejit, amit a fia, a Lali lopott két napppal azelőtt. Józsi bá azt hitte, hogy keleméri hétputtonyos desszertbor, a színe miatt, de az csak egy kis műtrágya eszencia volt, mert ágyaspálinkának ment exportra.
Előzmény: Ködmöni Laci (971)
Ködmöni Laci Creative Commons License 2005.03.08 0 0 971
Hejjj, ha én ott lehetettem vóna, azt a magasasságos kutyaúristenit neki! Hát én meg ittam vóna vagy százötven pohár tekilát! Ingyen vót, mi? Sejtettem.
Előzmény: Philisteus (970)
Philisteus Creative Commons License 2005.03.08 0 0 970
Minek iszik az olyan, aki nem bírja? Ötven tequilát ivott egy versenyen, meghalt március 8. 13:19 [MTI/AP] Csak pár órával élte túl győzelmét egy tequilaivási verseny bajnoka. A dominikai Santo Domingo egyik diszkójában zajló versenyen a 21 éves Ricardo Garcia több mint ötven pohár tequilát ivott, amivel első lett. Később rosszul lett, és pár órával kórházba szállítása után alkoholmérgezés okozta szívelégtelenség miatt meghalt. A másik három döntős is kórházba került, állapotuk súlyos. Küldje el ezt a cikket Pedig egy putnoki házibajnokságon ezzel a teljesítménnyel dobogóra se került volna. P.
Geitenbeffer Creative Commons License 2005.02.02 0 0 969

Bazmeg, a szomszéd Subi tényleg megcsinálta, amiről múltkor részegen pofázott.

Ezt a cetlit téptem le a sárga busz megállójából:

 

>                           Fiúk és Lányok!
>     Szenzációs lehetõséget kínálok most Önöknek!
>
>     - ha nincs ideje rá
>     - ha úgy érzi káros hatással van Önre
>     - ha ma még vezetni akar
>     - ha még nem próbálta
>     - ha a szülõk nem engedik
>     - ha egyszerûen csak másnak akarna fizetni egy italt
>     - vagy ha nem akar szenvedni a másnapossággal járó
>     kellemetlenségekkel
>
>                                 BERÚGOK ÖN HELYETT!
>
>         Nem kell mást tennie, csak átutalnia azt az összeget, amit az
>ivásra
>                   fordítana. Küldje el erre a bankszámlaszámra:
>
>                             10404247-93107820-01100000
>
>                     és én vállalom, hogy a teljes összeget eliszom!
>
>                 Az utalásnál a közleményhez írja oda, hogy: berug.
>
>           Amennyiben kérdése van a szolgáltatással kapcsolatban, írjon a
>                         subidubidu.berug@uze.net e-mail címre.
>

geronim0 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 968
én rendszeresen 10 fölött vezetek.
Előzmény: Törölt nick (967)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.09 0 0 967
Egy bolgár csávó valami 9 ezrelék fölöttit produkált, elütötte egy kocsi, de koponyatörése és egyéb súlyos sérülése ellenére felettébb jókedvűen várta a mentőket a hír szerint :)))
Előzmény: kaviat (966)
kaviat Creative Commons License 2005.01.09 0 0 966
meséjj!

.kav]4t ..jó ott a tengeri kaja..
Előzmény: Törölt nick (965)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.08 0 0 965
(Megdőlt az alkoholszint-világrekord, hallottátok?)
geronim0 Creative Commons License 2005.01.08 0 0 964
buék gyökszik
geronim0 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 963
heten voltunk biztos vagyok benne
geronim0 Creative Commons License 2004.09.21 0 0 962
A Putnok tours-nál befizettünk a nyaralásra de nem értünk oda ahová kellett volna. Nem értem. Most meg már megint itthon vagyunk. A Fekete tengeri üdülővárosba, Szocsiba tartó gép kedd este járt szerencsétlenül Rosztovnál, miután a személyzet gépeltérítés riasztást adott le, majd eltűnt a radar képernyőjéről. Nem sokkal a Tu-154-es lezuhanása előtt a Volga-Avia társaság Moszkva-Volgográd járatán közlekedő TU-134-as is eltűnt a tulai térségben, és egy Bucsalki nevű falu közelében zuhant le. A gépen harmincnégy utas és nyolc főnyi személyzet utazott. Senki nem élte túl a tragédiát. "A Szibir légitársaság Tu-154-es gépére negyvennégy személy volt regisztrálva, legtöbbjük nyaralni ment a tengerhez. A fedélzeten azonban csak harmincnyolcan tartózkodtak a lezuhanás pillanatában - hat fiatal ugyanis annyira részeg volt a felszállás előtt, hogy nem engedték fel őket a repülőre. Ez mentette meg az életüket." - írta az orosz napilap. A katasztrófát a gépen utazók közül senki sem élte túl. A légitársaság illetékesei szerint a szerencsétlenséget még a levegőben bekövetkező robbanás okozhatta, ezt a következtetést abból vonták le, hogy a gép darabjai nagy területen szóródtak szét. Az orosz hatóságok még mindig vizsgálják a két szerencsétlenség okát, egyelőre nem zárják ki a terrortámadás lehetőségét sem, mint ahogy fenntartják azt is, a katasztrófát emberi mulasztás vagy műszaki probléma is okozhatta.
Geitenbeffer Creative Commons License 2004.09.17 0 0 961
Kabaré Frank Creative Commons License 2004.06.04 0 0 959
Jó barátom és ivócimborám, yellow_ground a múltkor az árokparton heverte ki a friss szüretelésű csirkepáleszom okozta fáradalmakat.
Felhívom figyelmeteket kifinomult ízlésére, mely szerint még_a_biciklije_is_sárga.
ChrisRea Creative Commons License 2004.05.27 0 0 958
vodka + fröccs, pro és kontra:

Baranya megyei község, Birján kocsmájában a fiúk több alkalommal is vodkát és fröccsöt rendeltek társuknak, hogy lerészegítsék. Vendégük - akiről tudták, rendszeresen és nagy mennyiségben fogyaszt alkoholt - többször is menni akart, de egyikük mindig visszatartotta, visszakísérte az asztalhoz, és újabb italt rendelt neki. A férfi végül rosszul lett, s távozóban az italboltból összeesett. Ekkor a fiatalemberek a magatehetetlen embert segítség helyett koporsót formázó alakban téglákkal rakták körbe, egy-egy téglát még a lábfejére is tettek.
A sértett két hét múlva a kórházban elhunyt.
A szakértői vizsgálatok megállapították, hogy a férfi a véréből kimutatott 5,22 ezrelékes alkoholtartalom szerint heveny alkoholos mérgezésben szenvedett, az alkoholfogyasztás és halála között van okozati összefüggés. A nagy mennyiségű szeszesital hatása oxigénhiányos agykárosodást, szövődményként tüdőgyulladást, majd légzésleállást eredményezett, a férfit orvosi beavatkozás ellenére sem sikerült megmenteni.

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.05.21 0 0 957
En Palotabozsok fele tobbet nem megyek, az kurvaisten.
Multkor akkorat fordult a busz Szebenynel, hogy osszerokaztam a hatso ulest...
Előzmény: Tesco Gazdaságos Kecske (956)
Tesco Gazdaságos Kecske Creative Commons License 2004.05.21 0 0 956
Amíg lecsillapodik itt a hangulat, tudok egy jó kiruccanást, már ki is néztem az elvirán!
Előzmény: Münich F. (955)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!