Keresés

Részletes keresés

minderbinder Creative Commons License 2002.09.19 0 0 46
Termeszetesen en sem. De nem ez a kerdes, hanem az, hogy Koteles mit ert alatta.
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.19 0 0 45
életkörülményeken én nem csak az anyagi dolgokat értem, hanem a környezeti és emberi kapcsolatokat is...

Előzmény: minderbinder (40)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.19 0 0 44
tudsz olvasni? vagy csak ész nélkül írogatsz?
esetleg azt sem tudod kik az adott kör tagjai?

Előzmény: Pókerarc (43)
Pókerarc Creative Commons License 2002.09.19 0 0 43
"Azért a Magyar Közösség habzó szájú barmát ne mossuk már össze a topiccímben egy FIDESZ politikussal."

Véletlenül nem egy polgári sejtben van Orbánnal? Vagy oda már bárkit felvesznek?

Előzmény: Vámpír (5)
Wic Creative Commons License 2002.09.19 0 0 42
>> a sok aláírás valahol porosodik. Itt maradtak viszont a rászedett polgárok

Közte Medgyessy Péter aláírása.
Ne felejtsd el, hogy most már az MSZP-nek kéne továbbvinnie a dolgot. Ui. egyetértettek vele, még alá is írták.
Úgyhogy náluk reklamálj.

Wic

Előzmény: Kötél László (13)
unnamed Creative Commons License 2002.09.19 0 0 41
Talán érdeklődj utána az egri uszoda közüzemi költségeinek...
Előzmény: Vámpír (26)
minderbinder Creative Commons License 2002.09.19 0 0 40
Mire gondolsz, mert kepessegeimhez kepest probaltam valosaghuen ideirni, amit a mai Kossuth Kronikaban hallottam. (Na most vagy a kepessegeimmel van baj - keszseggel elismerem - vagy mar a Kronika is a komenyistak oldalan all.)

Minden esetre a biro kotelezte Koteles Kovert, hogy szemelyesen jelenjen meg a kovetkezo targyalason es probalja elmagyarazni, hogy az emlitett ugy miatt miert is romlottak az eletkorulmenyei.

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.19 0 0 39
ez balos megfogalmazás szerint a rágalmazás miatt jogosan fizetendő büntetést jelenti? vagy valamit csúnyán félreértettél? esetleg nálatok baloldalon mások szavainak kiforgatása, hazug módon idézése teljesen természetes ezért nem érted mi a per tárgya?
Előzmény: minderbinder (38)
minderbinder Creative Commons License 2002.09.19 0 0 38
Aszongya a Koteles, hogy mondott valamiket, de Toth Karoly szovegkornyezetbol kiemelve idezte. Mintha Bencsiktol hallottunk volna legutobb ilyen szanalmas ervelest, hogy aszongya: Tasnadi az igazsag morzsaibol epitette fel tamadasat.

Aszongya a Koteles, hogy neki 700.000 jo magyar forintok jarnak, mert Toth megalapozatlan idezete miatt jelentosen romlottak az eletfeltetelei.

Laca, terj eszhez. Nem azert romlottak, hanem azert mert az orrotokra csaptak a spajzajtot. Nincs tovabb Happy End-en, Milleniumi Parkon keresztuli kimerithetetlen Fidesz-kassza kozpenzen. Egyebkent ha ugy vesszuk igaz a vad, mert ha nem beszelsz marhasagokat es Toth azok egy reszet nem idezi, akkor esetleg meg mindig ti ulnetek a konder korul.
Nekem pl. megerne 700000-et, de szerintem Tothnak is ha ezt igy el is mondanad.

schgy Creative Commons License 2002.09.17 0 0 37
"ez tetszik... kovács, lendvai is úgy szokta mondani, hogy nem azt mondja?..."
Persze. Ők is gyakorolták anno. Meg még sokan mások, mert ez része volt a "létező szocializmus" folklórjának.
schgy
Előzmény: Törölt nick (21)
Tamerlán Creative Commons License 2002.09.17 0 0 36
LeRoi,

ezt írod:
"teljesen egyértelmű hogy kövér mit akart mondani, utólag már kár magyarázni"

Igen, "egyértelműen" azt mondta, amit később - kis különbséggel - Eörsi István írt. A kis különbség, hogy Kövér "kötelet" emlegetett, Eörsi meg "zsinór"-ról írt. De a két eszközt UGYANARRA javasolták mindketten.

Bármily különös, de Eörsi "zsinór"-ját nem vették a nyakukba tiltakozásképpen a baloldaliak. Se demonstráció, se fotó, én nem is értem, miért...

Előzmény: LeRoi (17)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 35
Ha kérhetlek ne adj tippeket!:-)
Előzmény: PRAETORIANUS (34)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2002.09.17 0 0 34
Ja! És kinyírta Kennyt!
A rohadék!
Előzmény: helyreigazgato (32)
Kötél László Creative Commons License 2002.09.17 0 0 33
Most ez nem a szokásos "kis esti gyülölködés" része volt.
Arra gondoltam, hogy van egy durva felütés, aztán másnap a magyarázkodás.

