Keresés

Részletes keresés

hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.10.25 0 0 47
ÁÁÁÁ! Ez semmi!
Az orbanviktor.hu -n az igazi a cenz -bocsi- moderáció!
Előzmény: Gottlieb (46)
Gottlieb Creative Commons License 2002.10.25 0 0 46
Na, egy ideje nem szóltam hozzá, kíváncsi vagyok, hogy azóta engem is letiltottak-e?

Szóval, 25-e van, az egy hónap letiltás 15-én járt le, és LUCzI FERencz barátomnak még mindig nincs hozzászólási joga?
Ennyire "következetesek" a moderátorok, vagy ennyire nem ismerik a naptárt?

Galiciai jövésmenés Creative Commons License 2002.09.26 0 0 45
a dolgokat sokkal konnyebb elrontani, mint megjavitani.
Neki sikerult itt sokmindent elrontania.
Ez a "rettegtek ovitol" suketeles, meg nem illik hozzad. nem a bolcsiben vagyunk, ilyen ervekkel ne gyere elo, mert siaralmas.
Előzmény: rinpoce (44)
rinpoce Creative Commons License 2002.09.26 0 0 44
Ne szeresd! Csak ne jusson mindenröl "az" az eszedbe... Amennyi mindent feltételeztek rola, már a fele is sok! Olyan, mint a többi politikus! Most épp mezei képviselö... Ehhez képest napi három topik nyilik rola... RETTEGTEK töle! Miért?

Nekem jo volt tetszett amit csinált, meg volt, ami nem tetszett. Mivel más is igy látta, nem választották ujra. Mit izgulsz? Minden ugy alakult ahogy akartad! Vagy te nem hiszel ebben? Hjaaa... ezért ne Orbánt okold!

Előzmény: Galiciai jövésmenés (42)
Galiciai jövésmenés Creative Commons License 2002.09.26 0 0 43
orulj, hogy 2002-ot irunk.
ha nem igy lenne, adott volna vityank a szosz melle kanalat is, ne izgulj!
Előzmény: piero (41)
Galiciai jövésmenés Creative Commons License 2002.09.26 0 0 42
Figyuka, szamomra o testesiti meg ezt a jelenseget.
O engedte a pulpitusra a szelsojobbot, o az aki egyhazi allamot akart itt csinalni, es o az, aki a megfigyelsi ugytol kezdve szemenszedett hazugsagokkal igyekezett az emberekben gyuloletet ebreszteni a baloldallal szemben.

Mit vartok? szeressem?

Előzmény: rinpoce (39)
piero Creative Commons License 2002.09.26 0 0 41
"ideologiat adott a csocselek kezebe"

Ez valóban komoly bűn. :-)))))
A szocik viszont fegyvereket adtak a csőcselékük kezébe, úgy hívták őket, hogy munkásőrök.
Őrizték a munkásokat a fegyvereikkel.

Előzmény: Galiciai jövésmenés (38)
pernahajder Creative Commons License 2002.09.26 0 0 40
"Főleg, mivel több topicba is változatlanul beleírta."

Nem lehet, hogy nem is a Viktor-gyalázás volt a baj? Hanem a flood?

Én erre gyanakszom...

:))))

Előzmény: Gottlieb (15)
rinpoce Creative Commons License 2002.09.25 0 0 39
Paranoja a köbön? Igy aztán van magyarázat az élet kérdéseire. Mindennek Orbán az oka! Punktum! Mi lesz, ha ujra megválasztják???? Elborul elméd? Vagy jösz-mész négy évig? Mire jo ez a drámázás????
Előzmény: Galiciai jövésmenés (38)
Galiciai jövésmenés Creative Commons License 2002.09.25 0 0 38
most csak azt mond meg, miert ne szidjuk a viktatort azok utan amit ezzel az orszaggal muvelt? He?
nezz vazeg korul, es csak acsarkodo jobbos es balos, felhergelt, turelmetlen, es indulataiknal fogva kivaloan manipulalhato ket nagy tabort latsz.
Ez a nagyfonokod eletmuve.
Utalom is erte, mint a xart.

Es csak azt ne mond, hogy a baloldal kezdte, mert biza az nem ugy volt!

Gondolj bele, hogy igy van-e.

Es nehogy azt hidd, hogy meg lesz valaha neki es kovetoinek bocsajtva, hogy kitermelte mindannyiunk "nyugalmanak gyilkosait", hogy ideologiat adott a csocselek kezebe.

Előzmény: Wic (37)
Wic Creative Commons License 2002.09.25 0 0 37
Ha letiltanák azokat, akik Orbán Viktort szidják, nem sok baloldali levelező maradna az Indexen. De tisztelet illeti meg azon normálisan levelező baloldaliakat, akik nem szidták Orbán Viktort.

Wic

piero Creative Commons License 2002.09.25 0 0 36
szvsz jogos az eltiltás, sőt, az ilyen nyilt szini koncolásra való felhívások talán még büntetőjogi felelősséggel is együttjárnak.
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.25 0 0 35
Kedves Gottlieb!

