Keresés

Részletes keresés

F r a k k Creative Commons License 2005.04.18 0 0 27

http://www.frugalsworld.com

itt nézd meg a fórumot

Előzmény: molnibalage (26)
molnibalage Creative Commons License 2004.06.01 0 0 26
Hi Gundark.Neked megvan a BMS2.0 és SP4.1? Mert, ha igen nekem nagyon kellene.(egyébként az mi,nem ismerem.)Megoldható?+még egy sor más kérdésem lenne.Elég sok kiegem van és nem igazán tudom ,hogy milyen sorrendben kéne feltenni őket,és hogy melyik írja felül a másikat.Tudnál segíteni?Kira lenne.(pl a balkáni install felmegy , de nem tudok rá átváltani, a többit fel sem tudom tenni).XP alá rakom fel 1.08 -cal és utána a többi,(egyébként 1.08 és 1.08i2 között van különbség?Ha igen, akkor mi?)viszont a progiban előfordul,hogy mikor felrobbannék simán kilép a progi XP-be vissza.Mit lehetne tenni?Az AIM-9 Sparrow-ot nem tudom használni.Befogom a célt de a raketta nem követi,mi a teenedő?
Előzmény: Gundark (25)
Gundark Creative Commons License 2004.05.28 0 0 25
Minek még a freefalcon? Majd ha kijön a 3as. Addig használd a BMS2.0-át az SP4 el illetve a már SP4.1el :) Igy viszont királyul néz ki. Nem lomac, de majdnem.
molnibalage Creative Commons License 2004.05.28 0 0 24
Freefalcon és Superpak4 is le van töltve nekem,meg sok egyéb is.(gépkönyv pdf-ben,...)Akinek kell meg tudom írni és majd valahogy elküldöm.(Pest közeli vagyok,úgyhogy pestiekkel vagy közeliekkel személyesen is el tudom intézni.Apropó a balkámi,vietnami és desert stormos patchet nem tdom fölrakni, mert valami falconpatch.dat file -t keres, egy már létező könyvtárban.Az mi?Mert 1.08 fel megy utána Sp3 vagy Sp4, s végül a Freefalcon, de azután sem megy.Valaki tud segítnei.Egyébként A Lock on csak grafikailag jó, azontúl a Falconnak így a kiegekkel még a bokájáig sem ér fel(szerintem),nem is tolom pedig megvan.
Ghostman Creative Commons License 2003.06.06 0 0 23
nézegettem, de sajna nem jöttem rá pontosan mit keresel.

Adj 1 linket, leszedem aztán felnyomom a gépem ftpjére, adok cimet leszedheted. Mondjuk csak 10kval fog meni de ennyit tudok tenni

üdv.

Előzmény: Gundark (22)
Gundark Creative Commons License 2003.06.06 0 0 22
Nem tudnád valami általam is elérhető helyre felrakni? Én bármit állitok az a kurva tűzfal leveri :) Mostmár egyébként aktuális lenne az SP4 megjelenése. Ami meg a hyperlobbit illeti, nézzünk szembe a ténnyel a falkon haldoklik. Az SP4 még egy ideig életben tarthatja, de az igazi megoldás csak a lokkon lesz ha majd megjelenik, és olyan mint amilyennek várjuk.
Ghostman Creative Commons License 2003.06.05 0 0 21
sajna nincs, de +próbálom leszedni
Gundark Creative Commons License 2003.06.05 0 0 20
Én meg nem birom leszedni a freefalcon új izéjét. A tűzfalam kivág. Nem tom miért, pedig semmi sincs ami akadályozná. Neked nincs meg?
Ghostman Creative Commons License 2003.06.05 0 0 19
Sajnos én továbbre is csatlakozási problémákkal küdök, mostmár egyre jobban, és a hyperlobbin is egyre kevesebben vannak ugy vettem észre. A csatlakozás sikerül, a hyperlobbyval, elindul a játék, a játékon belül megjelenik a hyperlobby, arra is azt irja sikerül a csatlakozás (bár mindig azt irja) de magamon kivül senkit se látok. csak annyi, hogy viper entered, de más nincs ott. Lehet a tüzfalammal van baj? Az il2 csont nélkül megy
Gundark Creative Commons License 2003.06.04 0 0 18
CSak látnám már :) Bár a freefalcon 1a már kigyütt.
Ghostman Creative Commons License 2003.06.03 0 0 17
Úgylegyen! :)
Előzmény: Gundark (16)
Gundark Creative Commons License 2003.06.03 0 0 16
Mondhatnak akármit a Falcon 4 az SP3mal a legrepülőbb szim :) Ebben nem lehet leszállni 400zal mint a flankerben :) Remélem nemsokára itt az SP4:)
joxy Creative Commons License 2003.06.01 0 0 15
Szálj fel Falcon, magasra!!!
Ghostman Creative Commons License 2003.05.22 0 0 14
De megvan, már 3 éve :))
Előzmény: IndeX (12)
Ghostman Creative Commons License 2003.05.22 0 0 13
én játszom vele, de rajtam kivül elég kevesen.