Pl. az egész ország fideszes, az EU feltételek, aztán ott volt a köteles szöveg.

Előzmény: helyreigazgato (32)
helyreigazgato Creative Commons License 2002.09.17 0 0 32

Megyo, mintha hazudha, mellébeszélne.
Előzmény: Kötél László (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 31
Meglehetősen. aztán másnap megismétli szó szerint azt, amit ki akart magyarázni.
Előzmény: Kötél László (27)
LeRoi Creative Commons License 2002.09.17 0 0 30
azért idézzél már hasonlót, ha lehet
valami felakasztósat vagy "lelőni mint egy kutyát!"
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 29
Kovácsnál tényleg elszakad a húr néha nap. De Lendvait azért nem nevezném gyűlölködének. Nem szereti a fidesz fiukat,. CSoda, Amiket mondanak rájuk...
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 28
áááá! kovács egy merő gyülölködés, de lendvainak sem kell szégyenkezni... csak érdekes módon ez valahogy nem kap akkora nyilvánosságot...
és akkor szegény szanyit még is ki hagytam...
Előzmény: Törölt nick (24)
Kötél László Creative Commons License 2002.09.17 0 0 27
Egyébként mostanában viktorka is sokat magyarázkodik.
Előzmény: Törölt nick (24)
Vámpír Creative Commons License 2002.09.17 0 0 26
Nem tudom milyen bennük a fűtés, viszont egy épületnél nem csak és kizárólag a funkció számít...
Előzmény: péter46 (14)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 25
ez most, hogy jön ide? ne offolj...
Előzmény: helyreigazgato (22)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 24
valahogy nekik nem kell állandóan magyarázkodniuk, hogy de nem is ezt akartam mondani. Persze ők is mondanak baromságokat, de nem olyan sokat és nem annyira bántót. (Bár KL mostanság már sok nekem)
Előzmény: Törölt nick (21)
Vámpír Creative Commons License 2002.09.17 0 0 23
Ha valami beleszólásom lenne a FIDESZ dolgaiba, akkor bizony Kövér Lászlót "érdemei elismerése mellett más fontos beosztásba helyezném".
Előzmény: Törölt nick (10)
helyreigazgato Creative Commons License 2002.09.17 0 0 22

Folytassuk, ahol a KGB-ügynök Medgyessy abbahagyta
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.17 0 0 21
"amikor úgy mond valamit, hogy nem is azt mondja"

ez tetszik... kovács, lendvai is úgy szokta mondani, hogy nem azt mondja?...

Előzmény: schgy (20)
schgy Creative Commons License 2002.09.17 0 0 20
Az eredeti felvételek elég jók?
Egyébként Kövér nagyon jól műveli a szocializmusból ismert cinkos összekacsintás műfaját, amikor úgy mond valamit, hogy nem is azt mondja (a felvételen viszont látszik és hallatszik, hogy a közönsége mikor és hogyan reagál, ergó egyértelmű, mit értett belőle, továbbá rajta is látszik, hogy nem váratlan a reakció, thát jól értették, amit mondani akart.
További jel, hogy több beszédében többféle környezetben azonosan fordul rá ugyanarra a gondolatsorra ("... hát erre szoktam én azt mondani, ...), ami majdnem szószerint egyezik meg, tehát vagy begyakorolt, vagy különösen kedvelt fordulatról van szó.
A baloldali sajtó annyit ferdített, hogy kiszedte a pajkos kacsintást és félmosolyt. Egyébként én az események legelején neveztem hisztinek a Kovács-féle reakciót is, mint az indexen fellelhető (sőt akkor még nem volt számomra ennyire egyértelmű a dolog, csak elképzelhetőnek tartottam, azóta viszont megnéztem a nyilvánosságra került felvételeket is), de ettől még nem fogom jobban kedvelni a hisztireakció kiváltó okát sem.
schgy
Előzmény: Törölt nick (15)
minderbinder Creative Commons License 2002.09.17 0 0 19
Ez meg a hulyeseg alol nem felmentes.
Előzmény: Törölt nick (16)
minderbinder Creative Commons License 2002.09.17 0 0 18
Nem, en nem csak az olvasott hirekre gondolok, hanem nehany olyan megnyilvanulasara is amit a TV egy az egybe kozvetitett. No most vagy dubloz volt az illeto, esakkor meg vagyok vezetve, vagy eredeti es akkor nincs okom semmit sem visszavonni. Bar teny a kep egy kicsit ferde volt, de en azt hittem, hogy az a keszulek hibaja.
Előzmény: Törölt nick (15)
LeRoi Creative Commons License 2002.09.17 0 0 17
teljesen egyértelmű hogy kövér mit akart mondani, utólag már kár magyarázni
ez a barnainges is ugyanazt mondta, csak ő annyival hülyébb a lacikánál, hogy meg sem tudta fogalmazni úgy hogy még lehessen utána magyarázkodni
Előzmény: Törölt nick (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!