Engem egyszer már letiltottak egy hétre (aztán alig kaptam vissza a nickemet, mert megfeledkeztek róla, hogy vissza is kéne adni), méghozzá trágár beszéd miatt, szóval nem nagyon keresek logikát a polmoderátorokban. De ami Luciferit illeti, ő a hozzászólását legalább 6 topicba bemásolta, én is olvastam - nem ezt nevezik floodolásnak? Nem tudom. Lehet, ez volt a baj.

Előzmény: Gottlieb (34)
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.25 0 0 34
Nem kaptam választ!!!
Előzmény: Gottlieb (33)
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.20 0 0 33
És ezek után még te nevezel engem hazugnak. Miért bújsz másik nick mögé? Mi ez az "elemes" nick?
Ha te is az egyik moderátor vagy, miért nem tudsz azzal a nickeddel bejelentkezni, és úgy szövegelni. Nem vállalod az arcodat?
Sajnállak.

A többi dolgokat, más, általam is idézett szidalmakat minek minősítitek? Bónusz pontnak?

JajjdeJo Creative Commons License 2002.09.20 0 0 32
"HAzudni csak egyes jobboldali politikusok szokása. "

Igen. Meg a baloldaliaké :D

Előzmény: Gottlieb (30)
elemes Creative Commons License 2002.09.20 0 0 31
Az eltiltasokra egyszeru szabaly vonatkozik, amitol csak minositett esetekben terunk el.

elso kihagas: egy het, masodik kihagas egy honap, harmadik kihagas eletfogyt.

a nyilt szini felkoncolasra valo felhivast en minositett esetnek tartom.

egyebkent meg ez a topic is meg hamarosan a t.szerk-be.

Előzmény: Gottlieb (30)
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.20 0 0 30
Nem hazudtam, néhány hozzászólással később leírtam.
HAzudni csak egyes jobboldali politikusok szokása.

Nyilt szini seggberugdosásra lehet felhivni? Addig mig mozogni bir a delikvens?
Azt nem moderálják ki?
Vagy az baloldali politikusra vonatkozott?

Egyébként meg szerintem ilyenért egy hónap letiltás igenis szemétség a moderátortól, és erős politikai elfogultságra utal.
Biztos meg lett sértve a bálványa, és ezt nem bírta tolerálni.

elemes Creative Commons License 2002.09.20 0 0 29
Meine gottliebe Gottlieb, azert hoztad fel, hogy egesd magad...? mar a toicnyitoban is hazudsz -- nem a hazaarulozasert tiltottak le szegeny szerencsetlen "haverodat", hanem a nyilt szini felkoncolasra valo felhivasert.
Előzmény: Gottlieb (25)
JajjdeJo Creative Commons License 2002.09.20 0 0 28
Szerintem forditva van.Aki szidja, az bonuszt kap.
Wic Creative Commons License 2002.09.20 0 0 27
De hát ezt szeretné, addig egy kis erőgyűjtés :-)

Wic

elemes Creative Commons License 2002.09.20 0 0 26
Viktorkát nem szabad szidni, csak baloldali politikusokat? ... Kedves polmoderátor: kapjál már a víztoronyhoz, és légyszives _egyenlő mércével mérni_

Amig egyenlo mennyisegben kapunk hasonlo felhaborodasokat balrol es jobbrol, addig nyugodt vagyok :-))))

Előzmény: Gottlieb (-)
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.20 0 0 25
Felhozom, hogy látni lehessen.
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.19 0 0 24
Ez hol van leírva? Melyik topicban?

Előzmény: HanG99 (22)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.09.19 0 0 23
otrombaság, kedves Újlaki!
Előzmény: Újlaki (19)
HanG99 Creative Commons License 2002.09.19 0 0 22
Nyilt szini seggberugdosásra lehet felhivni? Addig mig mozogni bir a delikvens?
Előzmény: Újlaki (19)
Kassza Creative Commons License 2002.09.19 0 0 21
Az én tippem is ez volt. Bár nekem még ez is belefér a szólásszabadságba, pláne az Indexen.
Előzmény: Újlaki (19)
Kassza Creative Commons License 2002.09.19 0 0 20
"Arról volt benne szó, hogy aki az EU csatlakozásnak Mo.-n bármilyen feltételt támaszt, az a hazaárulás minősített esetét követi el, és az ilyet nyílt szinen fel kellene koncolni."

Az utolsó kitétellel lehet a hiba, fizikai erőszakra szólít fel. Clear and present danger?

Előzmény: Gottlieb (15)
Újlaki Creative Commons License 2002.09.19 0 0 19
Kedves Gottlieb, nem látod a fától az erdőt.

Ha valakit elküldesz a jó anyjába, az csak trágárság. Azonban felkoncolásról beszélni ma Magyarországon olyan mérhetetlen otronbaság, hogy akármilyen érzelmű vitavezetőnek kötelessége rendreutasítania a hozzászólót. A nyílt színről már nem is beszélve.

Előzmény: Gottlieb (15)
Gottlieb Creative Commons License 2002.09.19 0 0 18
Ha ezt a topicomat leveszik, vagy letiltanak, az eddigieket elmentettem, és ki fogom tenni egy független tárhelyszolgáltatónál a webre, hogy megmutassam, mennyire lábbal tiporja az Index a véleménnyilvánítás szabadságát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!