Előzmény: Gundark (11)
Gundark Creative Commons License 2003.05.14 0 0 11
Olyan szépen elsűllyedtünk:) Nemsokára itt az SP4. Még mindíg csak én jáccom ezzel? A Lokkon meg úgysem jelenik meg soha :)
Gundark Creative Commons License 2003.01.10 0 0 10
Mit nem érc má? :) Na izét bele kö rakni a hozéba. Felrakod a falkont, beleugrasztod a 1.08as peccset, asztán belevágod az SP3at. És akkó király. Utána jöhetnek a különcségek a Panther féle kokpit, meg az új texttúra buzeráló. És má megy is :) Jaaaaa! a legfontosabb. Minden lépés után reszetelni. Mert különben megzakkanhat. Hiába no windóz. :)
Brutalis Harmonia Creative Commons License 2003.01.09 0 0 9
Nekem is kellene nemi segitseg a kiegeszitokkel kapcsolatban. Tudjatok, egy amolyan hulyegyerekeknek szolo leiras, hogy "ezt kell eloszor, majd ezt es ezt".
Ghostman Creative Commons License 2002.09.20 0 0 8
hát tegnap este kipróbáltam a hyperlobbyval, de nem nagyon jött össze. a fiuk wilcot használtak, nagyon készségesek voltak, de sajna lámer vagyok, nem sikerült játszanom 1 percet se. ha valaki esetleg tudna segiteni, hogy ha elindult a program utánna még miket kell belőni az nagy segitség lenne, vagy jönnétek multizni 1 kicsit, hogy belerázódjak. icq:95536651

hali

Ghostman Creative Commons License 2002.09.19 0 0 7
win98se 800@1000 duron. de nem hinném, hogy oprendszer problem lenne, eccerüen nem tudom magam berakni az unassigned helyre.
Gundark Creative Commons License 2002.09.19 0 0 6
Milyen a géped ? Milyen az oprendszered? Nekem milleniumom van. Azon penge :) De angol xp alatt is ment rendesen. És melyik hadjárat nem indul? Az eredeti? Az uncsi. A 2005 meg az európa az tetszik.
-Seaweed- Creative Commons License 2002.09.18 0 0 5
hasznalj Lobbyt..ott minden este vannak nepek...
http://hyperfighter.jinak.cz/
Előzmény: Ghostman (4)
Ghostman Creative Commons License 2002.09.18 0 0 4
persze, tiszta telepités volt.
full install, aztán 1,08, majd superp.3 de nem ok

Jó lenne ha néha összerázódnánk 1-1 multi erejéig...

Gundark Creative Commons License 2002.09.18 0 0 3
A multiról nem tudok semmit a pakban. Régen csináltam már. Egyébként hogy raktad fel? Ugye az utosó pecset ráraktad előtte? Tegnap is mentem egy kört, bár már várom az új F18 modellt. Addig gyűröm a viperával :)
_Bird_ Creative Commons License 2002.09.18 0 0 2
...és vannak kollégák, akik repülik online a Falcon 4 - et...? :) Mikor, hogyan...?
Előzmény: Ghostman (1)
Ghostman Creative Commons License 2002.09.17 0 0 1
hi.

nekem is a 3 as van fenn, de nem tudom inditani a missziot, mert nem enged berakni az unassigned helyre, és addig ugye a fly ikon se jelenik meg.

Amugy az egyik legjobb repszimumlátor szerintem, eddig ezzel az eggyel tudtam csak hónapokat játszani.

Esetleg a multi támogatásáról tudsz valamit, mer sajna nálam az se nagyon akar menni. Erre a G-netre gondolok.

Gundark Creative Commons License 2002.09.17 0 0 0
Mármint melyik superpak? Már a 3nál tartunk. Ja és a hadjáratok, még az újak is (korea 2005, Europa Balkan stb) remekül megy. Minap pofozkodtam a rajommal két 29essel. Győztünk! :) Igaz 8an voltunk. :)
Ghostman Creative Commons License 2002.09.17 0 0 topiknyitó
Szép lett az új patch után a játék.
Valaki tud campaig-t indítani, vagy csak nekem nem sikerül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!